PDA

Zobrazit normální verzi : Jail-Olympiáda



NxxB
04-04-20, 16:29
Jail s olympiádou
Zdravím jelikož jsem poslední dobou nic nepostnul. Tak aspoň něco teď. Mám otázečku. Týmy jsou rozdělený a pan simon si vybere např. 1 z každého týmu. Takže dejme tomu zelený a orandžový. Ze zeleného týmu udělá jeden vzpouru.(Ten co si ho simon zrovna vybral na atrakci , upozorňuji atrakce ještě nezačala.) Co v tu chvíli má dělat simon. Může simon dát kontumačně bod druhému týmu ? Jelikož jsem potkal s tímto problémem , ptal jsem se simona proč to udělal. Ze začátku mi odpověděl ,že to v pravidlech není , tak jen pro mé ujasnění. Je to možné ?
Díky

JustDoItNigga
04-04-20, 23:19
Ahoj já osobně bych to asi řešil tak, že bych vytáhl tedy jiného zeléného, který by tu atrakci následně udělal.
Každopádně také záleží jak probíhal výběr teamů, jestli to bylo o výhodu (kdo vyhrál si vybral lidi do teamu), nebo náhodně. Jestliže by to bylo o výhodu, tak si myslím, že ANO simon klidně může dát kontumačně bod druhému teamu. Jestliže by to ale bylo rozdělováno náhodně, radši bych zvolil tu první variantu.

KajSinek
05-04-20, 01:05
Zdravím,
proste vytiahnúť druhého je zväčša tá najlepšia cesta. To je akoby sa ten daný človek odpojí. Prečo by mal druhý tím dostať o pod viac? Ak sa atrakcia odštartuje, tak už to je samozrejme o inom.

Niko97971
05-04-20, 01:21
jestli to bylo o výhodu (kdo vyhrál si vybral lidi do teamu), nebo náhodně. Jestliže by to bylo o výhodu, tak si myslím, že ANO simon klidně může dát kontumačně bod druhému teamu. Jestliže by to ale bylo rozdělováno náhodně, radši bych zvolil tu první variantu.
?????????????????????
Prečo by akože mal dostať druhý team kontum. bod? Rozmýšľaš? Pokiaľ atrakcia nezačala, tak je jasne a pochopiteľné, že mal zobrať niekoho iného zo zeleného tímu.:wall:

JustDoItNigga
05-04-20, 01:24
Nevím, ale když to porovnáš například s fotbalem - dá se výhoda o vybrání lidí do teamu, následně si teda vybere je to třeba 6 na 6, jeden z jednoho teamu se odpojí a je to 5 na 6 a taky to tak necháš být a oni budou hrát s nevýhodou ne ?

Niko97971
05-04-20, 01:28
Nevím, ale když to porovnáš například s fotbalem - dá se výhoda o vybrání lidí do teamu, následně si teda vybere je to třeba 6 na 6, jeden z jednoho teamu se odpojí a je to 5 na 6 a taky to tak necháš být a oni budou hrát s nevýhodou ne ?

Porovnávaš 2 odlišné veci.... Keby to chceš porovnávať s futbalom, tak by jeden tím viedol 1:0 kontumačne za to,že jeden hráč z druhého tímu sa zabil.

JustDoItNigga
05-04-20, 02:17
Nevím zase jsme u toho, že simon si řídí svojí hru sám. Klidně na začátku může říct, že když někdo před atrakcí udělá vzpouru, tak ten druhý team kontumačně dostane bod.

Niko97971
05-04-20, 02:45
Nevím zase jsme u toho, že simon si řídí svojí hru sám.
V tom prípade si môže robiť čo chce? To chceš tým naznačiť?


Klidně na začátku může říct, že když někdo před atrakcí udělá vzpouru, tak ten druhý team kontumačně dostane bod.

Bavíme sa o tom ako to bolo, alebo o tom čo môže povedať? Nedáva to absolutne zmysel, takisto ako s tvojim porovnávaním s futbalom. Mal by si zobrať iného hráča zo zeleného tímu, tam to končí, nijak inak sa to ani nedá, nemá prečo dať kontumačný bod druhému tímu za to,že hráč z jeho tímu robí vzbury, ende schluss.

DeadJoy
05-04-20, 09:27
Blbost. Normálně vzít dalšího zelenýho z teamu. To není Simonova chyba, že udělal vzpouru nebo se třeba odpojí, nemůže kvůli tomu dát jen tak bod druhýmu teamu.

Vortexx
05-04-20, 12:22
Pokud atrakce nezacala vyberu nekoho jineho z toho teamu.
Pokud atrakce zacala a treba se mu nepodari zacatek a udela vzpouru behem atrakce dam bod druhemu teamu.
Je treba pouzit i hlavu sem tam kluci