PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 9.4. ] (1)Player --> Duska



753vojta
05-04-20, 11:14
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276876)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '365918'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < (1)Player >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:594157495
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:594157495
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.164.73.101
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.164.73.101
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Duska >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:








Muj pohled na situaci: toto pisi za kamarada protoze on nemuze ani psat nechodi ani do 1.tridy a nevi co to je WH a AB. sice jsem tam nebyl ale ani jeho bratr ani tata nevi co to jsou hacky do cska.

anakin_pok
05-04-20, 18:08
Toto bude zase nějaký bajkař.

E:

myslíš že si to vymýšlím co? (¬_¬)

To ne, ale vypadá to přinejmenším prapodivně, nemyslíš. Něco se objeví v počítači, jeden neumí číst, dva o ničem neví... Tobě to připadne věrohodné? Já bych pozval exorcistu a nechal ten kompl prověřit. Toť můj názor.

753vojta
05-04-20, 22:03
myslíš že si to vymýšlím co? (¬_¬)

Duska
07-04-20, 16:37
Čau,
pokud nechodí ani do školy, nemá u takové hry co dělat. Nicméně celé se to má takto.

Na serveru byl hráč Player co měl AB+WH (viz screenshot) a ve stejnou chvíli dostal BAN od jiného admina RenTGena. Toho já jsem si nevšiml a když jsem mu chtěl dát ban, už tam nebyl. Dal jsem ho tedy prvnímu odpojenému Playerovi, co se ze serveru odpojil. A tak to je. Během pár vteřin se odehrál Ban, odpojení dalšího (tvého kamaráda) Playera ze serveru a banu ode mne.

Smutný příběh s dobrým koncem - dávám unban a omlouvám se za přehmat.

PS: raději dejte mladému nějakou didaktickou hru.


https://i.postimg.cc/YvKkmFgm/19-03-2020-15-53-14-xtr20961.jpg (https://postimg.cc/YvKkmFgm)