PDA

Zobrazit normální verzi : Old school Zombie z roku 2011



Latins
10-04-20, 21:05
Zdravím,
chtěl bych zjistit, kolik lidí by si rádo zahrálo staré zombie, které byli na serverech okolo roku 2011.

Mr.Blue
10-04-20, 21:07
Tam som začínal, celý deň sa pri tom dalo sedeť. Ano.

Vortexx
10-04-20, 21:07
Tež

FLINT
10-04-20, 21:20
Tak isto áno.

Kofix
10-04-20, 21:48
Určite áno na tom som vyrastal :D

Samco
10-04-20, 21:52
Tieto servery boli hádam počiatočným a stabilným pilierom tohto portálu a unikátom so svojou natrieskanosťou, čo sa kapacity týka. :-)

znedlob
11-04-20, 12:06
O lepší hratelnost jsem se snažil s Kotlem cca 2 týdny zpět. Chce to ještě pár úprav, aby to bylo jako dřív.

Latins
11-04-20, 12:07
Co myslíš těmi úpravami, aby to bylo jako dřív?

znedlob
11-04-20, 12:12
Nightvision, větší dmg na minu. (jdou jen 2 a než se to opravilo, tak jsem s bhp zm dokázal proletět obě bomby) a nevím co dál se dělalo.

Latins
11-04-20, 12:17
Mně tam přijde dost věcí zbytečných na klasické zombie. Třeba padák, boost po odrazu, nemožnost kupování armoru, atd.

znedlob
11-04-20, 12:18
Pojd na DC.

Samco
11-04-20, 22:34
Toto čo tam je teraz je stále len bývalý ZM Revolution (respektívne Apokalypsa bez XP). Ak to pomôže, tak na tých klasických zomboch boli pre CT iba nasledovné vec:

- mína (maximálne naraz na osobu v počte 5 kusov),
- armor
- radar
- nočné videnie
- bazuka
- minigun
- guľomet
- SG sniperka
- grenade launcher
- granáty (HE, Frost, svetlo)

Neviem, či som na niečo ešte nezabudol, keď tak niekto bude vedieť doplniť.

znedlob
12-04-20, 15:33
- bez kladiva
- bez padáku
- bez dvojskoku

Mr.Blue
12-04-20, 15:42
Minigun (starý) - 1000 nábojov
bazuka (stará) - ptm - strela rovno , ltm - navádzaná strela do najbližšieho zm
Minigun a bazuka boli iba pre vip

a bez toho Hunter zombie

znedlob
13-04-20, 22:00
Po zakoupení mizí na konci kola NV a další koupene veci. TO same u ZM, brouk po smrti.

Latins
17-04-20, 14:51
Ještě bych rád poprosil, ať se na Old School Zombie odstraní i ten strašně velký boost po tom, co udělám 2 skoky.

znedlob
17-04-20, 22:29
Myslíš za ZM?

Latins
17-04-20, 22:35
Ano, teď na těch "Zombie" je takový ten boost, když uděláš správně Bhop... Velice OP pro znalé a zkušené hráče si myslím.

Samco
19-04-20, 10:24
Ano, teď na těch "Zombie" je takový ten boost, když uděláš správně Bhop... Velice OP pro znalé a zkušené hráče si myslím.

Nerobí to len vtedy, keď si prvý zombík?

Latins
19-04-20, 10:27
Co já vím :D Jsem přišel po XY letech si zahrát a zjistím, že tam je taková blbost, která v rukou dobrých hráčů udělá obrovskou devastaci.

Samco
19-04-20, 10:44
Co já vím :D Jsem přišel po XY letech si zahrát a zjistím, že tam je taková blbost, která v rukou dobrých hráčů udělá obrovskou devastaci.

Mne sa zdá, že je to iba v uvedenom prípade a to len do prvého zomretia.

B3N
21-05-20, 21:03
Od posledného príspevku ubehol už mesiac. Tak ako to s ním vyzerá?

sadplayer
14-06-20, 10:51
Zdravím,
chtěl bych zjistit, kolik lidí by si rádo zahrálo staré zombie, které byli na serverech okolo roku 2011.

Práve som sa zaregistroval s tým že som sa chcel spýtať kde je starý zombie z roku 2011 :( Išiel som si zahrať zombie aby som si spomenul na staré časy keď som mal 9-10 rokov a oni to zmenili :(

Rozhodne hlasujem za to aby sa vrátil old school.

Ďakujem

∂αякηєѕ
15-06-20, 01:26
Taky bych si rád zahrál staré ZM jak kdysi.

Anubis
15-08-20, 12:47
Od posledného príspevku uplynuli 2 mesiace čiže tiež ma celkom zaujíma že čo a ako.

Old school zm z roku 2011

1) Boli 4 zm servery. Jedinou výnimkou bol zombie 2 kde nebol smoker, na ostatných smoker bol.
2) Tieto servery boli každý deň preplnené, hráči si kupovali VIP aby sa aspoň mohli napojiť
3) Ako už bolo spomenuté minigun a bazooka boli pre VIP a doublejump. + vylepšený skin postavy.
4) Od roku 2011 sa zm upravoval a to tak, že pribudol zm chemik a pyramid + radar scaner

Záver: Doteraz nechápem na čo bolo dobré zm apokalypsa a revolution a ešte k tomu sa so mnou niektorý hádali že to je lepšie. Práve naopak. Sami ste si teraz všimli v akej situácií sa portál nachádza. Apokalypsa a revolution neboli vôbec hrávané a nikdy o to nebol záujem - podľa môjho názoru. Staré zm servery boli o dosť lepšie. Kiež by Kotel tieto servery vrátil. Verím, že sa tak niekedy stane a aj verím, že hráči rovnako ako aj ja by sme tieto servery radi uvítali.

B3N
19-08-20, 16:09
Ako keby si mi hovoril z duše :D
Nech je ten zombie presne tak ako si napísal

E: tento server si určite zaslúži “renesanciu“

Fast212
19-08-20, 19:59
Asi nejsom jediný admin/hráč ktorí by výrazne nahodil aktivitu keby je old zm back.

Algorythm
19-08-20, 20:48
Souhlasím s Fastem. Sice netuším jak výrazně to ovlivní aktivitu serveru a jak dlouho si ji udrží, ale za pokus to rozhodně stojí. Alespoň já bych tam byl nasáčkovaný co den :D Určitě pro

Fast212
19-08-20, 21:25
či by to už do budúcna malo úspech alebo nie, každopádne, keby sa to nahodí tak by boli servery plné, minimálne zo začiatku. Si pozri taký BB, tiež tam už pomaly nikto nehrá a jak bol reset tak som sa tam nemohol pol hodinu pripojiť čo bol nonstop full. A o toto je si myslím že o dosť vačší záujem. Dalšia vec, na jb VIP nepotrebujem, ale na zm by som si ho pre ten minigun a bazuku nemal problém kúpiť. Po všetkých českých/slovenských zm serveroch som pobehal, a žiadne nebolo tak dobré ako staré ZM.

E: A čo si budeme klamať kolko nových hráčov, oproti minulosti chodí na kotelnu. Dnešnému bežnému decku keby povieš že hráš 1.6tku tak ta opľuje, že hrávaš 20 ročnú hru. Vačšinou tu máme hráčov ktorí sem chodia hlavne kvoli minulosti a oživiť taký, klasický, zm mod by nemohlo byť na škodu.

DelteN
19-08-20, 22:36
Od posledného príspevku uplynuli 2 mesiace čiže tiež ma celkom zaujíma že čo a ako.

Old school zm z roku 2011

1) Boli 4 zm servery. Jedinou výnimkou bol zombie 2 kde nebol smoker, na ostatných smoker bol.
2) Tieto servery boli každý deň preplnené, hráči si kupovali VIP aby sa aspoň mohli napojiť
3) Ako už bolo spomenuté minigun a bazooka boli pre VIP a doublejump. + vylepšený skin postavy.
4) Od roku 2011 sa zm upravoval a to tak, že pribudol zm chemik a pyramid + radar scaner

Záver: Doteraz nechápem na čo bolo dobré zm apokalypsa a revolution a ešte k tomu sa so mnou niektorý hádali že to je lepšie. Práve naopak. Sami ste si teraz všimli v akej situácií sa portál nachádza. Apokalypsa a revolution neboli vôbec hrávané a nikdy o to nebol záujem - podľa môjho názoru. Staré zm servery boli o dosť lepšie. Kiež by Kotel tieto servery vrátil. Verím, že sa tak niekedy stane a aj verím, že hráči rovnako ako aj ja by sme tieto servery radi uvítali.

A ja si zase pamätám ako všetky ZM servery boli prázne a nikto ich nehral,.. V tom prišli apokalypse a revolution, čo bolo hrávané dlhú dobu a nahradili ich...

B3N
20-08-20, 09:29
Kebyže sa to naozaj spustí a budú tam hráči tak sa asi rozlúčim s mojím sociálnym životom a kúpim VIP už len pre tú bazooku a minigun :DDD Ináč v čase najväčšej slávy tohto servera som vydržal hrať aj 3 hodiny v kuse :D

N1HiL
20-08-20, 15:27
Ja by som len chcel podotknúť, že môžete vypisovať koľko len chcete.
Pokiaľ sa to neprebere v AT / neosloví to kotla, čo určite nie,tak z toho nič nebude.

Dannyko
21-08-20, 14:54
Pamätám si ešte stále keď tu bolo asi 5 old school zm serverov a boli každý deň plné, bez VIP ste sa tam nedostali.
Ale pokiaľ sa na to kotel nepozrie tak je to zbytočné to tu písať.

Latins
21-08-20, 21:52
Kotla jsem kdysi o tomhle tématu informoval. Říkal, že ZM mod je mrtvý a nemá cenu nic takového začínat. K tomu už nemá žádné save z těchto časů a programovat nic nehodlá.

B3N
22-08-20, 12:19
48 ľudí by si zahralo takže si nemyslím že to nemá vôbec cenu.

E: A načo potom existuje táto anketa keď to aj tak kotel nebude robiť?

Latins
22-08-20, 13:51
Snažil jsem se získat dalších pár procent na úspěch u Kotla.

Další argument do diskuze s Kotlem.

Dannyko
22-08-20, 21:48
Môžem povedať, že na CZ/SK je zm už dead, max možno nejaké nájdete ešte v zahraničí.
Momentálne ide už len ZM na pár portáloch lenže tie sú zasa ZP9.5, tie sú najhranejšie.

killer-savage
24-08-20, 11:50
Zombie hrali len čo mali čas (škola) a na apokalypse bol obrovský rozdiel medzi hráčmi noob vs. skill a oni tzv: trollovali noobov a aby leave. Možno jedna z možností.
E: na cz/sk serveroch pravidelne neupdatuju zombie aby prilákali čo je nových hráčov

Mlýn
24-08-20, 12:35
Čau, cez karanténu kedy sme hrali všetko čo išlo a raz sme "objavili" skoro klasický zombie mod práve tu na kotelne. Server bol zapnutý, sem tam tam dakto hral, no server nebol pridaný na stránke ani nikde inde. Keď som kotlovi napísal, aby ho aspoň pridal na stránku, keď už je zapnutý kto vie ako dlho a ničomu to nevadilo, tak len odpovedal, že server byť zapnutý nemá a nepridá to a bla bla bla a zrušil ho. To len k jeho snahe k zombie módu.
Vtedy som bol ja za drzeho kokota, keď som mu písal, aby ho nevypinal a pridal na stránku (v čase korony, keď návštevnosť bola hádam 7x taka ako teraz). :shit:

NigGaSiK
25-10-20, 17:10
Absolutně souhlasím s vrácením oldschool ZM, rád bych si opět zahrál, stejně tak i několik lidí co jsem potkal na serverech. Big UP :happy:

E: Proč zamítnuto by Kotel ? Ja si pamatuji,před APO a REVO byly klasické Zombie servery plné, potom přišly apo,revo, lidi tam přešli, chvilí se to hralo a potom upadlo. DRTIVÁ většina je tu PRO zapnutí odlschool ZM, vsadím se že Zombie by tím pádem mělo cenu zapnout, mrtvé by to rozhodně NEBYLO.
Už jen když člověk přečte toto téma a příspěvky v něm, je víc než jasné že lidi to chtějí,včetně mě. Tenkrát když mi na základce spolužák ukázal Zombie servery, nemohl jsem se jich nabažit. Stalo se to moji závislosti na dalších několik let. Zabavný mod který se dal hrát celé dny, jak už tu někteří psali, nebyl problém strávit u PC 15+ hod. denně. Na kotelně je víc méně hraných serverů, než si myslím že by bylo klasické zombie, doufám že Kotel ještě změní názor.

Marty1
08-11-20, 22:37
Též souhlasím, stále si pamatuji když jsem měl VIP a měl jsem mg a bz. Tak mi každý psal ať mu hodim mg :D Starý skvělý časy! :)

killer-savage
08-11-20, 22:50
Ja si pamatuji jak každý psal "pls nokill" a za 30 sekund "pls odpoj se" FeelsOldMan

Marty1
07-04-21, 12:50
Škoda no, ale za pokus to stálo hoší. Tady už je jednou pro vždy konec.

Nakladana Okurka
07-04-21, 13:06
Škoda no, ale za pokus to stálo hoší. Tady už je jednou pro vždy konec.

JB je život, začni hrát tam, kámo. :in_love:

Marty1
07-04-21, 13:34
JB nechápu, a ani mě to nějak nebaví. ZM byla pro mě vždy cesta :).

Algorythm
07-04-21, 13:43
Alternativou je jeste zombie escape server nebo bb. Klasicke zombie tady uz malokdo hraje

∂αякηєѕ
07-04-21, 19:07
Je to škoda že už není Zombie 2 kdy bylo problém se někdy napojit na server i večer rád bych si to někdy zopakoval mod kde sem začínal hrát.

Marty1
08-04-21, 13:09
Přitom 58/9 A 58 lidí není málo na zm server :)

InLoveSvK
08-04-21, 16:28
Tuším sa hovorilo niečo také, že ten zombie mod ktorý sa hrával pred zombie revolution-om už neexistuje, z toho dôvodu tam je ten novší za mňa brutálne nudný, na old zombie klasiku nemá nič, kde si musel mať pomály VIP aby ťa nekicklo zo servera.:)

kalios05
23-04-21, 00:27
Tuším sa hovorilo niečo také, že ten zombie mod ktorý sa hrával pred zombie revolution-om už neexistuje, z toho dôvodu tam je ten novší za mňa brutálne nudný, na old zombie klasiku nemá nič, kde si musel mať pomály VIP aby ťa nekicklo zo servera.:)

Nenechaj sa oklamat... Kotol + admin team len kazdeho banuju a figu robia.
Odjakziva Kotol nahadzoval len default mod a upravil cvars + pridal par pluginov.
Ten ZM server bol 4.3 a upravene cvars. Pridal plugin na minigun len pre VIP. Pridal Ziembie class, ktore najdes vsade. To bolo vsetko.
To len potvrdzuje, ze ten co ti dal info. klame az sa prasi.
Za viac ako 5 rokov Kotol pre servery neuribil nic. Jedine co citas su stale vyhovorky... Uz to hraci nehraju, nebavi ich cs 1.6 a dalsie bludi.
Keby na tom nieco bolo pravdy, tak by zahranicne servery nemali hracov.
Za celu situaciu ohladom portalu moze aj sam Kotol, ktory blokuje zahranicne ip
Zahranicni hraci by tu aj hrali, ale pokial sa im blokuje pristup, tak sa necudujme.
CZ a SK ma velmi male pokrytie hracov oproti zahraniciu.
+
Ked Kotol kasle na podnety a pripomienky hracov, tak sa necudujme. Pozri si temy v archive, co vsetko sa riesilo a nedoriesilo. Tu sa len samotny maplist riesil 2 roky :D
To je chore. Prazdne servery su len pekna vyzitka Kotla a admin teamu jak na vsetko kaslu. Urcite sa sem niekto vyjadri co bude vsetko obhajovat, ale ked pozrieme na servery a forum, tak si clovek vie spravit pekny obraz aj bez toho, aby tu niekto obhajoval, ze nemam pravdu.

Algorythm
23-04-21, 08:33
Hmm ted se citim byt ponekud ukrivden ale necham te v tom tvrzeni :D

B3N
24-04-21, 11:23
Nenechaj sa oklamat... Kotol + admin team len kazdeho banuju a figu robia.
Odjakziva Kotol nahadzoval len default mod a upravil cvars + pridal par pluginov.
Ten ZM server bol 4.3 a upravene cvars. Pridal plugin na minigun len pre VIP. Pridal Ziembie class, ktore najdes vsade. To bolo vsetko.
To len potvrdzuje, ze ten co ti dal info. klame az sa prasi.
Za viac ako 5 rokov Kotol pre servery neuribil nic. Jedine co citas su stale vyhovorky... Uz to hraci nehraju, nebavi ich cs 1.6 a dalsie bludi.
Keby na tom nieco bolo pravdy, tak by zahranicne servery nemali hracov.
Za celu situaciu ohladom portalu moze aj sam Kotol, ktory blokuje zahranicne ip
Zahranicni hraci by tu aj hrali, ale pokial sa im blokuje pristup, tak sa necudujme.
CZ a SK ma velmi male pokrytie hracov oproti zahraniciu.
+
Ked Kotol kasle na podnety a pripomienky hracov, tak sa necudujme. Pozri si temy v archive, co vsetko sa riesilo a nedoriesilo. Tu sa len samotny maplist riesil 2 roky :D
To je chore. Prazdne servery su len pekna vyzitka Kotla a admin teamu jak na vsetko kaslu. Urcite sa sem niekto vyjadri co bude vsetko obhajovat, ale ked pozrieme na servery a forum, tak si clovek vie spravit pekny obraz aj bez toho, aby tu niekto obhajoval, ze nemam pravdu.

Takže niesom jediný kto to chápe

Kotel
25-04-21, 09:21
To rozporovat ani nemá smysl, když 10 z 10ti vět je blábol :)

Tomas80Tiger
27-04-21, 17:40
Tuším že Kotel to zobral velice vážne a dneska povypínal polovičku serverov a možno dá to ZM :D

B3N
27-04-21, 18:37
Nerobil by som si zbytočné nádeje :D

Kotel
27-04-21, 23:09
Ten server mám pořád zálohovaný, takže problém by to nebyl, ale budete tam hrát ve 3. Ten mód už prostě nikdo nechce hrát.
A dostanu vynadáno od Koprakeka, že je tam prázdnej server a to fakt nechci.

B3N
28-04-21, 08:32
Ten mód budú hráči chcieť hrať keďže 66 hráčov hlasovalo že by si zahrali, takže 3 tam hrať nebudeme určite. A navyše sa stačí pozrieť na hlavnú stránku csko.cz a vidno že cca 3/4 serverov sú prázdne a zrejme to nikomu nevadí. Už len za skúšku sa to oplatí že aké budú ohlasy.

Latins
28-04-21, 09:58
Tímhle jsem argumentoval už kdysi. Bohužel už tehdy neúspěšně. Bylo mi řečeno, že si mám zajít na jiné ZM servery.

Jediný server ze ZM, který se tomu blíží je z mého hlediska Basebuilder, ale tam neumím stavět ty bunkry. Takže vždy chcípnu rychle.

Podle mě je škoda, že se tomu serveru nedá ani šance. Navíc, když ho má Kotel i zálohovaný.

Kotel
28-04-21, 11:58
Z roku 2011-2012 mám asi 10 záloh. Leden 2012 už měli zombíci expy, které se ale neukládaly do další mapy. Tam ještě byla bazuka a minigun za VIP, tak to bych mohl nahodit. Jen je ještě třeba aktualizovat plugin na novější verzi serveru.

B3N
28-04-21, 11:59
To by bolo fajn, ja som určite ZA.

Tomas80Tiger
28-04-21, 13:54
Nechcem tu do ničoho veľmi pindať nakoľko tu nehrávam až tak dlho... ale bol by som rád keby sa tu ten starší ZM server pridal.... K tomu čo tu padlo viackrát... Asi polovička serverov sa fakt nevyužíva... Keď si idem zapnúť CSko tak pozriem na stránku že kde je koľko hráčov a podľa toho sa pripájam.... A takmer polovica serverov má stále 0 hráčov... Možno by bolo užitočné popremýšľať či je potrebné držať toľko nevyužitých serverov a nepoužiť ich na niečo iné... alebo aspoň nemíňať elektriku na to aby svietila ikonka že sú zapnuté

Algorythm
28-04-21, 17:38
Já jsem samozřejmě jak jinak taktéž pro zavedení staré verze.


Nenechaj sa oklamat... Kotol + admin team len kazdeho banuju a figu robia.
Odjakziva Kotol nahadzoval len default mod a upravil cvars + pridal par pluginov.
Ten ZM server bol 4.3 a upravene cvars. Pridal plugin na minigun len pre VIP. Pridal Ziembie class, ktore najdes vsade. To bolo vsetko.
To len potvrdzuje, ze ten co ti dal info. klame az sa prasi.
Za viac ako 5 rokov Kotol pre servery neuribil nic. Jedine co citas su stale vyhovorky... Uz to hraci nehraju, nebavi ich cs 1.6 a dalsie bludi.
Keby na tom nieco bolo pravdy, tak by zahranicne servery nemali hracov.
Za celu situaciu ohladom portalu moze aj sam Kotol, ktory blokuje zahranicne ip
Zahranicni hraci by tu aj hrali, ale pokial sa im blokuje pristup, tak sa necudujme.
CZ a SK ma velmi male pokrytie hracov oproti zahraniciu.
+
Ked Kotol kasle na podnety a pripomienky hracov, tak sa necudujme. Pozri si temy v archive, co vsetko sa riesilo a nedoriesilo. Tu sa len samotny maplist riesil 2 roky :D
To je chore. Prazdne servery su len pekna vyzitka Kotla a admin teamu jak na vsetko kaslu. Urcite sa sem niekto vyjadri co bude vsetko obhajovat, ale ked pozrieme na servery a forum, tak si clovek vie spravit pekny obraz aj bez toho, aby tu niekto obhajoval, ze nemam pravdu.

Rád bych byl aby zde bylo pochopeno pár věcí které si pravděpodobně většina hráčů neuvědomuje. Kotel je jen člověk, já jsem jen člověk a všichni jsme jen lidé. Většina z nás chodí do práce na plný úvazek, někteří se starají i o své vlastní rodiny. V životě postupem času každý zkrátka potká nebo najde něco co postaví jako prioritu před hraní a na csko zapomene. Povím ti k tomu snad jen to že mě osobně by se teda nechtělo platit 10 a víc let za provoz serveru kolem kterého musíš lítat, platit elektřinu, provádět údržby, řešit problematiku a pak poslouchat jaký je lhář a jak nic neudělal :) na to by se ti vysral i bílý tesák.

Práce na pluginech je složitá protože každý mod je tvořen někým jiným a každý plugin od cizího člověka vypadá jinak. Je jednodušší vytvořit plugin který by běžel čistě na amx/metamodu než vytvořit plugin který by běžel kompatibilně s řadou dalších které tvoří základ pro mod ( ať už ttt nebo zombie či jailbreak, každý mod obsahuje třeba 15 pluginů které spolupracují a běží současně na amx rozhraní ). Jestli máš tolik času a inteligence nakolko máš keců tak prosím. Pluginy na zombie mod jsou open-source a volně ke stažení (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=72505?t=72505). Amx studio je ke stažení zdarma zase tady (https://sourceforge.net/projects/amxmodx/files/AMX%20Mod%20X%20Studio/1.4.3%20final/AMXX_Studio_1.4.3_final.zip/download) Budu zvědav jestli to skončí jen u náhodného ukazování prstem nebo třeba i něčeho dosáhneš. :)

kalios05
02-05-21, 02:57
Já jsem samozřejmě jak jinak taktéž pro zavedení staré verze.



Rád bych byl aby zde bylo pochopeno pár věcí které si pravděpodobně většina hráčů neuvědomuje. Kotel je jen člověk, já jsem jen člověk a všichni jsme jen lidé. Většina z nás chodí do práce na plný úvazek, někteří se starají i o své vlastní rodiny. V životě postupem času každý zkrátka potká nebo najde něco co postaví jako prioritu před hraní a na csko zapomene. Povím ti k tomu snad jen to že mě osobně by se teda nechtělo platit 10 a víc let za provoz serveru kolem kterého musíš lítat, platit elektřinu, provádět údržby, řešit problematiku a pak poslouchat jaký je lhář a jak nic neudělal :) na to by se ti vysral i bílý tesák.

Práce na pluginech je složitá protože každý mod je tvořen někým jiným a každý plugin od cizího člověka vypadá jinak. Je jednodušší vytvořit plugin který by běžel čistě na amx/metamodu než vytvořit plugin který by běžel kompatibilně s řadou dalších které tvoří základ pro mod ( ať už ttt nebo zombie či jailbreak, každý mod obsahuje třeba 15 pluginů které spolupracují a běží současně na amx rozhraní ). Jestli máš tolik času a inteligence nakolko máš keců tak prosím. Pluginy na zombie mod jsou open-source a volně ke stažení (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=72505?t=72505). Amx studio je ke stažení zdarma zase tady (https://sourceforge.net/projects/amxmodx/files/AMX%20Mod%20X%20Studio/1.4.3%20final/AMXX_Studio_1.4.3_final.zip/download) Budu zvědav jestli to skončí jen u náhodného ukazování prstem nebo třeba i něčeho dosáhneš. :)

*facepalm zaujimave myslienkove pochody, ak uz mas aj vlastnu rodinku, tak uprimnu sustrast. Vyliat si srdiecko v takomto prispevku pomoze *potlesk

Pozri co napisal Kotol, potom tvoj kolega z admin teamu a zas dalsi prispevok od Kotla. To ti napovie jak sa tu vsetko riesi. Ak ti nestaci, ze ti kolega z admin teamu potvrdil situaciu, tak je niekde chyba. O 2-3 roky si pozri tento prispevok a utri slzu :cray:

BTW: Splietas tu somariny. Na pawn stacia zaklady php a c++ nerob z toho vedu, jak keby sa tu tvoril redakcny system pre alzu, popripade dalsi eset *smiech
Ked uz niekto nema dostatocne skusenosti, alebo cas riesit vacsie projekty, tak hotove riesenia najde na kope stranok, napr. forums.alliedmods.net, c-s.net.ua ... (LEN info., NEJDE O REKLAMU !!!)
Uz pri Zombie Biohazard sa admin teamu aj Kotlovi posielali zdrojove kody a bolo to k nicomu. Na Zombie Escape sa posielali zdrojaky na fix helikopteri a zobrazenie HP entit atd.

Myslis, ze sa nieco pouzilo, alebo doslo k zmene ? Nie. Takto to dopadlo u vacsiny serverov a su teraz prazdne. Myslis, ze za to mozu hraci ? Nie, dovod je ta lahostajnost, ziadna sebareflexia... Vacsina hracov / uzivatel mali snahu pomoct, ale po rokoch cakania sa na to z vysoka v...

Jak som pisal predtym, tak prazdne servery hovoria za vsetko a je to pekna vizitka toho co som napisal.

Samco
02-05-21, 10:31
*facepalm zaujimave myslienkove pochody, ak uz mas aj vlastnu rodinku, tak uprimnu sustrast. Vyliat si srdiecko v takomto prispevku pomoze *potlesk

Pozri co napisal Kotol, potom tvoj kolega z admin teamu a zas dalsi prispevok od Kotla. To ti napovie jak sa tu vsetko riesi. Ak ti nestaci, ze ti kolega z admin teamu potvrdil situaciu, tak je niekde chyba. O 2-3 roky si pozri tento prispevok a utri slzu :cray:

BTW: Splietas tu somariny. Na pawn stacia zaklady php a c++ nerob z toho vedu, jak keby sa tu tvoril redakcny system pre alzu, popripade dalsi eset *smiech
Ked uz niekto nema dostatocne skusenosti, alebo cas riesit vacsie projekty, tak hotove riesenia najde na kope stranok, napr. forums.alliedmods.net, c-s.net.ua ... (LEN info., NEJDE O REKLAMU !!!)
Uz pri Zombie Biohazard sa admin teamu aj Kotlovi posielali zdrojove kody a bolo to k nicomu. Na Zombie Escape sa posielali zdrojaky na fix helikopteri a zobrazenie HP entit atd.

Myslis, ze sa nieco pouzilo, alebo doslo k zmene ? Nie. Takto to dopadlo u vacsiny serverov a su teraz prazdne. Myslis, ze za to mozu hraci ? Nie, dovod je ta lahostajnost, ziadna sebareflexia... Vacsina hracov / uzivatel mali snahu pomoct, ale po rokoch cakania sa na to z vysoka v...

Jak som pisal predtym, tak prazdne servery hovoria za vsetko a je to pekna vizitka toho co som napisal.

Úpravy na Zombie Biohazard mal primárne v kompetencii admin oli. Čo tam vlastne bolo zlé? Pokiaľ viem, všetky muchy sa rýchlo vychytali a ten mód bežal bez problémov. Iba ak si odmyslím to, že je to dlhodobo stratový a zbytočný mód, nakoľko tam už takmer nikto nehrá. A to je už aspoň tak cez 3 roky.

Tomas80Tiger
04-05-21, 17:59
*facepalm zaujimave myslienkove pochody, ak uz mas aj vlastnu rodinku, tak uprimnu sustrast. Vyliat si srdiecko v takomto prispevku pomoze *potlesk

Pozri co napisal Kotol, potom tvoj kolega z admin teamu a zas dalsi prispevok od Kotla. To ti napovie jak sa tu vsetko riesi. Ak ti nestaci, ze ti kolega z admin teamu potvrdil situaciu, tak je niekde chyba. O 2-3 roky si pozri tento prispevok a utri slzu :cray:

BTW: Splietas tu somariny. Na pawn stacia zaklady php a c++ nerob z toho vedu, jak keby sa tu tvoril redakcny system pre alzu, popripade dalsi eset *smiech
Ked uz niekto nema dostatocne skusenosti, alebo cas riesit vacsie projekty, tak hotove riesenia najde na kope stranok, napr. forums.alliedmods.net, c-s.net.ua ... (LEN info., NEJDE O REKLAMU !!!)
Uz pri Zombie Biohazard sa admin teamu aj Kotlovi posielali zdrojove kody a bolo to k nicomu. Na Zombie Escape sa posielali zdrojaky na fix helikopteri a zobrazenie HP entit atd.

Myslis, ze sa nieco pouzilo, alebo doslo k zmene ? Nie. Takto to dopadlo u vacsiny serverov a su teraz prazdne. Myslis, ze za to mozu hraci ? Nie, dovod je ta lahostajnost, ziadna sebareflexia... Vacsina hracov / uzivatel mali snahu pomoct, ale po rokoch cakania sa na to z vysoka v...

Jak som pisal predtym, tak prazdne servery hovoria za vsetko a je to pekna vizitka toho co som napisal.

Úprimne píšeš blbosti ty.... Na začiatku roka som sa pustil do mapingu.... Strávil som dosť veľa času pri tom aby tá mapa fungovala... pozeral som hodinové tutoriály a podobne... A i tak sa veľa vecí nepodarilo... alebo mi s nimi pomohol Algo....

K tomu že niekto na to nemá čas a kopu vecí je na stránkach... Uvedom si jednu vec... ty nelepíš blato dokopy a tým vytvoríš guličku... Ty programuješ niečo čo musí fungovať... čo musí byť kompatibilné či už zo serverom a modom... ale hlavne tie veci ktoré posťahuješ zo serverov nemôžeš pozliepať len tak dokopy lebo ti nebudú jednotlivé pluginy fungovať a budú sa akurát tak bugovať navzájom (ak to niesú pluginy chill... s týmto som nepracoval... ale programovať viem i v pythone,php i v C++ tak nemôžeš povedať že tomu nerozumiem vôbec)... A áno aj s týmto zliepaním mám svoje skúsenosti lebo veľa vecí čo je na tej mojej mape je pozliepané z gamebanana alebo iných webov... a i tak to nebola minútová záležitosť ako tvrdíš ty

K tomu že niekto niečo neurobil... Existuje prístup z dvoch strán... Buď budeš pindať že niekto niečo neurobil... alebo to urobíš sám a máš to... Áno je ešte možnosť že to niekto urobí za teba... ale v tomto prípade to nieje reálna možnosť... Uvedom si že nie každý sedí iba za kompom... ale nektorý majú aj rodiny... sociálny život... prácu alebo školu atď. Ja chápem to že nové mapy na TTT sa neurobia samé.. a že by bolo dobré možno pomôcť ľuďom čo to robia nakoľko na TTT hrajem i ja a rád by som tomu pomohol... Ale nemôžem lebo mám veľa povinností kvôli výške (aspoň chvíľu odbehnem pozrieť na fórum a zasmiať sa na unban sekcii alebo niekde dopísať môj "svetoborný" názor).. Ale cez leto sa chystám aspoň k jednej mape na chvíľu sadnúť ak budem môcť.... Namiesto toho aby si pindal by si mohol podľa tvojich slov "tak jednoducho urobiť tento mód lebo na tom nič nieje" a poslať Kotlovi hotový produkt ktorý by len nahral na nejaký prázdny alebo nepoužívaný server

Nehovorím že prístup ku zmenám je 100% najlepší čo sa Kotolne týče... ale nemyslím si že je ani najhorší... Za tú dobu asi 3 rokov čo hrávam sa tu na serveroch pomenilo strašne veľa vecí... A nemyslím si že hráči odchádzajú kvôli tomu že by to tu bolo stále o jednom a tom istom... uvedom si aký je rok... uvedom si čo sa teraz hraje.. uvedom si aká veková kategória hráva túto hru (alebo presnejšie čo robí teraz veková kategória pre ktorú táto hra niečo znamená).... Menej hráčov je tu lebo starý hráči odchádzajú z rôznych dôvodov (rodina práca atď.) a mladší hráči tu nechodia lebo hrajú blbý Fortnite alebo iné ho*ná.... Je to také isté ako čakať že používanie televízie v dnešnej dobe bude rásť keď väčšina mladých ľudí používa internet a počítače....

Kým začneš písať niečo... zamysli sa než napíšeš prvú vec čo ťa napadne...

Latins
04-05-21, 18:11
Ohledně mapy na TTT, kterou si sám postavíš.
Těším se, až nám předvedeš svůj talent ve stavění.

Mimochodem, s posledním odstavcem souhlasím.

Tomas80Tiger
04-05-21, 20:35
Ak myslíš mňa tak ja som robil mapu na Zombie Escape... čo nakoniec nedopadlo dobre a po teste sa nepridala lebo nefungovala ako som predpokladal... A keďže už ZE nejako umrel tak to ani nemá zmysel riešiť ďalej...

A o tú TTT mapu... S tým by mal byť menší problém ako s mapou na ZE kde sa majú rôzne veci hýbať alebo vykonávať nejakú funkciu a je milión vecí ktoré sa môžu pokaziť... narozdiel od TTT mapy ktorá má byť uzatvorená ale zároveň dosť otvorená a pekná... Ale skôr som myslel opraviť nejaké ktoré sú už v návrhoch na TTT sekcii ako vytvárať vlastnú novú od začiatku

Ale k pôvodnej téme tohoto threadu... Myslím že nieje problém nieje úplne v neochote pridať starého móda ale je tu viacero faktorov ktoré podľa mňa Kotel zvažuje... Poviem niečo za čo sa dúfam neurazí (nepoznám ho osobne neviem aký je starý) ale možno by to chcelo nejakú mladú krv aby mu pomáhala a bola otvorená skúšať a spolupracovať s hráčmi častejšie... Dať tej osobe možno 2 - 3 lobyčka na starosť nech ich spravuje najlepšie ako vie podľa toho čo hráči píšu na fórku... Vyjsť by z toho mohli iba dve veci... Buď by to ten človek vzdal lebo by pochopil že podľa fórka sa 100% fungovať nedá... alebo by sme mali pár lobyčiek kde by boli veci podľa nášho želania a boli by zaplnené hráčmi... Nech sa Kotel rozhodne ako chce ja mu nezazlievam ani to že sa mu toto pridávať nechce.... Nakoľko za posledné mesiace je tu asi o polovicu menej hráčov ako mesiace predtým...

kalios05
07-05-21, 01:18
kazdy tu vsetko vie a pritom vobec nic neviete, len si myslite, ze viete
https://csko.cz/forum/showthread.php?73951-admin-06-05-2021

Skoda sa viac k tejto teme vyjadrovat.

B3N
11-05-21, 16:17
Bude to? Alebo nie?

vili zanej
12-05-21, 08:40
to ma zas nikto mesiac nedostane von :entneho:

sUch
23-05-21, 16:05
Já se taky přidávám k lidem, kteří by si taky rádi zahráli starý zm mod. Sice nejsem jeden z těch, kteří tu hrajou od roku 2011/12, takže moje pro, aby se server znovu přidal, má asi takovou cenu jako psí prd, ale proto nepíšu tenhle post. Píšu ho, protože by mě zajímalo a chci se zeptat, proč Kotel ten server nechce přidat. Jde mi o to, že když vidím 70 lidí, kteří by si ten oldschool zombie mod zahráli a pouze 9, kteří hlasovali, že nemají zájem, tak je stejně většina pro, aby se přidal.


Ten server mám pořád zálohovaný, takže problém by to nebyl, ale budete tam hrát ve 3. Ten mód už prostě nikdo nechce hrát.
A dostanu vynadáno od Koprakeka, že je tam prázdnej server a to fakt nechci.

Já bych se rád vyjádřil k tomu, co napsal Kotel a co jsem tučně zvýraznil. Není to tak docela pravda, že tam nikdo nechce hrát. Ve vteřině jsem si vybavil 7 lidí, kteří by okamžitě, jakmile jim skončí všechny povinnosti ve škole/jinde, zapnuli 1.6ku a šli hrát staré zombíky. Navíc, a myslím si, že by to Kotel měl vzít v úvahu, jsem psal pár lidem a zkoušel se jich ptát, jestli by si zahráli teď zombie mody, které jsou na kotelně a když bych měl udělat nějakou statistiku, tak část mi psala, že už csko nehraje, část mi psala, že nemá čas, část, že zombíky nehraje, ale v drtivé většině mi někteří psali, že aktuální zm mody nehrajou, ani csko jako takové už ne, ale vrátili by se jen tehdy, kdyby se přidal ten starý oldschool zm mod. Fakt je, že to nemám jak dokázat, že jsem si s někým konkrétním psal, a ani nechci, protože už teď mi to sebralo spoustu času, který jsem věnoval csku a hledáním lidí, kteří by si rádi zahráli zm mody (pozor, zm mody, ne jen ten starý zm mod!) A ještě jako třešničku na dortu, jsme se v při psaní (resp. když jsem někomu psal) shodli s dotyčným, že by jsme si hned koupili VIP, aby jsme si mohli koupit minigun a bazuku, takže by ti z toho, Kotle, nakonec i něco málo káplo. :happy:

kalios05
15-06-21, 04:35
tema je tu uz 2 mesiace a stale nedoslo k posunu, alebo k nejakemu progresu... Same o 2 roky
Takto sa to tu nejak riesi uz roky :cray:

Deyik
09-09-21, 10:51
Si zvykej : DDDD

Marty1
09-10-21, 00:40
I think rip

Latins
09-10-21, 01:49
RIP, zamykám.

Kotel
12-11-21, 15:54
otvírám (ne, že by to něco znamenalo)

Marty1
12-11-21, 17:08
Tak k čemu potom.