PDA

Zobrazit normální verzi : vulgárni nick



Playericek
11-04-20, 22:37
ZavriPicu VALVE_0:0:1821346860
nasávanie do rodiny stačí pozrieť chatlog

piratjo
11-04-20, 22:50
bnd

Dlzka banu je spravna, nezmylil som sa. Mozes to prosim Ta locknut.

Dakujem.

Playericek
11-04-20, 23:21
prečo dostal trvalý je to obchadzac?

Grakon2702
12-04-20, 00:43
Taky by mě zajímalo, proč dostal hned permu. V chatlogu ani v banlistu jsem na nick, ID i IP nic moc nenašel.

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=278255

Spasitel222
12-04-20, 00:50
Iná otázka je tvoj účet playericek?kde je výpis z konzoly?

Playericek
12-04-20, 07:25
výpis nemám ale napísal tam vetu jebal by som tvoju mamu

piratjo
12-04-20, 07:25
Zdravim Vas,
Vulgarne nadavky a nadavky inym hracom netolerujem. Nepouzivam ich ani v CHL ani na TS. Ban je za nick a mamku v CHL. Mamky do nadaviek nepatria. To slusne vychovany clovek vie. Hrac dostal pernik, aby prisiel na forum a hracom/hracovi sa ospravedlnil. Ked sa slusne ospravedlni, mozeme sa porozpravat o skrateni banu. Je to vychovny ban. Ak to nepochopi, taky hulvat tu nema co robit, aby dalej tymto sposobom urazal hracov.

Za pochopenie Dakujem.

Playericek
12-04-20, 07:26
aj keď to je jedna nadávka ale vždy sa banovalo nadávanie
do rodiny

hofy
12-04-20, 07:27
]Iná otázka je tvoj účet playericek?kde je výpis z konzoly?Ak je tvoje ses obchádzaš tak lock.

Tomu moc nerozumím. Tohle není žádost o unban.

@piratjo, ač chápu tvoji myšlenku, tak se obávám, že to takhle nepůjde. Ban se vždy uděluje na přiměřenou dobu, nelze to řešit takhle.

piratjo
12-04-20, 07:32
@piratjo, ač chápu tvoji myšlenku, tak se obávám, že to takhle nepůjde. Ban se vždy uděluje na přiměřenou dobu, nelze to řešit takhle.

Zaujimave, ze na d2 to funguje. A su tam aj skalni nadavaci, ale snazia sa ovladat a ak im nieco ujde opsravedlnia sa. To si cenim.

Kolko by si mu doprail hofy, za Tvoju mamku?

hanba mi
12-04-20, 07:43
Zdravim Vas,
Vulgarne nadavky a nadavky inym hracom netolerujem. Nepouzivam ich ani v CHL ani na TS. Ban je za nick a mamku v CHL. Mamky do nadaviek nepatria. To slusne vychovany clovek vie. Hrac dostal pernik, aby prisiel na forum a hracom/hracovi sa ospravedlnil. Ked sa slusne ospravedlni, mozeme sa porozpravat o skrateni banu. Je to vychovny ban. Ak to nepochopi, taky hulvat tu nema co robit, aby dalej tymto sposobom urazal hracov.

Za pochopenie Dakujem.

Zda sa mi to logicke, ta "manka" v tom kontexte bola slusna palka...nech si xalan pride pre UB a moze sa ospravedlnit. Potom sa to prehodnoti

hofy
12-04-20, 07:48
O tom nevím, resp. nikdy se takový postup nepoužíval. Ban je na místě, ale na přiměřenou dobu a aby tohle bylo splněno, není hráč povinen psát žádost o unban. To by byl nebezpečný precedens. V tomhle případě bych řešil banem max na týden, což je i průměrná doba pro obdobné bany v banlistu a oproti ostatním případům to žádný extrém není, banová historie žádná.

piratjo
12-04-20, 08:01
O tom nevím, resp. nikdy se takový postup nepoužíval. Ban je na místě, ale na přiměřenou dobu a aby tohle bylo splněno, není hráč povinen psát žádost o unban. To by byl nebezpečný precedens. V tomhle případě bych řešil banem max na týden, což je i průměrná doba pro obdobné bany v banlistu a oproti ostatním případům to žádný extrém není, banová historie žádná.

Hraci poznaju moju taxu za nadavky. Nikto sa zatial neprisiel stazovat. Aj skalni nadavaci (je ich tam niekolko) si na serveri na slovnik davaju pozor. Vazim si to. Ak si hrac nepride po UB asi je s banom stozneny a nie je co riesit. Za vulgarny nick a mamku by si dal tyzden ja na serveri davam mesiac. Ban necham ako je. Ak hracovi dlzka bude vadit pride a ospravedlni sa ako sa patri. Ziadosti o UB su tu prave na takyto pokec, pretoze si z hodinovych banov hraci robia dobry den. Ak by tam nebola mamka, za mna by som tomtu hracovi nevenoval ziadnu pozornost. Mamky v sporoch mi prekazaju.

Operak
12-04-20, 08:13
už takhle je málo lidí a ještě banovat za naprosto v tuto dobu "normální" porušování pravidel permou? KDyby se mělo takhle banovat neustále, tak by Kotelna byla bez hráčů. (JB server už tak 3 roky)... Ban na místě, délka banu přehnaná.

hofy
12-04-20, 08:35
Nemůže si každý admin stanovit, co považuje za více závažné porušení pravidel a za to dávat trvalý ban nebo si díky němu vynucovat si pokec na fóru. Takový postup nemá oporu ani v pravidlech pro adminy ani ve zvyklostech, které zde jsou. Je samozřejmé, že každý admin má trochu jiný pohled na to, jaká by měla být délka banu za konkrétní případ, ale přístup adminů se nemůže lišit natolik, aby jeden admin udělil ban na několik dnů a druhý admin udělil ban trvalý. To je už z logiky věci nespravedlivé.

piratjo
12-04-20, 08:44
Nemůže si každý admin stanovit, co považuje za více závažné porušení pravidel a za to dávat trvalý ban nebo si díky němu vynucovat si pokec na fóru. Takový postup nemá oporu ani v pravidlech pro adminy ani ve zvyklostech, které zde jsou. Je samozřejmé, že každý admin má trochu jiný pohled na to, jaká by měla být délka banu za konkrétní případ, ale přístup adminů se nemůže lišit natolik, aby jeden admin udělil ban na několik dnů a druhý admin udělil ban trvalý. To je už z logiky věci nespravedlivé.

Za tak pekny prihovor upravujem dlzku banu na 3 tyzdne. Ban je za vulgarny nick a nadavky na mamku ineho hraca.

hofy
12-04-20, 08:48
Já se nikoho nezastávám, jde jen o jednotnost postupů. Tohle už se řešilo několikrát a došlo se k závěru, který tady píšu. Můžeme to klidně ještě nechat otevřené, aby se vyjádřili další moderátoři nebo vedení, ať je jasno pro obě strany.

Koprakek
12-04-20, 08:52
Stojím za tebou piráte

Samco
12-04-20, 11:06
Z morálneho aspektu je to úmysel dobrý, ale na druhej strane je realita a stanovené postupy, ktorých sa musíme jednotne držať. Nadávky na rodinu trestáme určite všetci, z vulgárností je to asi ten najhorší spôsob urážania, ktorý poukazuje na nižšiu inteligenciu a myšlienkový pochod daného jedinca (použijem expresívnejší výraz - jednobunkovca).

Je pravda, že posudzovanie jednotlivých prípadov môže byť individuálne, ale v prvom rade má byť pre nás smerodajný rozsah a história nadávok. Tu to nebolo spočiatku dodržané, okrem toho podľa správnosti mal sťažnosť riešiť a banovať admin s právami na Jump sekcii.

3 týždne sú už prijateľnejšia doba, ale podľa mňa za jednu vetu je to aj tak veľa, ak sa tu máme držať stanovených postupov. Pre porovnanie včera taktiež schytal týpek 3 - týždňový ban za nadávky na rodinu, avšak ten chatlog (https://csko.cz/chatlog/show?from=14-03-2020&to=12-04-2020&server=1&nick=&sid=VALVE_0%3A0%3A605625540&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) bol v porovnaní s týmto hráčom o niečo horší (je to 5. ban za slovník).

K tejto sťažnosti - trebalo by ešte pouvažovať na prehodnotení dĺžky udeleného banu.


Riesene su tu nadavky a nie jump cheating.

Je to ale Jump. Keď sú tu tie sekcie rozdelené, tak sa to raz má dodržiavať globálne pri všetkom. Na to sa opakovane upozorňuje v AF (https://csko.cz/forum/showthread.php?66800-UPOZORNENIE-%26%23268%3Bast%E9-s%26%23357%3Ba%9Enosti-na-adminov-Zneu%9E%EDvanie-pr%E1v&p=522658&viewfull=1#post522658). Je to jedna naozaj z minima vecí, ktorú proste treba rešpektovať, ale aj tak s tým má stále niekto problém a nevie to dodržiavať.

piratjo
12-04-20, 11:08
Riesene su tu nadavky a nie jump cheating.
Dlzku banu prehodnotim hned ako sa hrac ospravedlni hracovi, ktoremu nadaval na mamku.

Grakon2702
12-04-20, 11:19
Pro zkrácení banu. Jinak, aby diskuze nebyla zbytečně rozdělena na dva thready, tak navrhuji, abychom se asi přesunuli sem: https://csko.cz/forum/showthread.php?70881-ZavriPicu-jebal-som-ti-maminu-btw&p=548931#post548931. Stížnost byla v podstatě vyřešena, teď je na nás adminech, abychom dořešili délku.

piratjo
12-04-20, 11:24
Po dohovore skusenejsich adminov ban mazem.

Za hraca, ktory Ti nadaval na mamku sa v jeho mene opsraveldnujem. Verim, ze si svoju chybu uvedomil a uz to neurobi.