PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 14.4. ] antiLGD mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe



mmmmmmm
12-04-20, 17:44
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 278247)
[AMXBANS] Mas 4 hodin, 18 minut a 21 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Kopirovani klantagu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < antiLGD mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm >
[AMXBANS] Tvuj nick: JSEM CARODEJ HARRY POTTER
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:5906813
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:5906813
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.61.82
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.61.82
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






antiLGD neni zkratka zadneho znameho klanu, ktery se vyskytuje na csku.

Pokud mi byl dan ban za klantag LGD, tak jsem jiz 3x psal, ze to znamena: Legendarni Gustav Dervis. (ve hre napsano bez diakritiky)

Dobrý den, ještě bych rozvinul svou obhajobu o to, že když dojdu na server, tak mi hráči z LGD vulgárně nadávají, urážejí a ponižují. Také se mi stává, že někteří na mě v vulgárně křičí, takže musím ihned dávat /mute. A to i bez toho, že bych měl klantag antiLGD nebo LGD (význam viz. výše v mé obhajobě). Na mobilem vyfoceném snímku lze nejlépe demonstrovat, jak se ke mě hráči z LGD chovají. Bezdůvodná agrese, která pramení z toho, že ani jeden hráč z tohoto "klanu" se nemůže rovnat mému skillu ve hře. A jak řekl Albus Brumbál: Závist přechází do nenávisti. (K hráčům LGD mám jen jedno: nahlašovat vám jde, ale hrát cs 1.6. ne. Měli byste se nad sebou zamyslet. Nejste pro smích jen mě, ale i ostatním.

A chtěl bych si nějakým způsobem zaregistrovat klantag antiLGD nebo LGD (význam viz. výše). Jestliže hráči z LGD mají již svůj klantag s významem pro mě neznámým, tak se spokojím s antiLGD. Pokud jsem první, kdo si nárokuje klantag LGD, tak byhc poprosil o to, aby si hráči z LGD smazali můj klantag a nepoužívali jej.

Přejí příjemný den.

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/92686088_1572469396238096_4972991861506441216_n.jp g?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=vRu4ADRnIq4AX-qepMd&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=ea79d823d1030e65984cdaaff6c6ccac&oe=5EB84C48

Troppe
12-04-20, 19:48
Ahoj, přišla mi teda na tebe stížnost, že jim znovu kopíruješ klantag (ban už jsi za to dostal a ne jeden). Zbytečně je provokuješ a pak se divíš.
Napiš jména těch, kteří ti nadávali a mrknu se na jejich chatlog, případně zabanuju.
Z toho screenu, co jsi poslal tam nevidím nic zvláštního, spíš ještě slušná forma, abys je neotravoval.
Nechám na adminech ať posoudí, jestli ban nechat nebo udělit unban.

Madrfakr
12-04-20, 20:05
Neustále si je provokoval, smál ses jim a dával si úmyslně nicky s jejich klanem i když Tě žádali aby si to nedělal. Chatlog a historie banů mluví proti Tobě. Jestli proběhli nějaké nadávky na Tvoji osobu založ stížnost a dodej důkaz.

Proti UB

mmmmmmm
12-04-20, 20:44
V historii banů je jen jeden případ a to právě tenhle. Projížděl jsem fórum a stránky cska, jestli se někde dá najít nějaký soupis klanů a jejich členů, bohužel jsem nic nenašel. Doufám, že za klantag antiLGD již nedostanu ban :) A pro příště budu oznamovat všechny nadávky na moji osobu.

Troppe
12-04-20, 22:24
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=261068
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=225462
Když použiješ selský rozum, tak ti snad dojde, že se tohle bude brát jako provokace.
Ban vypršel, hráč si při vulgárním napadení jeho osoby založí stížnost na hráče.
Můžete zamknout.