PDA

Zobrazit normální verzi : [ ban k posouzení ] jahodova polievka --> :_Koprakek_:



Fero2311
12-04-20, 23:14
Vypis z konzole:



jahodova polievka se pripojil
Couldn't open file overviews/ze_jurassicpark4.txt. Using default values for overiew mode.
[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 278335)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 59 minut a 32 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '140934'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Niceni mostu spoluhracum'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < jahodova polievka >
[AMXBANS] Tvuj nick: jahodova polievka
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:353065643
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:353065643
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.91.48.123
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.48.123
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Escape (ze_jurassicpark4)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se





Poznamka:






Mohol by som poprosit o zbavenie prav admina _Koprakek_ ? Nakolko absolutne nesledoval hru a obvinil ma z nicenia mostov a co ja viem coho. Je to maximalne trapne a ako stareho hraca kotelny ktory vas podporoval aj finacne este z pomaly 10 rokov dozadu sa ma to trochu dotklo.
D.
Jahodova polievka

Koprakek
12-04-20, 23:35
Ahoj, most jsi celkem zničil 2x, prvě jsem dokonce spadl i dolů, byl jsi tam jak ty, tak kolega. Situace se o pár kol dál opakovala znovu, na stejném místě i se stejným kolegou, tentokrát jsem nespadl a byl jsem před Vámi, takže jsem měl velký přehled... + jsem si obstaral dozor ve Spectu, který mi potvrdil má slova, i když nebylo potřeba, oči mi stále ještě slouží...
Nz.
Koprakek

plejerplejer
13-04-20, 00:52
Vůbec nepochybuj o tom, že za tohle (i kdyby se spletl, jakože nevěřím, že by se při zmýlení neomluvil a ban neodstranil sám), se práva neodebírají, ačkoli jsi o to pěkně poprosil... to by ti jako starému a zasloužilému hráči Kotelny mohlo dojít...