PDA

Zobrazit normální verzi : Nové 3 mapy na JB Village, Sandcity, Heights



Bastien
13-04-20, 12:38
Zde se můžete vyjádřit k nově přidaným 3 mapám na JB.

Village:
+Přijdou mi tam atrakce jednoduché, lasery lehčí než na Community :D, bludiště lehčí než na Skynet :D, vodní skákání lehké, bazén lehký, fotbal lehký? :D, surf
+Guna a vesta v cele
-surf dobrý na bugování se při teleportu na začátek :D. Když jsem se napojil, tak zrovna při přestřelce tam byli buglí.
Není špatná.

Sandcity:
+Není to špatná mapa, dobrá na útěky a vzpoury. :mml:
+Atrakce nejsou špatné.
+guna, ke které se dá dostat skokem z trampolíny
+granáty v cele
-Zbrojka, když se podívám, že jiná mapa s tímto typem zbrojky zmizela, jestl kvůli tomu nebo ne, nevím, prostě se dají bugovat zbraně při některých módech, přemýšlím, zda nezmizí taky. :gg:
Není špatná, ale zda vydrží, to nevím.

Heights(zde jsem byl jen krátce 1 kolo a podíval se pak na ní v singlu):
+Atrakce nejsou špatné
-Zbrojka, když se podívám, že jiná mapa s tímto typem zbrojky zmizela, jestl ikvůli tomu nebo ne, nevím, prostě se dají bugovat zbraně při některých módech, přemýšlím, zda nezmizí taky. :gg:.
Nevypadá špatně, ale zda vydrží, to nevím.

Kaco
13-04-20, 13:16
Heights - mapa je pekná a plná atrakcií, ta je ok
E: Pri prestrelke je problem zo zbrojkou, v podstate stačí iba vliezť do toho portálu a T či CT si lahko bugnú guny

Sandcity - je to mapa vyslovene iba na vzbury takže tu by som možno aj odobral preč

Village - neutral

LordStar
13-04-20, 13:24
Heights - víz Kaco
Village - Odebral bych to
SandCity - týpek v Editoru viděl jenom bedny, nepřehledná mapa... odebral bych to z internetu úplně

Enjoy
13-04-20, 14:22
Village - ez mapa, dobrá pěkně vytvořená, snadný atrakce mohla by se vyměnit místo jiných zbytečných map

Latins
13-04-20, 15:05
Dle Vás by se měla odebrat i mé mapy jb_kingdom a jb_try_x z důvodu, že se dá probugovat z cel, příliš těžké atrakce, údajně "neuhlídatelné".

Jediný, s čím souhlasím je, že ta sandcity má příliš moc beden po mapě rozházené. A ty zbraně během přestřelky ještě v AF dořešíme. Prozatím ale platí, že bugování zbraní je ZAKÁZÁNO a trestáno.

Enjoy
13-04-20, 15:08
Kde jsi viděl že chceme aby se odebrali tvoje mapy, kingdom je dost dobrý až na ty tvoje slavný dveře, try x není dobrá mapa, spíš na blbnutí při party modu

LordStar
13-04-20, 15:20
jb_Kingdom patří mezi mé nejvíc oblíbené mapy.. kvuli tajné cestě do tajné zbrojky ... je to super mapa

Vachyas
13-04-20, 16:10
A dost! Nestěžujte si, buďme rádi, že máme konečně nějaký nový mapy a né furt oasis, snow, oasis, snow..
PS: A zase jsem dostal chuť postavit mapu, už počtvrtý.. :wall:

LordStar
13-04-20, 17:00
A dost! Nestěžujte si, buďme rádi, že máme konečně nějaký nový mapy a né furt oasis, snow, oasis, snow..
PS: A zase jsem dostal chuť postavit mapu, už počtvrtý.. :wall:

Vachy :D.. jenže když hraješ na JB 1 - nebo na mini´s tak tam hraješ hodně map... To že hráči volí tyhle mapy je blbost dle mě
... Rád bych chtěl změnit svuj názor Village bych nechal... Je tam nejlepší surf