PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadost o adm. práva na server JB2



Stundiso
05-05-12, 22:53
Ahojte, Chcel by som vás požiadať o práva na servery Jailbreak 2.
Volám sa Patrik,študujem 8 ročné gymnázium,chodím do triedy KVARTA A... mám 14 rokov.
O adm. práva žiadam kôli tomu že na JB 2 nechodia tak často admini ako na JB 1, nedávno sa mi stalo že som hral na servery a dve CT nemali skoro vôbec funkčný mikrofón,nebolo im rozumieť...
Mám normálne funkčný mikrofón,rozumiem pravidlám,mám to všetko naštudované.
Som pomerne aktívny, na vašich serveroch hrávam denne minimálne 3hod. Na Kotelne som vyše 3 roky...
Na steame mam zatial nahratých len 255 hodín preto lebo som teraz hral cca 2 mesiace hru world of warcraft.
Dobre poznám pravidlá na tomto servery.Poznám CT príkazy. Jailbreak hrám vyše roka.
AMX zatial som s tým nemal skúsenosti ale poznám veci ako: /slap,/ban a také drobnosti,nemyslím že by mal byť problém sa mi naučit tie veci... možem si to pozrieť na nete alebo sa opýtať niekoho tak si nemyslím že by mal byť problém s AMX...
Moje záľuby sú šport:futbal,v zime hokej,volejball,vybíjaná na telesnej :D...surfovanie po nete...
Mám komunikačné programy...: Team Speak,Skype...
V hre sa volám menom Stundi

Niekedy som hrával AIM... tam som mal 11 rank... a s bratom som hral AWP... 32 rank... hral som WAR3FT,DR,FURIEN

MOJ STEAM ID: STEAM_0:1:45529481
Môžte ma najsť aj pod menom patrick0012,Stundi


S pozdravom Stundi... Ďakujem za pozitívne aj negatívne vyjadrenia.

Charon35
06-05-12, 09:22
Ahojte, Chcel by som vás požiadať o práva na servery Jailbreak 2.
Volám sa Patrik,študujem 8 ročné gymnázium,chodím do triedy KVARTA A... mám 14 rokov.
O adm. práva žiadam kôli tomu že na JB 2 nechodia tak často admini ako na JB 1, nedávno sa mi stalo že som hral na servery a dve CT nemali skoro vôbec funkčný mikrofón,nebolo im rozumieť...
Mám normálne funkčný mikrofón,rozumiem pravidlám,mám to všetko naštudované.
Som pomerne aktívny, na vašich serveroch hrávam denne minimálne 3hod. Na Kotelne som vyše 3 roky...
Na steame mam zatial nahratých len 255 hodín preto lebo som teraz hral cca 2 mesiace hru world of warcraft.
Dobre poznám pravidlá na tomto servery.Poznám CT príkazy. Jailbreak hrám vyše roka.
AMX zatial som s tým nemal skúsenosti ale poznám veci ako: /slap,/ban a také drobnosti,nemyslím že by mal byť problém sa mi naučit tie veci... možem si to pozrieť na nete alebo sa opýtať niekoho tak si nemyslím že by mal byť problém s AMX...
Moje záľuby sú šport:futbal,v zime hokej,volejball,vybíjaná na telesnej :D...surfovanie po nete...
Mám komunikačné programy...: Team Speak,Skype...
V hre sa volám menom Stundi

Niekedy som hrával AIM... tam som mal 11 rank... a s bratom som hral AWP... 32 rank... hral som WAR3FT,DR,FURIEN

MOJ STEAM ID: STEAM_0:1:45529481
Môžte ma najsť aj pod menom patrick0012,Stundi


S pozdravom Stundi... Ďakujem za pozitívne aj negatívne vyjadrenia.

05-03-2012 - 21:31 Stundi Bezdak spam, vulgarnost 1440 minut
30-10-2011 - 12:45 Stundi $vac!nar [zakaz k CT] Neuposlechnuti rozkazu Simona 1440 minut

29/10 Stundidar56 hehe Spam 4320minut
29/10 Stundidar56 gumak [zakaz k CT] Ruseni simona 10080minut
26/08 Stundi Rixie Urazky 30minut
08/08 [Big Bang] Stundi Ridik :D +MP3 spam otravovani 180minut
04/08 [Big Bang] Stundi $vac!nar Nadavky na rodinu, vulgarnost 1440minut
26/07 Stundi grEy Neustale FK 1440minut

Stačilo napísať cez "!". Na JB2 je tiež skoro stále niekto, len pod fake nickom.

Giussepe
06-05-12, 13:04
http://csko.cz/forum/showthread.php?3123-Adminsk%E9-pr%E1va

Stundiso
06-05-12, 14:27
26/07 Stundi grEy Neustale FK 1440minut: Prvy krat za CT...
04/08 [Big Bang] Stundi $vac!nar Nadavky na rodinu, vulgarnost 1440minut... viac ludi co tam bolo by potvrdilo že to bola seebaobrana... keby ste čitali čo tam pisal mi na mater a fotra...
08/08 [Big Bang] Stundi Ridik :D +MP3 spam otravovani 180minut | to bolo už davno a sme sa hrali :D
29/10 Stundidar56 hehe Spam 4320minut | to bolo už davno a sme sa hrali :D
29/10 Stundidar56 gumak [zakaz k CT] Ruseni simona 10080minut |to bolo už davno a sme sa hrali :D
26/08 Stundi Rixie Urazky 30minut | to boli asi nervy... ale tak to som mal ešte možno 12 rokov... to bola frajerinka :D už som starši a myslím že sa to da napraviť... momentalne to je sranda...

Stundiso
06-05-12, 14:36
Vy vkuse pozerate nato čo bolo... mohly by ste sa niekedy pozrieť aj čo je... Ďakujem

Facened
06-05-12, 14:55
Ahojte, Chcel by som vás požiadať o práva na servery Jailbreak 2.
Volám sa Patrik,študujem 8 ročné gymnázium,chodím do triedy KVARTA A... mám 14 rokov.
O adm. práva žiadam kôli tomu že na JB 2 nechodia tak často admini ako na JB 1, nedávno sa mi stalo že som hral na servery a dve CT nemali skoro vôbec funkčný mikrofón,nebolo im rozumieť...
Mám normálne funkčný mikrofón,rozumiem pravidlám,mám to všetko naštudované.
Som pomerne aktívny, na vašich serveroch hrávam denne minimálne 3hod. Na Kotelne som vyše 3 roky...
Na steame mam zatial nahratých len 255 hodín preto lebo som teraz hral cca 2 mesiace hru world of warcraft.
Dobre poznám pravidlá na tomto servery.Poznám CT príkazy. Jailbreak hrám vyše roka.
AMX zatial som s tým nemal skúsenosti ale poznám veci ako: /slap,/ban a také drobnosti,nemyslím že by mal byť problém sa mi naučit tie veci... možem si to pozrieť na nete alebo sa opýtať niekoho tak si nemyslím že by mal byť problém s AMX...
Moje záľuby sú šport:futbal,v zime hokej,volejball,vybíjaná na telesnej :D...surfovanie po nete...
Mám komunikačné programy...: Team Speak,Skype...
V hre sa volám menom Stundi

Niekedy som hrával AIM... tam som mal 11 rank... a s bratom som hral AWP... 32 rank... hral som WAR3FT,DR,FURIEN

MOJ STEAM ID: STEAM_0:1:45529481
Môžte ma najsť aj pod menom patrick0012,Stundi


S pozdravom Stundi... Ďakujem za pozitívne aj negatívne vyjadrenia.

Včera som videl ako ho mas funkcni nebolo ta vobec rozumiet neviem ci pri tebe niekto spal ale strasne potichu rozpravas a to som ta u Ct videl iba vcera mozno este niekedy ale to uz nwm zamna NIE.

The Frisco
06-05-12, 16:45
26/07 Stundi grEy Neustale FK 1440minut: Prvy krat za CT...
04/08 [Big Bang] Stundi $vac!nar Nadavky na rodinu, vulgarnost 1440minut... viac ludi co tam bolo by potvrdilo že to bola seebaobrana... keby ste čitali čo tam pisal mi na mater a fotra...
08/08 [Big Bang] Stundi Ridik :D +MP3 spam otravovani 180minut | to bolo už davno a sme sa hrali :D
29/10 Stundidar56 hehe Spam 4320minut | to bolo už davno a sme sa hrali :D
29/10 Stundidar56 gumak [zakaz k CT] Ruseni simona 10080minut | to bolo už davno a sme sa hrali :D
26/08 Stundi Rixie Urazky 30minut |to boli asi nervy...ale tak to som mal ešte možno 12 rokov... to bola frajerinka :D už som starši a myslím že sa to da napraviť... momentalne to je sranda...

☻ - I kdyby to byla sebeobrana,tohle si dovolit nemůžeš.
☻ - Vysvětli
☻ - Mít trpělivost,je jedna ze základních podmínek admina.

(+)

- Vím,že na Jail chodíš i v pozdních hodinách,když tam ten admin třeba chybí.

(-)

- Věk
- Trestní rejstřík
- Někdy ti chybí ty nervy
- Amx zkušenosti
- Tvá minulá žádost neuspěla
- Druhá žádost za poslední půl rok
- Ty tvé komentáře,k předchozí žádosti,no nevím,nevím..

Shrnutí: Jsi v pohodě člověk,ale nevím jestli máš na adminování. Dej tomu trochu času,věnuj se Jailu co to půjde a možná toho jednou dosáhneš.

Stundiso
06-05-12, 17:33
Ano... oco aj s bratom spali.. paru metrov odomna.. takže len preto...

Stundiso
06-05-12, 17:36
Frisco... nebol tam plny server.. myslim že bol vecer... a proste sme tam boli skupinka kamošov... a tak no sranda :DD nwm kto tam bol.. :D určite tam bol Larodar56 :D podla neho sme si dali mena a tak... jasne... skusim to v 15 zas :D :)

Stundiso
06-05-12, 17:37
Dufal som že tu bude aspon 1x ano.... beriem že.. ano robil som chyby... ale určite je to teraz inak ako niekedy... zmenilo sa vela myslim... Jailbreak hrajem od sameho zaciatku... :)

3k a Jerry
06-05-12, 17:41
Používej edit.. Jinak souhlasím s Friscem daj tomu čas.

ZombieBot
07-05-12, 14:04
Nevíš jak funguje forum. Ne.

Luccy
07-05-12, 15:52
Dej tomu čas, zkus se naučit chovat banů máš až dost. Zkušenosti taky nevypadají zrovna nejlépe. Takže NE.

Stundiso
07-05-12, 22:58
jasne.. Dik :)

Charon35
27-05-12, 17:33
Teraz nie.