PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - NoBlock Plugin



Algorythm
18-04-20, 12:51
Zdravím Kotelnu.

Píši zde ohledně Team Semiclip pluginu (neboli NoBlock pluginu-omlouvám se pokud je zde zaveden nějaký jiný), který je zaveden na serveru. Situace je taková, že plugin sice funguje, ale jen s jedním ''malým'' háčkem. Když se dva hráči ''srazí'' do sebe, pohybující se entita (dveře, helikoptéry, auta, lodě či jiná zařízení) na které stojí, nebo které se přímo dotýkají, se zasekne a odmítá vykonat cílený pohyb. Následkem je CT team v pasti a napospas teamu ZM.

Na serveru občas hrají nováčci, kteří o tomto třeba nevědí a nedopatřením takto zkazí celé kolo. Pak jsou nuceni poslouchat toxicitu hráčů a následek je ten že odejdou. Samozřejmě jsou zde i výjimky, které toto dělají za účelem kazit hru ostatním na denní bázi.

V této době navíc, jsou schopni hráči při štěstí zaplnit celkovou kapacitu serveru a hra se pak nedá hrát.

Nejvíce se tento nedostatek týká map:
Ze_egypt
Ze_jurassicpark_a1
Ze_jurassicpark_v2

Map se to týká víceméně všech, vypsal jsem jen ty na kterých je to kritické.
Všichni bychom byli vděční, kdyby se tento bug opravil.

Koprakek
04-05-20, 23:49
bump

Kotel
05-05-20, 18:21
Řešil jsem to už dřív a nenašel jsem na to fix. Možné řešení je zapnout procházení jen na stisk klávesy.

Algorythm
05-05-20, 19:32
Opravdu nechci aby to znělo drze, či urážlivě. Není to tak, že bych chtěl nadržovat jiným serverům. Ale rád bych se zeptal, proč, když to funguje na jiných serverech, tak to nemůže fungovat i zde? ZDE (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=167330) jsem našel plugin, který povoluje pohyb entit i přes to, že jsou v sobě 2 a více hráčů. Proto se ptám: v čem vlastně vězí problém? Nesedí verze modu, nebo se mezi sebou ''bijou'' jiné pluginy?

Kotel
06-05-20, 18:14
Zkusím to otestovat. Když to bude funkční, tak je to vyřešené. Ale vše, co jsem testoval dřív, tak nefungovalo.
EDIT: na serveru už je tento plugin, takže je asi problém v enginu nebo ta funkce není zapnutá

Kotel
06-05-20, 18:58
Udělal jsem rekompilaci pluginu, vyzkoušejte to na serveru.

Algorythm
06-05-20, 20:23
Bohužel. Beze změny. Není možné že by bylo něco jen špatně nastavené?

Kotel
07-05-20, 12:33
Alespoň vím, že by to mělo fungovat, tak to zkusím zprovoznit.

Algorythm
07-05-20, 13:14
Dobře, při dnešku budu nejspíš offline, takže požádám někoho ze serveru, aby předal zprávu o funkčnosti, nebo o komplikacích pokud se něco přihodí. Prozatím děkuji