PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 21.4. ] hugis --> Nakladana Okurka



thebeasTTT
18-04-20, 18:59
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 278597)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < hugis >
[AMXBANS] Tvuj nick: hugis
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1223350618
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1223350618
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.202
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.202
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nakladana Okurka >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_heights)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






??

Nakladana Okurka
18-04-20, 20:12
http://csko.cz/dema?UPD=RNiftWMg
Od času 42:15 uz tam nic neni, zapomněl sem vypnout demo :D
Koukal sem na demo znova a musím říct, že to možná někomu stačit nebude, každopádně i na demu jsou dost zajímavý momenty, kde mi přišlo, že hraješ s WH

Milk
18-04-20, 20:36
Za mě wh (teď jsem dokoukal demo, i když demo nebylo jedno z nejlepších).

thebeasTTT
18-04-20, 20:49
Pozrel som si dôkladne to demo. Uznávam, že pár momentov mohlo byť podozrivých. Z môjho pohľadu sa jednalo hlavne o: 1. moment, kedy som pozeral do steny, počas schovávania v cele - to je avšak pochopiteľné, kedže pozeraním do steny viem lepšie odhadnúť podľa zvuku v sluchátkach, kde sa nachádza CT. Takých momentov tam bolo viac, ale osobne ich nepokladám za nejako presvedčivé. 2. moment, keď som zabil CTčko, ktoré išlo okolo zbrojky - spočiatku dierovanie, hneď ako som počul zvuk otvorených dverí, neskôr jasne počuteľné kroky. 3. a zároveň jediný moment, ktorý vyzerá naozaj zaujímavo - vstúpil som do zbrojky keď som počul, že CTčko z nej vyšlo a nejakým spôsobom som hneď po otvorení dverí mieril na neho. Pravdupovediac, neviem či to bola intuícia, náhoda, alebo som ho počul (kedže zvuk krokov v deme nepočujem kvôli hovoriacemu CT), ale myslím si že jeden takýto moment je ako dôkaz na permaban na všetky servery csko.cz nedostačujúci. Ak sa rozhodneš ban nechať, budem to ale rešpektovať.

thebeasTTT
18-04-20, 20:52
Dodám asi iba toľko, že za celú dobu čo hrajem csko sa mi podarili oveľa blaznivejšie veci, ako mať po otvorení dverí crosshair na hráčovi :))

Nakladana Okurka
18-04-20, 21:07
Ahoj, dekuju za vyjádření, nyní počkej na vyjádření dalších adminu, kteří zhodnotí demo a na základě jejich vyjádření ban ponechám nebo zrusim.

piratjo
18-04-20, 21:20
WH

Je fajn, ze pouzivas sluchadla. Ak o niekom vies, ze je v mniestnosti na zaklade zvukov. Normal hrac nebude cumiet do steny, ale bude ocakavat, ze enemy moze vybehnut z dveri a tie si tym crossom pokryje.

thebeasTTT
18-04-20, 21:49
Piratjo odporucam ti to vyskusat :D ked pocujem ze je 5m od dverí tak si ich budem sledovat zbytocne...
Aby som to lepsie popisal, tak pri pozerani do steny pocujes ako sa ti zvuk presuva z laveho do praveho sluchatka a vies presne urcit kde sa nachadza :) Robievam to bezne aj na klasickych serveroch

thebeasTTT
18-04-20, 21:50
Ale na JB mi nezalezi nejak moc, skor hrajem deathrun a surf, kde velmi WH nema vyuzitie, cize ak by mi bol umozneny pristup aspon na tie servery, tak by bolo fajn..

Burak1
19-04-20, 00:20
wh

thebeasTTT
19-04-20, 02:29
Zaujimave usudky. Je teda moznost unbanu aspon na deathrune a surfe?

hofy
19-04-20, 02:49
To možné není. Více info níže.

..