PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnosti na Adminy - Milk, Nakladana Okurka



thelegend
21-04-20, 03:54
Zdravím chtěl bych si stěžovat na Adminy MILK, NAKLADANA OKURKA

hlavní předmět je neoprávněný ban ( VIZ. https://csko.cz/forum/showthread.php?70987-Reformed ) A hlavně hrubé chování..

Dneska kolem 1-2 ráno co se odehrávalo na jb_flyhigh jb6 bylo něco nevidaneho..

Nechapu jak si mužou server admini něco takového dovolit
MILK - Hrubé nadávání, řvaní do hry jak malé dítě, pak se hráče REFORMED vyptávat kde bydlí jak a proč co a jak .. To jako kde jsme? Jak si může tohle server admin dovolit?? Měli byste si sním udělat pořádek
NAKLADANA OKURKA- Hrubé nadávky, Jak je zas možné že tohle individuum začne nadávat do voicu na serveru?? Nadávky typu pičo kokote a další, jakože halo? Já mu to oplatím stejnou mincí a mě dá kick a pak řekne že je to v pořádku ???

Jak tihle dva můžou trestat hráče, a mít práva když se sami chovají jak malé rozmazlené děti??
Doporoučuju a snad doufám že existuje demo z téhle mapy, snad se někdo z vyšších dozví jak se tihle chovali a budou potrestání.
Jen takový dodatek a proč z GS? jak víš odkud je? Hrál a choval se slušně a hrál podle pravidel, narozdíl od 70% hráču a adminu co byli na serveru.
Na mapě předem byli hráči co 10 minut v kuse spamovali bindy, nadávali, jak normálně tak i do rodiny, a odpověď adminů? žádná, asi po dvaceti minutách mute, které nemělo efekt a hráči spamovali dále...
Snad aspon tohle adminum neprojde, a zamyslí se těžce nad svojim chování..

Nakladana Okurka
21-04-20, 04:02
Stejný případ jako zde: https://csko.cz/forum/showthread.php?70987-Reformed
Musíš si uvědomit, ze si tam nikdo na hlavu srat nenechá, chodíš tam dělat bordel, nadavas neustále, hráče hitujes jentak, co mě překvapuje, ze dojdes ještě plakat na forum, pokud si začnete zvykat na to, ze tam budete v noci dělat bordel, tak ses na omylu. Vzhledem k tomu, ze na vás bany neplatí, někdy hold nezbývá nic jiného, než vás servat slovníkem vám vlastním :)
Ještě dodám, buď rad, ze demo z ty mapy pravděpodobně není, jinak by ti nějaký tak netolerantní admin jako sme byli na tyhle mapě my, dal ban.

thelegend
21-04-20, 04:12
CHovali jste se jako burani, ne jako admini. Demo by to jen potvrdilo

Nakladana Okurka
21-04-20, 04:13
CHovali jste se jako burani, ne jako admini. Demo by to jen potvrdilo

Sám musíš vědět, ze jako buran ses choval jen ty, proto taky vznikaly spory a proto taky si byl upozorněn a následně kicknut za nadávky.

thelegend
21-04-20, 04:18
Hitoval jsem hráče? Abych je popohnal, sam mi to radil milk :)
A nechci at se vyjadruješ ty, ale ten vyšší, porušil si x pravidel ktere bys mel JAKO SERVER ADMIN DODRZOVAT!

Nakladana Okurka
21-04-20, 04:22
Hitoval jsem hráče? Abych je popohnal, sam mi to radil milk :)
A nechci at se vyjadruješ ty, ale ten vyšší, porušil si x pravidel ktere bys mel JAKO SERVER ADMIN DODRZOVAT!

K čemu se ti má vyjádřit, když nemáš demo? Ze sme ti nadávali jentak a neustále je samozřejmě lež :) Padla tam 1. max 2. nadávky, vzhledem k tomu, ze ste nerespektovali, co sme říkali a nadávali ste jako hulváti, Milk vám řekl, aby ste nefragovali kraviny a vaše odpověď byla “drz hubu”. Co cekas?

E: tady ještě rad budu citovat admina, náramně se to hodí i na tebe:
“Už pár týdnů se tu s vámi taháme po večerech/ranních hodinách, jelikož vám to asi přijde "strašně vtipný". Jestli tu chcete v klidu hrát, naučte se hlavně, jak to tu chodí a neprovokovat ostatní hráče/adminy.

K těm vulgárním výrázům: když řeknu, ať se nechováte jako čuráci ve 3 ráno, tak to snad přežijete. Jestli ne, tak se Vám za to z celého srdce omlouvám. :)”

thelegend
21-04-20, 04:31
jsi ubožák, to co jsem celé napsal je pravda, býti doma potvrdilo se to.
Máš jedinné štěstí že není, snad by vás za to potrestali.
Ostatní co píšeš jsou nesmysly, které ani ty nemůžeš nějak dokázat.
Hráli jste si tam oba dva na hrozné machry, jací jste pro admini a jací jste borci.

Milk
21-04-20, 04:40
viz - https://csko.cz/forum/showthread.php?70987-Reformed Není potřeba zakládat nové thready, je to jedno a to samé...

Grakon2702
21-04-20, 08:22
Zdravím. Je mi líto, ale bez důkazového materiálu není možné toto hlášení řešit. Kolegové se přiznali k jedné větě s jednou nadávkou, ale tohle je ještě v normě.

Indian0
21-04-20, 10:39
CHovali jste se jako burani, ne jako admini. Demo by to jen potvrdilo

Máš teda to demo? Ak nie, je to slovo proti slovu a to nerieši absolútne nič aj keby ste sem so sťažnosťami došli ôsmi naraz. Ak tu chcete reálne hrať, tak pochopte že JB na Kotelni a JB na iných portáloch je o niečom úplne inom. Ak vám to nie je po chuti, nikto vás tu nedrží.

thelegend
21-04-20, 10:53
Je jasné že se vám nepřiznají kdybych to demo měl, už by tu totiž byli omluvy...
Jen mě fakt udivuje že od nich nevidím žádnou pokoru, nechovají se jako admini, chovali se jak se opakuju, jak malé děcka kterým někdo nahodil práva
Asi mužete lock, jen si na tyhle dva dávajte bacha, jsou jen přítěž, a je jen otázkou času kdy si s něma někdo dá tu práci a nahlásí je jak se patří :)

Latins
21-04-20, 10:58
Budeme čekat :happy:

Nakladana Okurka
21-04-20, 11:07
Je jasné že se vám nepřiznají kdybych to demo měl, už by tu totiž byli omluvy...
Jen mě fakt udivuje že od nich nevidím žádnou pokoru, nechovají se jako admini, chovali se jak se opakuju, jak malé děcka kterým někdo nahodil práva
Asi mužete lock, jen si na tyhle dva dávajte bacha, jsou jen přítěž, a je jen otázkou času kdy si s něma někdo dá tu práci a nahlásí je jak se patří :)

V čem sme podle tebe přítěž? Ze tam sme každý den, chodíme po hlášeních, banujeme nomiky a podobný věci, aby hraci jako TY ste měli co nejprijemnejsi hraní? Nebo ze se tam už týdny taháme po nocích s vama, kdy nejste schopny pochopit ani naše pravidla a ani zásady slušného chování?

thelegend
21-04-20, 12:32
Hej o čem to tu furt mluvíš? Na serveru velký machr a jak dojde na forum tak se už konečně chováš ukázkově co? Proč mi tu nezačneš nadávat jak na serveru co? Chudáku

Nakladana Okurka
21-04-20, 14:18
Hej o čem to tu furt mluvíš? Na serveru velký machr a jak dojde na forum tak se už konečně chováš ukázkově co? Proč mi tu nezačneš nadávat jak na serveru co? Chudáku

Ne samozřejmě bych ti rad zanadával, jako ty nám včera na serveru, ale na forku musím být reprezentativní :)
E: ještě dodám ze pokud se te ta 1 nebo 2 nadávky dotkly tak moc, tak se omlouvám a příště budu tvoji vulgaritu místo stejný mince řešit rovnou banem na tvoji osobu:)

Britny
21-04-20, 21:15
Jestli si byl taky u CT jako tvůj kolega, tak doporučuju to samé co jsem napsala i jemu. Nechodit zásadně k CT pokud neznáte naše pravidla a nemáte odehráno tolik, kolik byste správně měli mít za T. Pak vznikají tyto problémy. Bez dema to dál řešit nelze.

LOCK