PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 23.4. ] Hudo --> Tatka Smoula



Hudo
21-04-20, 21:50
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 278814)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '346972'
[AMXBANS] Duvod banu: 'SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Hudo >
[AMXBANS] Tvuj nick: Hudo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:113064530
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:113064530
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.107.23.123
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.107.23.123
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Tatka Smoula >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 mini (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






totomu fakt nerozumiem neviem ani co je SH.. hram to pre zabavu nie pre cheaty. V case ked som bol na servery SH nemal nikto.

Britny
21-04-20, 21:53
Budeš si muset počkat na demo, SH se dá snadno poznat, takže by to byl zajímavý fail, kdyby si ho neměl.

Tatka.Smoula
21-04-20, 22:30
Hudo Hudo Hudo... Kamaráde, ty budeš mít víc štěstí, jak já rozumu.:wacko:
Z mého pohledu: Přišel jsem na server, vidím jak jsi vylítl z cely na druhou stranu a v chatu bylo napsáno něco ve stylu "Hráč Hudo speed hack -143".
Jelikož jsem ale žádné demo a ani screen neudělal, tak se to v tomto případě jedná o tvrzení proti tvrzení a soud rozhodl v Tvůj prospěch.
Pokud jsi měl SH, tak doporučuji pro příště hrát podle pravidel, protože v tuhle chvíli není opravdu žádný důkaz (pouze co jsem viděl).
Pokud se to stalo ale stalo opravdu neprávem a to, co popisuji na druhém řádku byla opravdu velká shoda náhod, tak se Ti omlouvám.
Každopádně Ti dávám UB a přeji hezké hraní bez cheatů. :)

Hudo
22-04-20, 21:53
ďakujem za UB v prvom rade :) no a teraz takto niesom žiadny 13 ročný kód že ťa budem klamať alebo niečo podobne ja som žiadne SH nemal bola mapa tuším oasis či jak sa vola bol som na surfe a zrazu ban bol som v šoku keďže sám nadávam na tých čo to používajú. Chodím sa na server zabaviť nie robiť bordel

Koprakek
24-04-20, 16:36
Lck.