PDA

Zobrazit normální verzi : [ ban k posouzení ] katamaran --> Nuuu.da!



katamaran
22-04-20, 22:39
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 278883)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 22 hodin, 52 minut a 21 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '284104'
[AMXBANS] Duvod banu: 'randomy spolupracuje s kamaradem'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < katamaran >
[AMXBANS] Tvuj nick: katamaran
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1834914905
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1834914905
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.148.38.125
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.148.38.125
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nuuu.da!! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (de_westwood)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den, v stredu vecer som dostal ban na TTT serveri, ktory som si zapol cez reklamnu prestavku pri pozerani serialu (mohlo to byt sotva 10 minut hrania, neviem presne).

Ban som dostal z dovodu randomov spoluprace s kamaratom. V hre som nedal ani jeden kill ani som sa o nic nestihol pokusit, kedze som bol stale nevinny. Tesne predomnou dostal z rovnakeho dovodu ban aj nejaky hrac Matysek, tiez so spoluprace s kamaratom, ak som mal teda spolupracovat s tymto hracom, tak neviem o tom, absolutne neviem kto je to, viem len, ze kolo pred banom ma zabil, ked som bol AFK (zistil som to z konzole, zabil ma hned pri starte, nepamatam sa, ci bol zrada alebo ci mi dal random, ale to je asi jedno). Nechapem...

Vsimol som si, ze sa casto riesi historia banov, pri mojom mene ukazuje, ze som udajne predtym dostal 53 banov, ale o 90% z nich ani neviem, ukazuje nezname mena, pod ktorymi som nikdy nehraval, inak som CSko nehral uz od zakladky mozno asi 4 roky. Znovu hravam asi tri tyzdne. Predtym som na TTT dostal bany, ale opravnene, nechapal som tomu, raz som dostal ban za to, ze som zabil hraca, o ktorom som si myslel, ze ma predtym odzadu nahitoval a hned nato som radsej vypol hru.. ked som sa vratil, tak som uz mal ban.. a raz som dostal ban za obchadzanie, pritom som sa len skusal pripojit, ci sa mi nahodou nezrusil ban a islo mi to.

A pozeram, ze tento ban som dostal prv na den a zrazu mi bol predlzeny az na 21 dni, predpokladam, ze kvoli tej "historii banov".. vobec tejto vzniknutej situacii nerozumiem.. aky to ma potom zmysel, preco rovno nedostanem perma ban? ked sa po 21 dnoch opat pripojim, tak rovno mozem dostat novy ban na tri tyzdne, lebo som uz jeden dostal a lebo v historii ukazuje, ze som udajne dostal 53 banov predtym? myslel som, ze bany nie su len o trestani, ale aj o napravach... a niektore z tych banov, ktore ukazuje pri mojom mene su trebars aj za cheating... nemam s tym absolutne nic spolocne, nechapem, preco ukazuje, ze su to moje bany

Nuuu,da!!
23-04-20, 16:48
Již od začátku mapy jsi random hitoval hráče, proto jsi měl karmu kolem 400 i s druhým hráčem, když náhodou byl jeden z vás zrádce tak jste si na sobě snažili dohnat karmu a pak jste v hitování pokračovali, pokud o tom nevíš random hitování hráčů je také zakázané.

Ban je tak dlouhý díky tvé bohaté historii, pokud chceš přepíšu ti reason, ale ban ti rušit rozhodně nehodlám.

katamaran
23-04-20, 17:33
Zdravím.
S najvyššou pokorou a s nádejou na spravodlivý posudok budem reagovať na túto vašu spleť báchoriek:


Již od začátku mapy jsi random hitoval hráče, proto jsi měl karmu kolem 400
Nie je to pravda, pretože za tých cca 10 minút hrania som skoro ani nevystrelil tobôž nikoho nezabil a karmu som určite nemal okolo 400, prosím o overenie ak je to možné, pripadne o dodanie screenu kde mam karmu 400, ak to tak bolo, pokojne nech dostanem trvalý ban na všetky vaše servery, som o tom skalopevne presvedčený.


i s druhým hráčem, když náhodou byl jeden z vás zrádce tak jste si na sobě snažili dohnat karmu a pak jste v hitování pokračovali
Tak toto je totálny nezmysel, stále nechápem ako ste k takémuto záveru prišli. Ja toho hráča nepoznám, vôbec neviem kto to je nič o ňom neviem, nijako sme si nepomáhali, nijako sme nikdy nekomunikovali, proste zásah na míle vedľa. Zradca som nebol ani raz a viem o ňom že ma ako zradca raz zabil a to som bol od začiatku kola na afk, prišiel som k PC keď som bol mŕtvy.


pokud o tom nevíš random hitování hráčů je také zakázané.
Viem o tom, bol som za to potrestaný. Aj keď som nemusel mať zlý zámer, neznalosť pravidiel neospravedlňuje, tak to beriem, nikdy som sa na zablokovanie predtým nesťažoval, ale toto je neopodstatnené. Prvýkrát som sa sťahoval na JB serveri cez "!", lebo som si myslel, že som dostal neoprávnený ban na deň za niečo, čo som neurobil a bol som presvedčený, že došlo k omylu alebo k zámene hráčov...a nato mi bolo predĺžené zablokovanie na 21 dní. :)

Ako sa môžem obhájiť? Ako môžem dokázať tieto veci, ako mám odkázať že toho hráča nepoznám? Ja neviem, poraďte mi, ocenil by som, keby to viete nejako dohľadať alebo mi povedzte spôsob ako to môžem dokázať. Veď aj podľa rímskeho práva nesie dôkazove bremeno ten, čo tvrdí a nie ten, čo popiera... Dostal som ban na 3 týždne za niečo, čo som neurobil a keď sa snažím obhájiť svoju nevinu, tak som bol kompromitovaný s obvineniami založenými na fikciach a fabuláciach.

E:
Ban je tak dlouhý díky tvé bohaté historii, pokud chceš přepíšu ti reason, ale ban ti rušit rozhodně nehodlám.
Prepisať reason? A čo tam chcete dať? že som spolupracoval s kamarátom? s tým Matysek91, o ktorom neviem absolútne nič viac než to, že tam bol zrovna vtedy, keď som to zapol na 10 minút?

Koprakek
10-05-20, 23:52
Zas tak dlouhá historie banů to není Nudo, našel jsem konkretně 4 bany na tuto ID a IP. 3 týdny je trochu moc, omlouvám se že se tedy vyjádřují zde až teď. Ban za 2 dny končí a hráč se tu od té doby neukázal.

Ban jsem zrušil.