PDA

Zobrazit normální verzi : Nadávky



pomerancik
25-04-20, 10:38
Vrah : chod ty hovno
MiŁyPan killed Drapalas_S with knife
MiŁyPan killed Vrah with knife
*MRTVY* Aká fuká keveň duká : drž piu-------------------------------------------------------------
*MRTVY* Vrah : slabe
Drapalas_S killed Aká fuká keveň duká with knife
MiŁyPan killed Drapalas_S with knife
MiŁyPan : v klidu hosi

MiŁyPan killed Vrah with knife
Vrah : hovor svojmu tatkovy ----------------------------- Vrah" 14 STEAM_0:0:10627459

caute myslím si, že takové věci do hry nepatří. aka fuka bohužel jsem nestihl jeho ID mají na tom podíl oba dva a ban aspon na 1h 3h by neuskodil.

DinGo
25-04-20, 11:01
Ahoj, za mňa to tak hrozné nebolo a trvalo to len chvíľu, príde mi zbytočné dávať ban za 3 vety. Stačilo by im dať mute a hneď by sa ukľudnili. Ak by si niečo podobné znova uvidel, skús najskôr kontaktovať admina. Aj tak ale ďakujeme.

pomerancik
25-04-20, 11:04
Ahoj dingo jasné jasné psal jsem do chatu nikdo nedošel... a není ani online.. Nepřijde mi normální pouštět se hned do někoho Táty. :D kdyby bylo na mě dostal by spíš kick.. ale tím, že jsem to musel dávat na stránku a bude to tu nějaký čas tak jsem si myslel, že by bylo dobré aspon na hodinku.. Možná by si rozmysleli co psat: :-)

DinGo
25-04-20, 11:13
Normálne to samozrejme nie je, ale bolo to len také chvíľkové. Ak sa to bude opakovať, nabudúce dostane ban.

SuperMario
25-04-20, 11:15
souhlasim s DinGem

Grakon2702
25-04-20, 11:19
Souhlasím se SuperMariem.

Koprakek
25-04-20, 11:21
Souhlasím s Grakonem. Využíj přístě /mute, nebo upozorni admina pomoci "!", že dochází k takovým slovům.