PDA

Zobrazit normální verzi : sef - zoid



sef
26-04-20, 22:34
Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Rád by som svoj pobyt v tejto internetovej komunite ukončil nejak slušne.
Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php?70925-kopie-k-nahl%E9dnut%ED-Hns-Strafe-Helper-(rn) ( poprosím módov o plnú kópiu, kde bolo 75 príspevkov, ďakujem )

V prvom rade sa chcem všetkým poďakovať za celkom príjemné a zábavné časy, určite som nečakal že skončím takto. Ale neľutujem že musím nasilu odísť.
Ja sám som sa k csku vrátil z nostalgie, chcel som sa znovu stať súčasťou komunity, postupovať v nej, uzatvárať priateľstvá a zabávať sa na beefoch. Som rád že som tento cirkus nedotiahol ďalej, za celkom krátku dobu mi došlo, že veľa z vás sa tu hrá na nejaké "hierarchie", ľudia bojujú o pozornosť adminov na serveroch, vtierajú sa im do zadku len aby sa im ušlo bezvýznamné PRO v žiadosti ( mlýn mrk mrk ), príde mi že ste sa zabudli zabávať hrou ako takou, a som rád že ja som do toho nestihol spadnúť. Celkovo posledné týždne, ešte predtým ako som dostal neoprávnený ban, sa mi otvorili oči a za to vám ďakujem. Každá skúsenosť v živote je cenná.

Pár ľudí by som rád vyzdvihol, rešpektoval som vás ako hráčov a bola s vami zábava: Niko, Hunted, Koprakek, Any, Baxly, Vortex, Cikanek, Aladin, Cukor, Noizik, Stea, Stupo, Euphoria, icY, Guláš, borci z dustu ( LETS GO, asteb, roxynka, dajmen, kwaak, Salka=retard ), Thexx, Reyalp, Čomík, Madrfakr, Fellow, všetci casual hráči z TTT... Fizel, Timian

Hejteri, vám gratulujem, písal som vám "pravda vždy zvíťazí", možno som bol až moc odvážny v mojich tvrdeniach. Pamätajte však že také veci ako karmu nikdy neoklamete :tongue:


"S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som, neublížil som, žiadnemu z vás, všetko dobré" :yay:

Papiky, a kopr, želám veľa šťastia na instagrame :tongue:

Buran
26-04-20, 22:37
gg, bol si dobrý kamoš...

Síce ma celkom zamrzelo, že si ma nevypísal medzi ,,pár ľudí,, ale nevadí.

Ak si to ešte prečítaš... GL HF in real life.
Buran...

Enjoy
26-04-20, 23:00
Je mi to dost líto, měj se, užívej a někdy v příštím životě se potkáme

Koprakek
26-04-20, 23:00
:sadbye:

Janci
26-04-20, 23:00
na mňa si zabudol šéfko :D ... ale nie srandujem :), zdar a drž sa, snád ťa tu čoskoro uvidím a budeš s nami hrávať :)
Bartyy ツ

Madrfakr
26-04-20, 23:21
Parťák co bral práva se mnou, škoda že to takhle dopadlo. Jsi v pohodě týpek, měj se šéfko.

Any
26-04-20, 23:37
Vidíme se příště. :doge: :console:

Euphoria
26-04-20, 23:45
Ahoj fes,

opravdu mně mrzí co se stalo..., hold se ti povede haluz, ale je z tebe cheater…., opravdu nechápu toho kdo tě nahlásil. Je mi to líto, společné chvíle na JB a na TTT společně s Fízlem, Cukrem, Čomíkem, Cikánkem, Nikem, stupem a se spousty dalšími supr hráči jsou nezapomenutelný. Doufám, že se budume vídat i nadále, třeba na TSku, měj se hezky Ahoj.

Britny
26-04-20, 23:49
Proč se téma jmenuje zoid, když ses o něm vůbec ani nezmínil? Každopádně i tak mě taky mrzí jak to dopadlo, ale bohužel ne vše je v našich silách. Když by ses domluvil s kotlem, tak víš, že hrát můžeš dál a nemusíš se tu s nikým loučit, ale zase tě i na druhou stranu chápu. No kdyby sis to rozmyslel, tak víš kam se obrátit. A kdyby ne, tak i tak hodně štěstí a třeba za ten rok se na servery vrátíš.

Daiz
27-04-20, 00:11
Je mi to ľúto že to takto dopadlo, holt nedá sa nič robiť.

Bolo s tebou dosť srandy tak dúfam že sa nevzdáš a vrátiš sa aj po tomto všetkom.
Nečakal som že kamarát, s ktorým som si mohol donemoty nadávať sa vyjavil ako "cheater" :yay:
Zatiaľ gl dúfam že sa ešte vidíme.

Niko97971
27-04-20, 01:06
Zbohom priateľu, gl na škole:cray:

stupo
27-04-20, 09:18
Sef, je to len virtuálny svet. :) Ty si vlastne týmto BANom len vyhral. :) Užívaj skutočný svet, viac času s frajerkou a nerieš tu ľudí, ktorých aj tak nikdy v živote nestretneš. :)

Stratila kotolňa a nie ty, pretože lepšieho hráča ako si ty v TTT móde nepoznám. :) A tak, ako včera napísala Anet na serveri, "milejšieho admina nikdy nestretla", tak oproti niektorým adminom si aj za tých pár dní dokázal, že si lepší ako oni. :) Myslím si, že z hľadiska tvojho vystupovania a správania sa, by si si ty cheaty nikdy nezapol, no niektoré veci neovplyvníš a musíš ich proste rešpektovať tak, ako sú, či už si bol zapnutý, alebo nie. To je život.

Možno, že sa niekedy v Žiline stretneme na biliarde, ale v tom ma zase asi znova porazíš (v šípkach ťa ale roznesiem:D).

sef
27-04-20, 12:20
Plánoval som že tento thread už neotvorím, čakal som hejty zo všetkých strán. Príjemne ste ma prekvapili :happy: Som rád že ste ma vnímali ako kamoša, a že to nebola len jednosmerná láska.

Ďakujem za múdre aj pekné slová, nech sa vám/nám darí. :happy:

N1HiL
27-04-20, 13:05
Britny : rozlúčiť sa s priateľom, podať mu úctu
Britny : ihneď prvé do textu napísať, prečo je zlý názov threadu :Ddd
No koniec
__
Caaf sef, drž sa

InLoveSvK
27-04-20, 14:58
Gl

Noizik
27-04-20, 15:26
Zbohom šefe, dúfam že mi ešte niekedy nakopeš riť v TTT. Veľa štastia do života :cray:
Noizik.

Hunted
27-04-20, 20:32
Je mi to líto... Rozhodně nevěřím, že bys zapl i přes vyjádření "expertů". Gl v životě a snad zase někdy zahráme. :)

TSuspect
27-04-20, 21:52
Je mi ľúto že to tak skončilo, ale tak čo sa dá robiť. Drž sa.

mato323
28-04-20, 00:07
za celkom krátku dobu mi došlo, že veľa z vás sa tu hrá na nejaké "hierarchie", ľudia bojujú o pozornosť adminov na serveroch, vtierajú sa im do zadku len aby sa im ušlo bezvýznamné PRO v žiadosti.
Krásne si to vystihol tak to tu už bohužial je kotelna sa za 5 rokov úplne zmenila.

yadort
28-04-20, 07:23
Doufal jsem, že se nestane něco jako u mě a nedostaneš ban resp za nic :D. Tady na kotelne můžeš mít pravdu jak chceš, stejně jsou tu lidi kteří ví o tobě větší pravdu než ty :) a přesně jak napsal stupo, ser na tyhle kostata tady a ber to jako + do života, měj se kamo

IKEA
28-04-20, 12:47
lol konečně

LANGER
28-04-20, 19:17
Zdravím.

Síce sme sa trocha vznešene vyhýbali, každý z nás mal inú sekciu, iné vlastnosti. Som rád, že som ťa mohol viac spoznať cez súkromné správy, keď danú tému začali viacnásobne rozoberať. Teraz by som skôr povedal, venuj sa svojmu životu, tvojmu povolaniu, využívaj momentálne súvislo ten čas, dokým si ešte mladšieho veku. Popri tom Ti želám veľa úspechov, zdravia a šťastia v priebehu roka, dokým sa znova nevrátiš naspäť k nadýchanej, starej hre. :-)

Troppe
28-04-20, 19:59
Od sweet bitches. Nemůže se dostat na forko, tak mě poprosila abych to sem dal, cituju: "Díky, ráda jsem tě poznala po herní stránce, tady na kotelně, na Dustu. ráda jsem si proti tobě zahrála a i se něco od tebe naučila :) děkuju snad se ti bude dařit v osobním životě bez téhle komunity ještě mnohem lépe než doteď. děkuju ti moc."

sulkajano
05-05-20, 00:01
šéf čau ;(
Je mi to riadne ľúto že to takto dopadlo, no nič nespravíme...
Bol si super týpek, hráč, kamarát
Veľa som sa od teba naučil a bol si aj jeden z dôvodov prečo som hral aj ttt vlastne :D lebo som ťa chcel poraziť :D
Ale ani za nič sa mi to nepodarilo :D :D
Teraz som zistil ako sa správajú niektorí admini aj hráči na kotelne... škoda slov
Dúfam že si s tebou ešte dakedy zahrám brácho
čau
- Fizel


E: sorry že to píšem takto neskoro , no len dnes som našiel tento thread