PDA

Zobrazit normální verzi : Surf



Wartrik
15-03-11, 19:37
Rád bych požádal o možnost kicku,sley na server SURF. Na kotelně hraju už dost dlouho,ale né každý mně tu zná... PS nechci být admin jen kemphunter
Důvody:
když hraju a je mapa třeba surf_ninja tak ti co tuhle mapu neumí projet tak jenom kempí na spawnu nebo se killí na 1. plošině
adminy tu často nevidím
někteři admini nesurfují tak sem nechodí
Děkuju za odpověď

InVitro
16-03-11, 07:21
Třeba takový Apach29 toho tam vidím v jednom kuse ...

apach29
16-03-11, 09:32
:D jj, jsem tam skoro furt. Jen se mi moc nelibi ty upravy co Kotel udelal, ale co uz.

Kotel
16-03-11, 09:49
Jake upravy? Blokovani snad vadilo vsem. Pokud je neco spatne a ja o tom nevim, nemam duvod to menit. Vsechno delam na zadosti hracu.

ZombieBot
16-03-11, 10:34
spíš chudinka deathrun :( tam je to nějaké divné tam to zabíjí každého 2 a nikdo neví proč:D

Kotel
16-03-11, 15:19
Asi se neco pokazilo, restartnu ho.

apach29
16-03-11, 21:28
Jake upravy? Blokovani snad vadilo vsem. Pokud je neco spatne a ja o tom nevim, nemam duvod to menit. Vsechno delam na zadosti hracu.

Blokovani nebyl zas takovej problem, ale to prochazeni hraci mi neva. Co mi vadi je, ze jsi dal nesmrtelnost na nektery spawny a nektery buyzony. Kdyz je nekdo na svym spawnu a suti ostatni, nejde sejmout. Dojedes mapu, vezmes gun a teleportem jdes vydelat na souperuv spawn na dalsi. To ted nejde a o tom ten surf je. Spis bych zakazal prikaz /respawn na souperove spawnu, pac jinak je dotycnej prakticky nesejmutelnej. Taky jsem uz nekolikrat navrhoval nejaky bloky proti obskokum ze spawnu. Dalsi budou nasledovat, nepamatuju si jmena vsech map.

Kotel
16-03-11, 23:06
Protekci zrusim.

hopik
16-03-11, 23:47
apach, já bych řekl že surf je předevšim o surfu :D spíš aby se lidi přišli naučit surf a nebo tam jen dementně lítat.. jinak souhlas s tim zrušením /respawn, i já sem to tak dělal, měl sem score 224:6 .. :D ale to je taky o ničem.. spawn protekci nedávej žádnou, zrušit /respawn.. a možná tam zkuste dát 100aa.. to je pak pořádnej surf, myslim že to k tomu patří.. aspoň na zkoušku :)

apach29
17-03-11, 09:56
Prikaz /respawn nezrusit uplne, nekteri nevedi jak se dostat z jailu nebo nekde se bugnes a jsi v tom pripade v kelu. Protekce je dobra vec, ale jen na nekterych mapach a nekterych buyzonach. Je na to treba vice casu a vypis map. Udelam seznam a pripisnu kde treba protekci a kde ne, spolu s vypisem seznamu kde je treba udelat bloky proti obskokum a killum ze spawnu. Mejte pls strpeni, nestiham.

To hopik: SURF je o surfu (to je jasna vec), ale za dojeti mapy mas bonus ve forme bud nakupu zbrani a teleportu na enemy spawn, nebo jen teleport na enemy spawn, nebo teleport na misto, kde muzes killit enemy na spawnu. O tom je surf. Jeste s Kotlem proberu detaily a nejak to vyresime ke spokojenosti vsech, jen nemam moc casu, tak mejte pls trosku strpeni.

hopik
17-03-11, 14:35
tak respawn jednou za život.. takže z bugu se pujde dostat ale /respawnovat se z enemy spawnu na svuj a tak furt do kola nepujde :)

apach29
17-03-11, 21:52
To by slo