PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] knong ďż˝$ (jiny hrac) --> DinGo



Mysak235
03-05-20, 13:31
Vypis z konzole:


Mas BAN pro tento server! (id 279330)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'ABH GS Script'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < knong ďż˝$ >
[AMXBANS] Tvuj nick: knong
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:101467221
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:101467221
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 37.221.251.249
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.221.251.249
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DinGo >





Poznamka:






Doby den chtel pozadat o unban dostal jsem ban nepravem zadny sgs cripty nemam ani ab jelikoz csko hraju 8 let tak sgs bhop jsem trenoval 4 roky takze to umim a za 2. do cska mi nejde zadnej hack nebo cheat protoze kdyz jo tak me to csko spadne a ani me to nepripoji takze ban nepravem takze bych prosil o vyresni dekuji .

DinGo
03-05-20, 13:42
No jo, no jo, klasika. Tu si bol nahlásený -> https://csko.cz/forum/showthread.php?71152-Abh-gs-scirpt. Teraz počkaj na vyjadrenia ostatných adminov.

Mysak235
03-05-20, 13:47
není to klasika ale je to nepravem kdyz to nikdo umí neni to script ale koukam ze asi u vas to nejde poznat :-)

Grakon2702
03-05-20, 19:34
Zdravím, na tohohle hráče už si brousím zuby delší dobu, bohužel se mi nikdy nepodařilo natočit dostatečné demo. Demo od Sewella stačí. Za mne je ban oprávněný.

Mysak235
03-05-20, 19:55
a daj te mi dukaz ze jsem to v tom csku měl ? :-) demo nezmení to ze mám sgs script to samy je kdyz prijde hrač ktery umí sgs a vy date na forko demo a má stejně ban tak na co to pak je ??? !

Mysak235
06-05-20, 18:04
tak co budu čekat měsic na vyjadření všech adminu ?

DinGo
07-05-20, 12:53
Kto si počká, ten sa dočká. :whistling:

Zoid
13-05-20, 10:27
Měl by na to kouknout Samco, jump by chtěl nějakého aktivního admina navíc, tak bych nominoval jeho ;)

Mysak235
13-05-20, 18:21
tak samca aby posoudil ?

Britny
13-05-20, 19:25
Měl by na to kouknout Samco, jump by chtěl nějakého aktivního admina navíc, tak bych nominoval jeho ;)

Nebud ironickej :D a napiš prosím zda se opravdu jedná o cheat, nebo ne, aby se to mohlo rychle vyřešit. Díík <3

Grakon2702
14-05-20, 04:22
tak samca aby posoudil ?

Samco nemá práva na jump serverech, takže nechápu smysl Zoidova příspěvku. Demo samotné může posoudit jen malá hrstka lidí, kteří většinou ani nemají čas. Proto bohužel řešení žádostí o UB konkrétně z jumpu může trvat výrazně déle, než na jiných módech. Prosíme o strpení.

Zoid
14-05-20, 10:10
Samco nemá práva na jump serverech, takže nechápu smysl Zoidova příspěvku. Demo samotné může posoudit jen malá hrstka lidí, kteří většinou ani nemají čas. Proto bohužel řešení žádostí o UB konkrétně z jumpu může trvat výrazně déle, než na jiných módech. Prosíme o strpení.

Sam sis odpovedel, je to samcuv problem, tak at si ho resi.

Britny: Dokud tu nebude admin navic, tak na nic koukat nebudu <3

hanba mi
14-05-20, 12:21
Dokud tu nebude admin navic, tak na nic koukat nebudu <3
Zoide, ty betar jeden uslintany:yay:


Samco nemá práva na jump serverech, takže nechápu smysl Zoidova příspěvku
asi myslel na toto: https://csko.cz/forum/showthread.php?71043-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-Bhop-server&p=551492&viewfull=1#post551492

Mysak235
16-05-20, 11:00
to je na koho jestli na mě tak to cheat není trenoval jsem sgs .

DinGo
16-05-20, 19:15
Trénoval si, ale nešlo ti to, tak si stiahol :whistling:

Britny
17-05-20, 02:14
Ok, vždy stačilo mít 3 přesné časy, aby se to mohlo vyřešit a teď jaksi někteří nechtějí spolupracovat a hlavně máme málo jump adminu. Teď momentálně 2 potvrdili cheat, když ho potvrdí ještě někdo 3 kdo v tom má dobré zkušenosti, tak se to může považovat za uzavřené.

Zoid
20-05-20, 16:26
Ok, vždy stačilo mít 3 přesné časy, aby se to mohlo vyřešit a teď jaksi někteří nechtějí spolupracovat a hlavně máme málo jump adminu. Teď momentálně 2 potvrdili cheat, když ho potvrdí ještě někdo 3 kdo v tom má dobré zkušenosti, tak se to může považovat za uzavřené.

Nikdo třetí tu není :lookaround:

Grakon2702
20-05-20, 19:57
Nikdo třetí tu není :lookaround:

Admini s právy na jump sekci: Bezdak, Britny, Burak1, dhaaqu, DinGo, já, Gregyy, hofy, Koprakek, Kotel, matis, medvidekteddy, metriox, Revan, SuperMario, valentino, ty.

Nábor se samozřejmě kritizuje nejlépe, protože je to to nejjednodušší, co může člověk udělat a všichni jsou samozřejmě experti na to, kdo by na serveru měl být admin a kdo ne, ale možná by bylo lepší ještě před tím pouvažovat, proč se nikdo z výše zmíněných lidí již nevyjádřil a vyřešit nejdříve problémy tam.

Mysak235
20-05-20, 23:19
hej asi už je smutné ze nerozenate skill od cheatu co :-) jde to vidět ze kotelna už dead duvod je kvuli těmto adminu
který nepoznaj skill od cheatu legit wp :-)

Mysak235
21-05-20, 10:54
to ze asi nerozeznáte skill o cheatu na sgs to je už fakt smutné proto kotelna je dead kvuli adminum :-)

DinGo
21-05-20, 11:53
Pokazená platňa... Sám moc dobre vieš, ako to bolo. Momentálne admini asi nemajú čas, alebo sa im nechce nič pozerať, preto to tu leží tak dlho a nie, že by niekto nevedel rozoznať cheat. V tvojom prípade to je veľmi jednoduché. Píšeš, že kotelna je dead a žiadaš si tu o práva :D Prečo? Celkom ma to zaujíma.

Zoid
21-05-20, 19:33
Admini s právy na jump sekci: Bezdak, Britny, Burak1, dhaaqu, DinGo, já, Gregyy, hofy, Koprakek, Kotel, matis, medvidekteddy, metriox, Revan, SuperMario, valentino, ty.

Nábor se samozřejmě kritizuje nejlépe, protože je to to nejjednodušší, co může člověk udělat a všichni jsou samozřejmě experti na to, kdo by na serveru měl být admin a kdo ne, ale možná by bylo lepší ještě před tím pouvažovat, proč se nikdo z výše zmíněných lidí již nevyjádřil a vyřešit nejdříve problémy tam.

Vždycky mě udivovala ta tvoje až patologická touha cpát do všeho systém, řád a tabulky.

Taky si udělám jednu tabulku:

Bezdak - neaktivní
Britny - neumí otočit kolečkem a udělat 2 skoky po sobě
Burak - Možná zvládne napsat /spec
Dingo - první admin
Ty - jsi rád když víš, ve kterým vesmíru zrovna jsi
Dhaaqu - na jump se připojí jen aby napsal /server a odešel jinam
Gregyy - Lidi z JB se nepočítají
hofy - Nic neví, ale alespoň do ničeho nekecá
Keporkak - Bez zkušeností
Kotel - nemá práva na jump
Matis - moc starý na skákání
teddy - ten teď moc nehraje
metriox - neaktivní
Revan - kdo to je? Ale dejme tomu druhý admin
Mario - dejme tomu třetí admin
valentino - vypadá fajn, ale nevím jak je na tom s Cheat huntingem na jumpu

Když Samco slíbí, že s tím něco udělá, rád se na to demo podívám a můžeme to tu locknout.

Pac a pusu

Grakon2702
21-05-20, 19:38
Vždycky mě udivovala ta tvoje až patologická touha cpát do všeho systém, řád a tabulky.

Taky si udělám jednu tabulku:

Bezdak - neaktivní
Britny - neumí otočit kolečkem a udělat 2 skoky po sobě
Burak - Možná zvládne napsat /spec
Dingo - první admin
Ty - jsi rád když víš, ve kterým vesmíru zrovna jsi
Dhaaqu - na jump se připojí jen aby napsal /server a odešel jinam
Gregyy - Lidi z JB se nepočítají
hofy - Nic neví, ale alespoň do ničeho nekecá
Keporkak - Bez zkušeností
Kotel - nemá práva na jump
Matis - moc starý na skákání
teddy - ten teď moc nehraje
metriox - neaktivní
Revan - kdo to je? Ale dejme tomu druhý admin
Mario - dejme tomu třetí admin
valentino - vypadá fajn, ale nevím jak je na tom s Cheat huntingem na jumpu

Když Samco slíbí, že s tím něco udělá, rád se na to demo podívám a můžeme to tu locknout.

Pac a pusu

Pokud neexistují vhodní kandidáti, tak s tím dělat nic nejde. Po Kristen se chce jenom jedno: hlášení. Protože kromě tebe ji nikdo nezná. Nábor ale nemůže fungovat na tom, že někdo doporučí někoho známého. Jinak nejen Samco ale i všichni ostatní ví moc dobře, jak to je s jump adminy.

Edit: Jinak v rámci normálního řešení žádosti o UB doporučuji, aby se diskuze o náboru přenesla někam do AF. Tady to nemá co dělat.

Revan
21-05-20, 23:24
Tu z toho robíte rozbroje. Mám pokoj od obchadzačov, tak sa na to zajtra poobede pozrem.


E: Cheater.

killer-savage
21-05-20, 23:35
Pozrel som a s banom súhlasím.

Zoid
22-05-20, 08:24
Nábor ale nemůže fungovat na tom, že někdo doporučí někoho známého.

Nábor takhle fungoval vždycky. Mr.Hol, Hapalicek, fyksen, shootingstar... všichni tu jsou / byli jen proto, že jsem řekl, že bych chtěl, aby mi pomáhali. Kdy s nima byl nějakej problém? To jen tobě to přijde nefér, protože nemáš kamarády, co by tě sem protlačili. :cray:

Britny
22-05-20, 13:25
Hele já umím otočit kolečkem, ale to by se mi přehazovaly zbraně :D Já nevím teda podle čeho ten seznam vznikl, ale je tu už dlouho dané, že hlavně my modi máme global, já jsem už 10000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000x vysvětlovala proč třeba jsem je dostala já a ne kvůli nějakému jump, kterému nerozumím, ale že se na každém serveru může vyskytnou obyčejný aim cheat, tak přestaň dělat tyto závěry pořád. Tak jsem řekla, že stačí ještě jeden PRO, že je tam cheat a může se to vyřešit, no každopádně pokud Revan nedodá ještě dnes, jak
slíbil svůj názor, tak to prostě uzavřu.

E:

4 admini potvrdili cheating, Toy a Sewell by asi chtěli čekat donekonečna, jak tak koukám, i když je jasné, že se více nikdo nevyjadri, takže žádost o UB vyřešena.

LOCK