PDA

Zobrazit normální verzi : St3ny --> LukosSenpai



St3ny
03-05-20, 22:13
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=279400





Poznamka:






Rad bych poprosil o zmirneni nebo uplne zruseni zakazu k CT (BAN na jail serveru k CT) udelal jsem klukovinu a nezkontroloval si naboje v AWP a hodil to hracovi (Kofixovi) ktery posleze zabil SIMONA, omlouvam se a uz se to nestane. Diky st3ny (mad Zwerg). :(

Britny
03-05-20, 22:24
No, jestli to byl nějaký omyl, tak bych byla klidně i pro UB - 7 dní za jedno hození zbraně je podle mě i tak dost. Histroii nemáš vůbec špatnou, pouze jeden ban, že bys byl nějaký problémový + omluva přišla, tak jak říkám, já jsem klidně pro UB a podmínkou samozřejmě.

St3ny
03-05-20, 22:46
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=279369 ... jestli to nějak pomůže Kotelna servers mám rád, jsem oldschool hráč chvilku jsem působil na Jailu i jako spešl. Dneska ráno jsem dotáhl Latinse aby zabanoval tohodle poláka protože dělal bordel + reklama.
Kdybych nerespektoval pravidla a nezáleželo mi na komunuitě budiž,ale 7 dní mi přijde jako by jsi se mi chtěl tímhle pomstít.
Kaco tobě se omlouvám a co se týče fragování budu mírnejší jestli tě dožralo tohle. ;-)

Kaco
03-05-20, 23:05
Lukos banoval pretože som mu to ja nahlásil. 1x si mu to AWP nehodil, bolo to viac krát, min. 3x. 1 a 2x tam náboje neboli to 3x už áno. Ale keďže si pekne prišiel a poprosil o zmiernenie trestu, som kľudne za skrátenie a dúfam že to bolo aj posledný krát lebo nabudúce už nebudem pre skrátenie.

St3ny
03-05-20, 23:23
Lukos banoval pretože som mu to ja nahlásil. 1x si mu to AWP nehodil, bolo to viac krát, min. 3x. 1 a 2x tam náboje neboli to 3x už áno. Ale keďže si pekne prišiel a poprosil o zmiernenie trestu, som kľudne za skrátenie a dúfam že to bolo aj posledný krát lebo nabudúce už nebudem pre skrátenie.

Myslíš že bych brečel kdybych to nemyslel vážně? jsem si toho vědomý a ano jak píšeš to WIPO jsem mu házel 3x 2x bylo prázdný a na po 3x tam zbyl bohužel náboj...

Grakon2702
03-05-20, 23:29
Hozením zbraně vězni hráč úplně podkope smysl hry a hodně naruší jeho průběh. Větší zákazy jsou v tomhle případě na místě. Samo o sobě házení prázdných zbraní vězňům je dost velká volovina, protože kterékoliv jiné nepozorné CT nemusí úplně dávat pozor a hned jak vidí zbraň, tak dotyčného zabije a to v podstatě oprávněně, protože chránil Simona a vězni nemají mít v ruce žádnou zbraň, ani když je to cvakátko. Pak na serveru vznikají dohady o oprávněnosti a VD. Prostě se tomu pro příště úplně vyvaruj. Co se týče samotné žádosti, tak hráč přiznal všechno a omluvil se plus má jinak čistý banlist. Klidně jsem tedy v tomhle případě i pro zrušení zákazu.

St3ny
03-05-20, 23:35
Hozením zbraně vězni hráč úplně podkope smysl hry a hodně naruší jeho průběh. Větší zákazy jsou v tomhle případě na místě. Samo o sobě házení prázdných zbraní vězňům je dost velká volovina, protože kterékoliv jiné nepozorné CT nemusí úplně dávat pozor a hned jak vidí zbraň, tak dotyčného zabije a to v podstatě oprávněně, protože chránil Simona a vězni nemají mít v ruce žádnou zbraň, ani když je to cvakátko. Pak na serveru vznikají dohady o oprávněnosti a VD. Prostě se tomu pro příště úplně vyvaruj. Co se týče samotné žádosti, tak hráč přiznal všechno a omluvil se plus má jinak čistý banlist. Klidně jsem tedy v tomhle případě i pro zrušení zákazu.

Souhlasím s tebou gun patří do ruky Dozorcům a toho se hodlám už držet ;-) Byla to blbost a jak píšu zkrátka jsme blbly s kofixem páč měl výhodu o neúčast... Dám si na to pozor a nic podobného se nebude opakovat.

LukosSenpai
04-05-20, 12:17
UB udelený.