PDA

Zobrazit normální verzi : Vynulovanie skóre pri presune



aviatik
06-05-20, 22:10
aHOJ,

Mám jednu pripomienku, na základe reálnych skúseností: Veľmi ma škrie, keď neohrozne kraľujem rebríčku teroristov na pozícií JB kinga po ťažko vydrených vzburách a PPčkách a zrazu zistím, že ma tam "predbehol" nejaký prepubescent, ktorý bol pre neschopnosť preradený od CTčiek a zbieral si fragy na posledných reakciách na skok. Prosím o nápravu, nech je moje ego opäť utíšené a môžem dávať všetkým najavo svoju dominanciu. Predpokladám, že fix by zabral skúsenému CS developerovi približne 2 minúty, inak by som neobťažoval.

Súhlas - Like
Nesúhlas - Logout z fóra

tl;dr - Pri presune k T sa CTčku resetne skóre

Enjoy
06-05-20, 22:29
To mi připadá jako totální kraviny a úplně zbytečná

Giussepe
06-05-20, 23:47
dobrý nápad. Tento návrh podporuji svým hlasem. Také při tomto trpím.

N1HiL
07-05-20, 07:09
Treba si vyčistiť slzy, možno dobré ale nepotrebné.
Meniť niečo po 10 rokov fungovania, kvôli niekomu mi príde zbytočné až smiešne :D

Kaco
07-05-20, 07:43
Úplná zbytočnosť. Ty môžeš tiež ísť k CT ak je voľno, nazbierať si killi, zarobiť 16K a ísť späť k T. A to že bol neschopný u CT môžeš byť rád, že aj bol presunutý.

Nakladana Okurka
07-05-20, 09:34
dobrý nápad. Tento návrh podporuji svým hlasem.

aviatik
07-05-20, 09:42
To mi připadá jako totální kraviny a úplně zbytečná
Kontaktuj prosím administrátora fóra so žiadosťou o zmazanie tvojho účtu. Low IQ post.


dobrý nápad. Tento návrh podporuji svým hlasem. Také při tomto trpím.
Vidieť že si tiež JB king. High IQ.


Dobrý nápad. Tento návrh podporuji svým hlasem. Také při tomto trpím. Zvláště když jsem kolaboranty konstantně terorizován.
Takmer ani neverím, že nie si ani bakalár. High IQ.


Treba si vyčistiť slzy, možno dobré ale nepotrebné.
Meniť niečo po 10 rokov fungovania, kvôli niekomu mi príde zbytočné až smiešne :D
Ok, vyriešil si to, navrhujem locknúť celú sekciu pripomienky a odvolávam všetky budúce porady adminov, lebo je zbytočné meniť po 10 rokoch niečo. Škoda, že si nebol v roku 1865 v USA, aby si tomu Lincolnovi povedal, že zrušiť otroctvo je možno dobré, ale nepotrebné a meniť ústavu po 77 rokoch fungovania ti príde zbytočné, až smiešne. Mohli sme mať služobníctvo, mohli. Low IQ.


Úplná zbytočnosť. Ty môžeš tiež ísť k CT ak je voľno, nazbierať si killi, zarobiť 16K a ísť späť k T. A to že bol neschopný u CT môžeš byť rád, že aj bol presunutý.
Toto je tiež argument ako oči. Povoľme potom aj všetky typy bugovania, keď niekto závidí nech to robí tiež. A s presúvaním CT to nič nemá, proti tomu neprotestujem. Low IQ.


dobrý nápad. Tento návrh podporuji svým hlasem.
Ďalší JB king. High IQ.

Na JB nie je dlhodobý rank, ale resetovanie skóre by dalo väčšiu motiváciu Tčkam robiť vzbury a bolo by jasnejšie kto je najschopnejšie Tčko and that's a fact.

N1HiL
07-05-20, 10:03
Mohli sme mať služobníctvo, mohli. Low IQ
Čo si ihneď hustý?
Normálne som ti pekne napísal, že meniť niečo, na čo sa nikto nesťažuje minimálne 10 rokov, kvôli pojebanému rr aby ss ti lepšie spalo.
Choj sa upokojiť niečím, vždy keď prídeš na fórum, robíš píčoviny, neviem či to je odzrkladlenie rodičov alebo im praskla guma.
Nie som tvoj kamarát ani spolužiak.
Prejav úctu, tieto rečičky si fakt nechaj pre priateľov.
Keby čítaš podľa kontextu

možno dobré ale nepotrebné.
Chápem, že tvoj post alebo vývrh je vždy zameraný posmešne,, egoisticky, idk čo ďalej
Ale že fakt každý jeden..

InLoveSvK
07-05-20, 10:33
To je trochu divné, ak som to pochopil, vadí ti, že robíš vzbury a hardiš na skóre, no keď sa niekto presunie a je pred tebou tak ti to vadí, alebo? Nieje tam rank ani nič, zbytočnosť. (radšej by si mohol upraviť teleport na MC na 3s alebo instantne, som zomrel lebo veľa mobov a dlhý čas na port xd)

N1HiL
07-05-20, 10:35
To je trochu divné, ak som to pochopil, vadí ti, že robíš vzbury a hardiš na skóre, no keď sa niekto presunie a je pred tebou tak ti to vadí, alebo? Nieje tam rank ani nič, zbytočnosť. (radšej by si mohol upraviť teleport na MC na 3s alebo instantne, som zomrel lebo veľa mobov a dlhý čas na port xd)

Presne, niečo užitočné

aviatik
07-05-20, 10:48
To je trochu divné, ak som to pochopil, vadí ti, že robíš vzbury a hardiš na skóre, no keď sa niekto presunie a je pred tebou tak ti to vadí, alebo? Nieje tam rank ani nič, zbytočnosť. (radšej by si mohol upraviť teleport na MC na 3s alebo instantne, som zomrel lebo veľa mobov a dlhý čas na port xd)
Dobre si to pochopil. Získať fragy za T je nekonečne ťažšie ako za CT a preto mi príde neférové, keď si CT po presune zanechá svoje skóre za fragovanie. Argument že tam nie je rank neobstojí - rank je každé kolo tá tabuľka a áno, nič za dobrý rank nedostaneš, rovnako ako na žiadnom inom servery, kde sú aj dlhodobé ranky. Ten delay pri porte na MC je tam naschvál, aby sa teleport nepoužíval na útek pred mobami práve, to by bolo moc ez xd

Enjoy
07-05-20, 11:15
Dám ti radu, kup si vip a bez vzpoury máš za 3 kola fety, pokud jsi schopnej, nemají čanci

InLoveSvK
07-05-20, 11:15
Stačí aby si tam mal nejakú partiu dobrých hráčov na vzburu, napr Vachy, Niko, Baxly, bla. Je veľa dobrých hráčov, stačí aby ste boli spolu zohratí a nemáš problém každé kolo robiť vzburu aj pri 5-6 ct. Na mini som si dal u T 28:1 proti 3 ct, stačí využívať mapu a aj kolegov u T a pôjde to veľmi ľahko, naberieš si skóre že aj keby niekto išiel od ct tak ťa nepredbehne

aviatik
07-05-20, 11:49
Dám ti radu, kup si vip a bez vzpoury máš za 3 kola fety, pokud jsi schopnej, nemají čanci

Stačí aby si tam mal nejakú partiu dobrých hráčov na vzburu, napr Vachy, Niko, Baxly, bla. Je veľa dobrých hráčov, stačí aby ste boli spolu zohratí a nemáš problém každé kolo robiť vzburu aj pri 5-6 ct. Na mini som si dal u T 28:1 proti 3 ct, stačí využívať mapu a aj kolegov u T a pôjde to veľmi ľahko, naberieš si skóre že aj keby niekto išiel od ct tak ťa nepredbehne
Toto je absolútne irelevantné k tomuto problému.

InLoveSvK
07-05-20, 12:03
No, ako myslíš, z mojej strany to je zbytočné, nahrať skóre nieje problém.

Niko97971
07-05-20, 12:17
10:0 za CT či za T, celkom ez, ale len kvôli tomu aby bol aviatik aspoň niekedy prvý, maš moj hlas, držím palce!

Nakladana Okurka
07-05-20, 13:08
No, ako myslíš, z mojej strany to je zbytočné, nahrať skóre nieje problém.

z tvojej strany je názor stejně důležitej jako šampus na Titaniku :D
proc je rs skore při přesuně k CT a naopak to tak není?:D

Hunted
07-05-20, 13:12
z tvojej strany je názor stejně důležitej jako šampus na Titaniku :D
proc je rs skore při přesuně k CT a naopak to tak není?:D

Protože za T máš buď 00 hovno, nebo drtíš ct a máš 28 :1 jak Inlaf.. Tak ať nevypadáš jak frager

aviatik
07-05-20, 13:21
10:0 za CT či za T, celkom ez, ale len kvôli tomu aby bol aviatik aspoň niekedy prvý, maš moj hlas, držím palce!
Kľudne povedz, že si sa bál, že ti tiež zmeriam iq xd ale dík za hlas, vážim si ho.

A áno, dá sa mať lepšie skóre ako CTčka aj ako Tčko, ako tu opakujete, o tom sa nehádam. Ide mi o to, že čo sa týka rankingu u T, majú presunutí hráči úplne nelogickú výhodu čo sa týka skóre a nič by neutrpelo, keby o ňu prišli.

Grakon2702
07-05-20, 14:09
Je to blbost, ale návrh dává logiku, takže jsem pro. Kromě toho bych ještě při přesunu od CT k T vynuloval počet peněz.

aviatik
07-05-20, 14:35
ještě při přesunu od CT k T vynuloval počet peněz.
Good point, toto som si ani neuvedomil, ďalšia nezaslúžená výhoda.

Hunted
07-05-20, 15:49
Good point, toto som si ani neuvedomil, ďalšia nezaslúžená výhoda.

A k čemu mi pak bude dávat mfk? pf

Vortexx
10-05-20, 09:44
Je to blbost, ale návrh dává logiku, takže jsem pro. Kromě toho bych ještě při přesunu od CT k T vynuloval počet peněz.

Dobrý nápad, fest lidí chodí na začátku k ct, protože z 90% dávají lidi první kolo mod ( přestřelku ), kde je poměrně lehké nafarmit peníze, poté jdou k T a dělají vzpoury.

JustDoItNigga
10-05-20, 10:43
Dobrý nápad, ale tento návrh nepodporuji svým hlasem.
Pokud bys byl opravdový JB king (tak jako já), tak bys byl furt v topu, i přes to, že se nějaké CT přesunulo k T se skorem 20/3 - což mě vede k závěru, že alespoň máš důvod se více snažit dělat vzpoury

Vortexx
10-05-20, 10:57
Dobrý nápad, ale tento návrh nepodporuji svým hlasem.
Pokud bys byl opravdový JB king (tak jako já), tak bys byl furt v topu, i přes to, že se nějaké CT přesunulo k T se skorem 20/3 - což mě vede k závěru, že alespoň máš důvod se více snažit dělat vzpoury

:DDDDD ty a top hráč, si upadl na hlavu ne jak jsi vstal ráno?

N1HiL
10-05-20, 11:03
:DDDDD ty a top hráč, si upadl na hlavu ne jak jsi vstal ráno?

Myslel ironicky

NowiCZE
25-05-20, 16:26
Tak já kraluji tabulce taky velmi často(ig nick je úplně jiný), ale 30 fragů atp, to nemívám ani v těch hrách co je drtíme 30:0..tak si tady rádoby vězňové nehoňte trika(těch 30 fragů taky nedáváte), hajzl máte na chodbě. Nehledě na to, že je to naprosto bezpředmětné. Každopádně ani mi nejde tolik o skore, jako o to, že tam přijde nějakej low šupák bez miku, první kolo mod, nabere fragy, další 2-3 kola než na něj dojde simonování se veze, pobere dalších pár fragů a pak si spokojeně odchází k téčkům, s 16 táci, aniž by cokoliv předvedl.

Hunted
25-05-20, 18:57
Tak já kraluji tabulce taky velmi často(ig nick je úplně jiný), ale 30 fragů atp, to nemívám ani v těch hrách co je drtíme 30:0..tak si tady rádoby vězňové nehoňte trika(těch 30 fragů taky nedáváte), hajzl máte na chodbě. Nehledě na to, že je to naprosto bezpředmětné. Každopádně ani mi nejde tolik o skore, jako o to, že tam přijde nějakej low šupák bez miku, první kolo mod, nabere fragy, další 2-3 kola než na něj dojde simonování se veze, pobere dalších pár fragů a pak si spokojeně odchází k téčkům, s 16 táci, aniž by cokoliv předvedl.

Cry more :P
Stejně těch 16K hned utratí