PDA

Zobrazit normální verzi : Dust only



dominikprasek
13-05-20, 00:45
ahoj a tímto komentářem jsem chtěla říct , že by bylo fajn přidat více výhod na server , například jiný skiny pro hráče s vip učtem , nebo urovně pro hráče , že by každý hráč měl nějakou svou určitou uroveň která ho vystihuje jak hraje a tak , snad budete vědět jak to myslím a alespoň mi odepíšete na můj názor . Jinak se mi u vás hraje krásně

yadort
13-05-20, 08:09
Ahoj, myslím že je to zbytečné. Nebo spíš by stim ani nikdo nesouhlasil. Hráči jsou zvyklý na klasický dust (classic) I ja osobně cením, že tu nejsou nějaké extrémní výhody pro vip. Jako na gs (pay to win) Pokud chceš nějaké levely, můžeš jít na cod. Kdysi jsem tam hrával a super server, jen škoda že tam už nehraje tolik lidí jako kdysi. Ahoj

butcheR
13-05-20, 08:26
Podle mně je už i tak obrovská výhoda mít po pár kolech 16k nonstop.
Zvláštní VIP skiny dle mého názoru jen sníží hratelnost, když je tam téměř pořád 32 lidí a ne každý má počítač, na kterém tahle 17 let stará hra jede plynule.

Smile
13-05-20, 08:29
nebo urovně pro hráče , že by každý hráč měl nějakou svou určitou uroveň která ho vystihuje jak hraje a tak

Neslouží přesně k tomuto účelu statistiky?
https://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7398246

LANGER
13-05-20, 08:32
Zdravím.

Vždycky som si hovoril, že klasické de_dust2 servery sú najpohodlnejšie na hranie. Podľa mňa by pridanie skinov bolo momentálne nevhodné a keď sme pri tom, tak sa to mohlo poprípade urobiť skôr než teraz. Za mňa nie.

aviatik
13-05-20, 12:34
ahoj a tímto komentářem jsem chtěla říct , že by bylo fajn přidat více výhod na server , například jiný skiny pro hráče s vip učtem , nebo urovně pro hráče , že by každý hráč měl nějakou svou určitou uroveň která ho vystihuje jak hraje a tak , snad budete vědět jak to myslím a alespoň mi odepíšete na můj názor . Jinak se mi u vás hraje krásně
Prečo máš nick dominikprasek a píšeš v ženskom rode? Si MtF? FtM? Je Dominik tvoj brat? Otec? Škrečok? Prečo dávaš medzery pred čiarky? So many questions