PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Admina metanol



AgentOO7
17-05-20, 21:27
stěžuji si proto že mi ADMIN metanol neprávem udělil ban.
ban sem dostal 17-05-2020 v 21:13 na TTT na 3 hodiny za to že jsem ho nazval idiotem když sem byl poslední zrádce a šel sem zabít posledního hráče v tu chvíli napsal do levého dolního rohu že jsme jen dva a hráč se otočil a zabil mě mezi tím mi měnil nick z Orticn na Otrivin v tu samou hru tak 6 po sobě.
PROTO ŽÁDÁM O ODEBRÁNÍ ADMINA ZA ZNEUŽÍVÁNÍ PRAVOMOCÍ Děkuji
(idiotem sem ho nazval v dalším kole za to co mi dělal)
Úprava: omlouvám se metanol ta stížnost patřila na Indian0

AgentOO7
17-05-20, 22:19
jestli chcete demo tak ho bohužel nemám jestli je potřeba a pokud chcete něco jiného pomůžu (na kotelně hraju přes 6 let a bany sem dostal ale tenhle mě fakt nas*al nechápu jestli si potřebuje zvýšit ego nad 15 letím klukem ale raději bych normální adminy jako byl Smoke nebo Milk a ne tohoto Hnupa

metanol
18-05-20, 00:15
Ahoj,

za 1) ja som nič nepísal, písal to iný admin, a napísal že ste sami dvaja. A mal na to dôvod,boli ste poslední 2 a ty si 2 minúty nič nerobil, máš sa venovať módu - teda ako zrádce zabíjať. Úprimne keby on nič nenapíše tak ťa ja zabijem.
2) Ja som ti nick ani raz nezmenil
3) začal si mi nadávať, tak som ti dal 3 hodiny nech sa ukludníš.

Takže nechápem tvoju sťažnosť, nič z toho som ti neurobil ja, ale ja som idiot a hňup :)

"bych normální adminy jako byl Smoke nebo Milk a ne tohoto Hnupa"

Tak to si fakt pomáhaš, asi ti tam pridám ešte 3 dni :taunt:


Každopádne, nech sa deje čokolvek, skús sa správať slušne, nenadávať nikomu, či je to admin alebo nie. Ja som ti nič nespravil a vynadal si mi, a nadávaš mi aj tu. Tie 3 hodiny nie sú podľa mňa nič hrozné.

Indian0
18-05-20, 00:33
Ja ti menil nick, s tým Metanol nemá nič. Ban si ale dostal za niečo úplne iné.

Britny
18-05-20, 09:28
Když už si chceš stěžovat, tak aspon na správného admina. K tomu snad nejde ani víc dodat, ban ti vypršel.

Britny
18-05-20, 10:33
Ja ti menil nick, s tým Metanol nemá nič. Ban si ale dostal za niečo úplne iné.

Abychom dlouho nečekali na Samce, protože už je o tomto případu obeznámen, tak jen vysvětli, na základě čeho si mu ty nicky vůbec měnil. Prostě jaký si měl k tomu důvod.

AgentOO7
18-05-20, 12:06
metanole nenadával sem tobě to ti řekl jiný hráč (že sem ti nadával já nadával na toho admina co mi to měnil ) tomu adminovi co to tam psal a měnil mi nick když si mi dal ban usoudil sem že si to byl ty tímto se ti tedy chci Omluvit metanol :hypocrite: :sad: , a tu stížnost sem tím myslel na Indian0 pokud to je ten co mi měnil nick a psal do té hry
(zabíjel sem, jednoho sem zabil ve vinici a pak sem šel na toho druhého jenže sem ho nemohl dohnat a chtěl sem ho zabít nožem)

Indian0
18-05-20, 12:10
Menil som mu nick zo srandy, samotný sťažovateľ sa na tom zasmial. Šlo len o neškodné pobavenie cez 20 hráčov, ktorí čakali zopár minút za tým kedy sa sťažovateľ rozhodne hrať a zbytočne to nezdržiavať. Kedže to nepomohlo, tak som napísal cez admin chat, že sú dvaja len, nech to nezdržujú. Toť situácia z ktorej bol obvinený metanol a spravil som to ja. Snažím sa banovať čo najmenej a popohnať hráčov inými spôsobmi, veď o tom fun serveri by mali byť. Nick som mu menil už aj predtým, kedy bola podobná situácia ako teraz s tým, že som mu to vysvetlil. Myslel som, že mu dopne, nedoplo. Bohužiaľ niektoré deti si berú hru moc osobne a zjavne na nich musím byť priamejší.
Následne na to sa dostal do konfliktu s metanolom a ten sa s ním nesral tak ako ja a mu všetko spočítal do trojhodinového banu. Proste hráč v návale hnevu si nejako vyvodil z nicku Indian0 nick metanol a trocha to prehnal (+voice).

AgentOO7
18-05-20, 12:28
Ok díky za odezvu srz neměl sem čas koukat kdo to napsal a nepříjde mi to směšné max 3 ne 6 ale ok

Indian0
18-05-20, 12:33
Ono sa nič v podstate nestalo. Len sa treba ovládať, stále je to len hra. Toť asi vše z mojej strany.

E: Ešte edit k vyjadreniu Britny. Ak slapnem zradcu, trištvrtina hráčov vie, že je zradca a nehrá a hneď ho zabijú. Ak ho zabijem ja, lebo kicknem, zníži mu to zbytočne karmu. Preto som mu zmenil nick, myslel som, že mu táto interná správa dôjde a že ho neprezradím. Nedošla a tak som napísal do admin chatu nech sa zabijú, aby sa zbytočne za nami nečakalo.

Britny
18-05-20, 12:36
Tohle je trošku složitější situace, protože každý z vás píše něco jiné - admin píše, že hráč zdržoval, tak se nudil a měnil mu nicky, hráč píše, že nezdržoval a že mu navíc vadilo, že mu neustále někdo mění nicky, ale admin píše, že mu to nevadilo a ještě se smál, tak se naštval a začal být vulgární, do čehož vstoupil metanol a dal mu za to ban. Oba admini se však shodují na tom, že hráč zdržoval. No z toho asi vyplývá jen jedno, do budoucna radím asi všem adminů, aby hráčům nicky neměnili a pokud zdržují, tak jim dát slap/slay - popřípadě pak kick. Pak jestliže hráč bude vulgární, tak ban. Protože potom je z tohoto jedna story, při které, si někdo stěžuje na admina, že zneužívá své pravomoce na změnu nicku. To je asi vše z mé strany, dám klidně prostor k vyjádření ostatním + Samcovi, který stejně stížnosti na adminy řeší sám.


E: Ešte edit k vyjadreniu Britny. Ak slapnem zradcu, trištvrtina hráčov vie, že je zradca a nehrá a hneď ho zabijú. Ak ho zabijem ja, lebo kicknem, zníži mu to zbytočne karmu. Preto som mu zmenil nick, myslel som, že mu táto interná správa dôjde a že ho neprezradím. Nedošla a tak som napísal do admin chatu nech sa zabijú, aby sa zbytočne za nami nečakalo.

No to je potom už problém toho hráče, pokud máte pravdu v tom, že zdržuje, tak at o tu karmu přijde, lepší o karmu, jak pak dostat ban. A jestli byli dva, z čehož jsem pochopila co ste psali, tak to moc nevadí, ten slap. Každopádně, kdyby jich bylo víc a někdo z nich zdržuje, tak jak jsem již psala, je to jeho problém, že zdržuje a klidně ten kick dostat může.

AgentOO7
18-05-20, 12:50
No jsou to 2 admini na mně možná víc nemám šanci vyhrát jen tak kdyby si mi to neustále neměnil třeba bych nezdržoval a jo možná sem ze zasmál poprvé a dodal prosím neměň mi ten nick a nebyl sem vulgární to až když si napsal do admin chatu (a nezdržoval sem zabíjel sem i přesto že si mi opakovaně měnil nick to je vše) sem rád že se aspoň nechováš jak Hňup při tomto =D

metanol
18-05-20, 13:59
Agent, prepáč ale 2 minúty si stál pri poslednom hráčovi a nič si nerobil, ešte k tomu mal 30 HP a ty 80 hp, kľudne si ho mohol zabiť, a nemôžeš sa vyhovárať na zmeny nicku, to predsa nijako tvoje hranie neovplyvňuje :) A všetko v poriadku, len to neber moc vážne tú hru ale zároveň, mysli na to že je na serveri 20 ľudí ktorí chcú tiež hrať.

AgentOO7
18-05-20, 15:04
dekujem za odpustenie a ano veymu si to k srdci

Grakon2702
18-05-20, 15:45
Příště místo změny nicku radši použít amx_psay. Na druhou stranu, jestli hráč zdržuje, tak ho kick / slay o to víc potrestá, když ztratí karmu a bude to mít lepší efekt.

Samco
19-05-20, 20:58
Podľa všetkého, nadávky prebehli len cez voice. Vulgárnosť do hry jednoducho nepatrí, na to by si mal dávať každý pozor. Aj keď bol pravdepodobne kvôli tým zmenám nicku vyhecovaný...

Menenie nicku zo srandy je dvojsečné. Vraj mu to pôvodne nevadilo, ale napokon aj tak tu pristála sťažnosť, čiže asi mu takáto forma trestania prekážala. Z istého hľadiska to možno považovať za zneužívanie právomocí, preto sa netreba zbytočne nechať uniesť a voliť racionálnejší postup trestania, aj keď to malo mať len zábavný efekt/ úmysel. Predídeme potom konfliktom a obdobným nedorozumeniam.

Myslím si, že obe strany si to vydiskutovali a ozrejmili. V tomto prípade nateraz nie je nutné vyvodzovať nejaké vážnejšie dôsledky, nakoľko u admina neboli zaznamenané iné sťažnosti.

Ďakujeme za sťažnosť.