PDA

Zobrazit normální verzi : Kick za nic - Latins



darkkk
24-05-20, 11:25
Okay nechcel som založit stažnost (neberte to ako stažnost chcem len vysvetlenie za čo som dostal kick) ale kedže mi latins v hre neopovedal za čo som dostal kick tak to musím riešit tu cez forko. Situacia bol som ct s Jarrom jaro omylom strielil do tlačítka na zavrenie boxu čím zavrel simona... (neviem či omlylom ale to mi je jedno kedže ja som nič nespravil) T nasledne zabili simona. Jaro si kick možno zaslúžil ale prečo som dostal kick ja ?

Britny
24-05-20, 13:32
Zde by se měly řešit důležitější stížnosti, jako je nějaký kick - to si mohl napsat Latinsovi do PM a ne to dávat sem, ale klidně ti to tady zatím nechám, aby se ti mohl vyjádřit, proč se tak stalo.

Latins
24-05-20, 15:21
Zdravím,
situace již byla sepsána. Nebyl jsem si jistý, kdo přesně zavřel box, ale minimálně to nebylo "neúmyslný". Kickl jsem oba dva z důvodu, že jsem neměl 100% jistotu, kdo ten box pomocí zbraně zavřel.
Jestli jsem tebe kickl bezdůvodně, tak se ti omlouvám.

E//: Mimochodem udělal přesně to, co měl udělat. Tady se to může řešit a ne se jenom dohadovat.

darkkk
24-05-20, 15:24
Jaro sám povedal ešte pred kickom že tam omylom strelil. Ale v pohode už to neriešme Môžete lock.

Grakon2702
24-05-20, 15:31
Tohle není úplně nejšťastnější řešení potrestat oba, když nevíš, kdo to byl.

Britny
24-05-20, 20:43
Hráč tedy dostal odpověd, tak uzavírám.