PDA

Zobrazit normální verzi : Classic Steam / Nonsteam



ReSH
09-05-12, 08:26
Ahoj,myslím že každy z Vás,kto hral classic beha po rozume,že odkedy tam neni dual protocol (Aby mohli NS hrať) tak už to neni jak sa hovorí ono..
Ráno ked si chce niekto zahrať su tam bud boti,alebo 3-4 hrači na jednej velkej mape..

Predtým ako bol NS server tak sa dalo hrať na classu menšie mapy v pohode aj do 3 rána cez týždne.
A určite keby kotel urobil tabulku navštevnosti classicu..Boh vie aka za tých 9 dní nebude.

Navrhujem vratiť classic spať na dproto,aby mohli hrať aj NS hráči.
Keby sa do nezdalo moc ideálne,tak urobiť jeden Classic pre NS a jeden pre steamerov.
Predsa aj ked hraju NS je vačšia zábava..


Kto je pre PALEC HORE,kto je zato,aby ostal classic pre steamerov PALEC DOLE.

Kotel
09-05-12, 08:48
Vecer tam hraci jsou, takze bych mohl ns zatim omezit jen na vecer.

kashpi
09-05-12, 10:08
Vždyť mate NS oba mega pub a oldschool. To je skoro to stejny.

DarkAspecT
09-05-12, 17:01
Vždyť mate NS oba mega pub a oldschool. To je skoro to stejny.
kashpi,pokud si všimneš tak mega pub je skoro vždy plný bez ohledu na to či máš VIP nebo ne je těžké se tam dostat a ano na classic chodí málo lidí ale aspoň tam nejsou některé lamy které říkají,,Nějak moc víš máš WH natočím tě a máš ban!!!´´.Podle mě nechat to jak to je.

Prio
09-05-12, 17:09
Ahoj,myslím že každy z Vás,kto hral classic beha po rozume,že odkedy tam neni dual protocol (Aby mohli NS hrať) tak už to neni jak sa hovorí ono..
Ráno ked si chce niekto zahrať su tam bud boti,alebo 3-4 hrači na jednej velkej mape..

Predtým ako bol NS server tak sa dalo hrať na classu menšie mapy v pohode aj do 3 rána cez týždne.
A určite keby kotel urobil tabulku navštevnosti classicu..Boh vie aka za tých 9 dní nebude.

Navrhujem vratiť classic spať na dproto,aby mohli hrať aj NS hráči.
Keby sa do nezdalo moc ideálne,tak urobiť jeden Classic pre NS a jeden pre steamerov.
Predsa aj ked hraju NS je vačšia zábava..


Kto je pre PALEC HORE,kto je zato,aby ostal classic pre steamerov PALEC DOLE.


Máš pravdu PLANT.

Giussepe
09-05-12, 17:10
kashpi,pokud si všimneš tak mega pub je skoro vždy plný bez ohledu na to či máš VIP nebo ne je těžké se tam dostat a ano na classic chodí málo lidí ale aspoň tam nejsou některé lamy které říkají,,Nějak moc víš máš WH natočím tě a máš ban!!!´´.Podle mě nechat to jak to je.

Sk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3r pokud si všimneš, tak tu je ještě mega pub2 kde je vždy volno.

DarkAspecT
09-05-12, 17:18
Sk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3r pokud si všimneš, tak tu je ještě mega pub2 kde je vždy volno.
A kolik hráčů tam chodí(nějaký skilly)aspoň 1 mi řekni..

kashpi
09-05-12, 17:48
Skiiiiler ty si asi poradny skiller teda:-) Jestli chceš začnu tam chodit :-)
Pokud chces hrát se skillerama tak si kup steam.

vedouci venny
09-05-12, 17:49
lamy které říkají,,Nějak moc víš máš WH natočím tě a máš ban!!!´´

Myslím že ty patříš taky mezi ně

DarkAspecT
09-05-12, 18:07
Skiiiiler ty si asi poradny skiller teda:-) Jestli chceš začnu tam chodit :-)
Pokud chces hrát se skillerama tak si kup steam.
Myslíš,že nemám steam?:) MISSION FAIL.
E:venny toto období už mám za sebou :)))

NemiKD
09-05-12, 18:07
Steam classic mohl vymyslet jen korunovanej vůl, je to prázdný na megapubu se nedá vyjít z respu, super hra :thumbup:

DarkAspecT
09-05-12, 18:09
Steam classic mohl vymyslet jen korunovanej vůl, je to prázdný na megapubu se nedá vyjít z respu, super hra :thumbup:
Kdo myslíš,že to vymyslel?Máš 3 pokusy :)

NemiKD
09-05-12, 18:18
Nějakej debil z řad hráčů, je mi to jasný.

Bezdak
09-05-12, 18:28
Hlavně že ty si pán. Je jasný že to nebude plný tak jako dřívější classic, s tim nikdo nemohl počítat. Chce to čas než se to zaplní.

NemiKD
09-05-12, 18:55
Hlavně že ty si pán. Je jasný že to nebude plný tak jako dřívější classic, s tim nikdo nemohl počítat. Chce to čas než se to zaplní.

Kym to chceš zaplnit?

kashpi
09-05-12, 18:59
no steamáků je na kotelně dost :)

stačí aby tam chodili

Bezdak
09-05-12, 19:03
Tady je hlavně potřeba sem natáhnout lidi z jiných serverů který shánějí dobrej steam server a na to je potřeba právě ten čas podle mě.

Jinak kashpi má pravdu, když napíšu pár lidem co mam na steamu a sme tam 4na4 tak už tam začnout chodit aji ostatní.

tyger103
09-05-12, 19:39
Na steam serveru je ve večerních hodinách lidí dost,o víkendu taky.Je to jedinej kvalitní server(tím myslím,že tam hrají lidé,co u toho přemýšlí a hlavně spolupracují).Myslím,že je tu hromada lidí se steamem,kteří na steam serveru sbírají hromadu zkušeností....V žádném případě nerušit.

NemiKD
09-05-12, 19:45
Na steam serveru je ve večerních hodinách lidí dost,o víkendu taky.Je to jedinej kvalitní server(tím myslím,že tam hrají lidé,co u toho přemýšlí a hlavně spolupracují).Myslím,že je tu hromada lidí se steamem,kteří na steam serveru sbírají hromadu zkušeností....V žádném případě nerušit.

Aha, přemýšlí.... spolupracují???? Sbírají zkušenosti????? Why not

Charon35
10-05-12, 01:33
Steam classic mohl vymyslet jen korunovanej vůl, je to prázdný na megapubu se nedá vyjít z respu, super hra :thumbup:

Skill tvojho kalibru musí výjsť z respu aj keď je v specte.

Nechápem o čo ti ide. Nikto nikoho nenúti tam hrať. Ako písal Guisepe. Chce to čas, aby tam pozliezali steameri aj z iných portálov. Len by to chcelo viac spropagovať.


Vecer tam hraci jsou, takze bych mohl ns zatim omezit jen na vecer.
+ aby boli steameri uprednostnení. Čiže NS by kickovalo ak by bolo plno a chcel by sa pripojiť so Steamom.

btw: "Steam classic mohl vymyslet jen korunovanej vůl" - si zabil. Nezabudni si požiadať o práva znova. Dávam ruky preč od toho.

NemiKD
10-05-12, 17:37
btw: "Steam classic mohl vymyslet jen korunovanej vůl" - si zabil.

To jsem teda nezabil, je to pravda.

OK řekni mi, jak mám vyjít z respu, když se respneš vzadu, debilovéé si nakoupí a teď hlavní uličku na infernu zablokujou, netrefí dveře do baráku a nevylezou ani na věž, věčně se ti nekde plete do cesty, to je hra k hovnu.

ReSH
10-05-12, 21:23
A čo tak 2 classic servery ? Steam / NS

E: 20:23 Cez večer vraj hraju Hráči : 0/21

Charon35
10-05-12, 23:48
btw: "Steam classic mohl vymyslet jen korunovanej vůl" - si zabil.

To jsem teda nezabil, je to pravda.

OK řekni mi, jak mám vyjít z respu, když se respneš vzadu, debilovéé si nakoupí a teď hlavní uličku na infernu zablokujou, netrefí dveře do baráku a nevylezou ani na věž, věčně se ti nekde plete do cesty, to je hra k hovnu.
Tak čo tam hráš? :D Steam máš, hraj na classicu. Stále je to ten istý classic, akurát bez NS. Robíš tu ako keby sa z toho stal Superhero2.

NemiKD
10-05-12, 23:50
Tak čo tam hráš? :D Steam máš, hraj na classicu. Stále je to ten istý classic, akurát bez NS. Robíš tu ako keby sa z toho stal Superhero2.
Na classicu dřív bylo plno a hrát 1v1 to fakt nechci, nepotřebuju a nikdy nebudu.

ZEUS
11-05-12, 00:14
jop resh = plant...

Stranansky rossy
11-05-12, 08:11
Charon na každu otazku maš otazku..
Nehraš na classicu,tak drž hubu..

Ty čo hraju pochopia očo ide ten thread.

BiA Fz
11-05-12, 12:52
Hodně (prakticky týden) sem o tom přemýšlel. jako že na steamu mam asi 2200 hodin (bože, to je skoro 100 dní čistýho času u kompu, měl bych se nad sebou zamyslet), odhaduju takovejch 1700 je z tohohle serveru (no jo, sem publikář..) a to je jen od doby co mam steam. na Kotelnu sem začal chodit protože mi v ns csku nešlo ukládat servery do favorites, takže sem vždycky napsal do konzole connect csko.cz, to jsem si zapamatoval a pak, vždycky to byl kvalitní,dobře hratelnej server kde bylo dost přijatelných hráčů abych si dal frag, i dost zkušených, abych měl co odkoukávat; takže šel jako první do favorites i po koupi steamu.

Kam tím směřuju, tím že je hlavní server only STEAM, zbytečně to stěžuje příchod nových hráčů. 10 na 10 classicky na classických mapách je a vždycky bylo lepší než 14 na 14 na (MEGA)pubu na mapách jako LOLassault pro lidi co sbíraj první zkušenosti se hrou a chtěj to mít jako koníčka, megapub neni dostatečná náhrada. Přijde mi, že to lehce přizavírá dveře pro vstup nových hráčů a nikdo tu snad nechce uzavřenou komunitu.

Jediný důvod pro současnou situaci je to, že si tam teď opravdu dobře bez lamek a Playerů zahrajem, ale to mi nepřijde jako dostatečná kompenzace.
Jsem za obnovení původního classicu a přesunutí only steam serveru na jinou adresu (vytvořit třeba novej server pokud to ještě stroje utáhnou, nebo zrušit jinej, třeba MP2.)

P.S. (S velmi optimistickým pohledem můžu říct, že: ) když na classicu bude běhat odkaz na only steam server, nový lidi se steamem co budou na lamky z classu naštvaný se tam třeba přepojej a classic bude vždycky plnej, jako byl, s tím že Steamaci budou odkazovaný na steam server kam spíš přijdou z plného ns classicu než odjinud.

Kotel
11-05-12, 14:46
Classic byl par dni vecer plnej. Ted to nejak upada, takze steam hraci zrejme nechteji hrat na only steam. Proto v CR nema steam server sanci.

Nixvan
11-05-12, 14:55
Jen mi řekněte jak je teda možné že na mega pubu (když nebylo steam class) Tak to sem byl na MegaPubu1 a asi z 21hracu byli 2 steam :-) (možná 3,4)

MARTiii
11-05-12, 15:29
je to v prdeli a musi se to vratit, nejni ted kde hrat :-D na mega to stoji za lejno, na oldu tez

jestli to teda vratis kotle, nech nastaveni tak jak je nebo ho jeste vic orez ;)

NemiKD
11-05-12, 15:56
V ČR má šanci Steam public jako byl iii, žádný pluginy hrát 8v8 a admini, kteří tomu rozumí, takovej server má šanci.

Kotel
11-05-12, 16:36
Na classicu jsou jen pluginy na vyhazovani afk hracu apod. Bez pluginu to fakt nejde a takovej server podle me nenajdes. Chces cekat kazdy kolo 2 minuty, nez se hrac s bombou odpoji?

Kazki
12-05-12, 11:46
je dobre ze je to only for steam ;-) lebo ked som hral ja s ns tak to tam hral kazdy low... a kazdy kto ma steam je skusenejsi.. ale na klasiku hrali aj noobka s ns a tam je zvykom ze aj za 1 kolo si mal 4x mlieko v xichte... steam players flash hadzat vie a aj sa lepsie hra ked hraju only pro nie pro a lamz... furt kemp... a je Mp1 2 oldschool a only d2 ;-)
E:nevidim dovod preco by mal byt znova ns..

Lynviy
12-05-12, 11:49
Každý kdo má Steam, není zkušený, našel sem takových lamek, že i Player byl lepší.

.slapa-notas
15-05-12, 16:34
Kym to chceš zaplnit?

Jasné že zas bude clssc plný

Kazki
15-05-12, 17:50
STEAMPLAYEROV je dost.. server je skoro vzdy plny :) a he to dobre tak ako to je :)
@gEt sToP: Nick Player si moze dat aj skill :)