PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o mapu



semihtr34
26-05-20, 15:14
ze_altiplano_b1
ze_lasthope
ze_sgun_v6


můžete hodit tyto tři mapy?

dík.


Překládám z češtiny, umím psát špatně.
Promiňte.

valentino
26-05-20, 18:04
All three maps were unplayable or we couldnt find download, so we decided to add a new ones

ze_blackmesa_v9
ze_campers_escape_v1
ze_house_v1
ze_jurassicpark_v5

Algorythm
26-05-20, 20:01
Za nove mapy jsem samozrejme rad ale to uz je paty jursky :D mapy jursky A1 a V2 jsou temer totozne a timpadem bych byl za odstraneni te starsi verze. Zkusim se zeptat hracu co si o tom mysli a pripadne je odkazu na forko aby se vyjadrili

valentino
26-05-20, 20:24
tahle jurassic_v5 je jinačí než minulý verze, bohužel se ale z 20 testovaných map mnou a samčem dají vybrat pouze 3-4 hratelný, kdyby to šlo, tolik jurassic map by asi nebylo zapotřebí

tomas18
30-05-20, 15:08
1) Taky bych byl za odstranění ze_jurassicpark_v2, a1 je propracovanější a jinak jsou stejný.
2) Mohli byste prosím nahrát tu opravenou mesu s kratším časovým intervalem u výtahu?
3) Nešla by vrátit mapa zm_assault_escape_lg? Kdysi byla smazána údajně kvůli lagům, já tam teda žádné nepociťoval, nevím jak ostatní.

valentino
30-05-20, 16:29
ze_jurassicpark_v2, zm_assault_escape_lg - s těmahle mapama nebudu dělat nic, do doby dokud nebudu mít názory od víc hráčů.
ze_blackmesa_v9_fix - předchozí mapu jsem smazal a nahradil jsem jí fixem, co opravil Algorythm, díky

tomas18
30-05-20, 17:12
Jasný, píšu jen svůj názor :) Díky za tu mesu!

Algorythm
30-05-20, 18:40
Abych to shrnul...
1. Ze_jurassicpark_v2 - vicero hracu rikalo ze je pro smazani a zanechani jen verze a1
2. Ze_assault_escape_lg - co jsem se zminil tak mi vetsi mnozstvi odsouhlasilo ze by byli pro za pridani
3. Ze_campers_escape_v1 - po spusteni mapy se 80% serveru vytratila. Byl bych pro vymazani.
4. Drtiva vetsina hracu je pro vymazani map ze_train_back_lg a ze_hospital

valentino
30-05-20, 20:10
hotovo

Samco
31-05-20, 10:57
Jurský 2 je takmer indentický s 1 (ktorá je o čosi dlhšia), ja by som kľudne tiež za vymazanie. Tých jurských naviac máme i tak dosť.
Zm_assault_escape sme tu kedysi mali a mohli by sme ju skúsiť nahodiť. Tam by však asi bolo problémové zoskakovanie zo striech, čiže mnoho ľudí by sa ku koncu asi ani nepriblížilo. Ale skúsme to.
Ze_hospital_lg je k súčasným podmienkam ťažšou mapou, ale ak by sa zmazala, nikto by asi nenamietal. Je to síce jedna z najstarších a úplne prvých máp ktoré tu sú, ale tak čo narobíme...
Ze_train_back_lg je zaujímavá mapa, s originálnym koncom, nie náročná a nejak nevidím zmysel v mazaní tejto mapy.