PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva na aim



LittleNikky
09-05-12, 08:37
Zdravím :) takže žiadam o práva na servery aim. Mám 16 rokov. Na vašich serveroch hrám asi rok, najskôr ako ns pod nickom LittleNikky a potom na steame už len ako *Nikky. steam: STEAM_0:1:1662547 . S adminovaním už mám nejaké skúsenosti. Bola som zastupca MSA na servery FUN na nemenovanom portály, kde som demotestami prešla na 1OO %, ale odišla som pretože som sa nepohodla s jednou adminkou. :) Dôvod prečo chcem byť adminkou je že na aimku nevidim adminov prave vtedy ked tam je nejaky cheater a ak chcete informacie o bývalom portály, píšte steam ;)

Giussepe
09-05-12, 08:50
LittleNikky na AIMu potkávám, hrát taky celkem umí. Ale první příspěvek na fóru, cheateři nahlášení taky žádný, možná tomu bych dal čas na seznámení s fórem, sem tam nahlaš nějakého cheatra a byl bych pro. Zatím tedy NE.

Charon35
09-05-12, 12:30
Vcelku súhlas s Guisepe. Zrejme moc nepoznáš miestnu komunitu. To že vieš rozpoznať cheaterov je v každej žiadosti. Preto sa odporúča nahlásiť niekoho na fóre.

LittleNikky
09-05-12, 19:26
Tak fajn :) zvýšim teda aktivitu keď prídem domov z Polska :)

Charon35
10-05-12, 00:22
Poobzeraj sa na fóre, v hre, pridaj si niekoho z adminov pre prípadné dotazy na steame a nahlás niekoho na fóre. Inak sa ťažko zisťuje, či vieš rozoznať sh od lagov atď. :)

Pre prípadné dotazy píš PM.