PDA

Zobrazit normální verzi : JB - Neni to fer :/



Katoteki
01-06-20, 23:18
Bolo mi ked som bol v CT vynadane od hraca nykogod a proste som sa pytal kopracika ze, co s tym urobi. No oni su kamarati to chapem ale proste mi vynadal opustil som CT a potom som sa snažil dobrat pravdy a proste, že čo s tym chce robit a on ze nic ze je to pravda. NEJDE MI O TO ABY NIEKTO DOSTAL BAN, ale CHCEM ABY BOLA TA SPRAVVODLIVOST PRE KAŽDÉHO. Vieme aku minulost mam ale toto je velmi subjektivne hodnotenie a to nie je dobre. A PROSÍM SVOJ NAZOR VYJADRITE BEZ STRACHU Z KOPRAKEKA...

Ďakujem a pekný večer!

Akože ja si uvedomujem ako sa na mňa po tom všetkom pozera, ale snaď nie je normalne aby ma teraz niekto buzeroval a, že som to vydržal dlho. Od ADMINA proste ocakávam nejaké ochranné krídla pre každého bez rozdielu...

Koprakek
01-06-20, 23:39
Chováš se jak blbec, tvé vtipy nejsou vtipné, pokud nejsi schopen normálně mluvit, nechod k CT, děláš tam akorát ze sebe hlupáka. Niko ti na rovinu řekl co si o tvé trapnosti myslí a zároveň jsem já do admin chatu psal nezavisle na něm že máš jít od CT pokud ze sebe budeš dělat šaška, CT jsi opustil, nejdřív jsi psal jak tě to mrzí že jsi to nečekal a potom urgoval mě o vysvětlení, já jsem ti jen řekl že je to pravda. Kamarádství s Nikem nemá nic společného, řekl bych úplně to stejné, jen víc diplomaticky, hh.
A nevím proč jsi zde do stížnosti na někoho dal celou svojí konzoli.

Grakon2702
01-06-20, 23:48
Zdravím. Co se vlastně na serveru stalo?

Britny
01-06-20, 23:59
Taky nevím na co si hráč konkrétně stěžuje a co jsem koukala na ten vymazaný edit, tak se ani nedivím, že ho Kopr smazal, vždyt by se sem skoro ani nevešel, on sem zkopíroval snad celou mapu :D

Katoteki
02-06-20, 00:04
Tak Vám pekne všetkým ĎAKUJEM za ZJEBANIE... NEPO4UJETE O MNE NAPOSLEDY. A DUFAM, ŽE MI ZA TO EŠTE DÁTE AJ BAN, to by sa tak na vás podobalo!

Grakon2702
02-06-20, 00:10
Tak Vám pekne všetkým ĎAKUJEM za ZJEBANIE... NEPO4UJETE O MNE NAPOSLEDY. A DUFAM, ŽE MI ZA TO EŠTE DÁTE AJ BAN, to by sa tak na vás podobalo!

Nikdo tě za nic zatím nezjebal. Jako jakýkoliv jiný hráč máš naprosté právo si založit hlášení / stížnost. Předpokládám, že se jedná o hlášení na našeho kolegu Koprakeka. Něco se na serveru stalo, jenže nikdo neví, co přesně. Poprosil bych tě tedy, abys zachoval v tomhle případě chladnou hlavu a popsal i nám všem ostatním, co se vlastně stalo (stručně a srozumitelně). Ať víme, o co vůbec jde, ať víme, co máme prověřit, ať i samotný Koprakek ví, jak se má obhájit.

Britny
02-06-20, 00:42
Takže už mi to tak nějak bylo vysvětleno. A teď to vysvětlím já tobě - tohle je hlášení cheatrů a stížností pokud je třeba na tebe někdo vulgární, nebo porušuje více pravidla. Na citové krize tohle téma není, na to je linka důvěry - tady máš tel. číslo na Slovensko, je to zadarmo +421 800 117 878.

Tím bych téma uzavřela.