PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 9.6. ] sΛтuГη 神 --> Operak



sAturn123
02-06-20, 19:53
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 280552)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Silent AB'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < sΛтuГη 神 >
[AMXBANS] Tvuj nick: sΛтuГη 神
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:456655835
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:456655835
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.139.29.252
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.139.29.252
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!





Poznamka:






Ahoj Operaku, Nevim co to je Silent AB a chtel bych videt demo podle ceho jsi to usoudil. Zadny Abcko nemam, to je vse co k tomu muzu rict.

Operak
02-06-20, 20:21
Cau, třeba se mýlím, posoudí ostatní admini. Za mě střílíš mimo i ty špatné hitboxy na JB a stejně je trefíš i mimo cross. Na demech jde vidět, že střílí i jinýma zbraněma ale nedělalo mu to. Většinou to bylo jen u AWP/scout.

http://csko.cz/dema?UPD=6FeO1S4J
Kousek od začátku jde vidět, že střílí uplně mimo


http://csko.cz/dema?UPD=cPiozJmG
45:24
48:30


http://csko.cz/dema?UPD=U35HoPxK
31:14
29:50


E: http://leteckaposta.cz/198882164
7:00
7:47
8:55
10:40
11:00
11:15
17:15
18:00 - 18:20

Britny
03-06-20, 01:36
Toto mám od jednoho hráče. https://www.youtube.com/watch?v=MErpIhdNiaE&feature=emb_title

Jedná se hlavně o tu druhou střelu, která je teda jasně vidět, že míří úplně mimo a při výstřelu dá přímo HS. Jako je to jeden čas, dema jsem zatím neviděla, ale už tohle je prostě pro mě určitý základ, který míří směrem k ABčku. Pokud by však byl pouze jediný takový lepší čas, tak je jasné, že za to nemůže dostat ban, musí být alespoň 3 a více opravdu prokazatelných časů, kde střílí mimo a přitom trefí nepřítele. Ale jak říkám, dema zkouknu jindy a hlavně nejsem moc velký profesionál na silenty, ale je jasné, že kdo ho používá, tak z velkého % ho má daný na sniperkách. Zde hráč podle slov hraje hlavně s nimi, to je asi taky další krok.

Grakon2702
03-06-20, 09:38
Ty dva časy ve třetím demu si myslím, že jsou dostačující, každopádně názor non-aim admina se nepočítá.

valentino
03-06-20, 15:35
za mě cheater

sAturn123
03-06-20, 15:44
No, pokud bych měl AB jak tu píšete. Tak by mi to dělalo jednak pokaždé co dostanu zbraň a hlavně by mi to automaticky locklo na hlavu a už tu první by hlavu dostal. Opravdu tak rychle AB nevypnu a nezapnu. Náhodou se povedla takhle jedna trefa z mnoha a už je to AB ? Když jedna střela rozhoduje jestli to je AB nebo není, tak to je fakt smutný.Toť jakože můj názor.

Nakladana Okurka
03-06-20, 15:52
No, pokud bych měl AB jak tu píšete. Tak by mi to dělalo jednak pokaždé co dostanu zbraň a hlavně by mi to automaticky locklo na hlavu a už tu první by hlavu dostal. Opravdu tak rychle AB nevypnu a nezapnu. Toť jakože můj názor.

Ne všechny AB fungují tak, že dáš každou hlavu. Za mě nejzajímavější to třetí demo, stáhni si dema a zkus objasnit vypsaný časy.

sAturn123
03-06-20, 16:05
Rád bych, ale nevím proč mi píše, že nemůžu otevřit video když ho chci pustit v CSku.

Britny
03-06-20, 16:14
Jestli reaguješ na to "demo" přes YT, kde je pouze jen ta jedna střela, tak sem tam i psala, že 1 čas by na ban nestačil a upřímně, když tam bylo jasně vidět, že cross mířil na bednu za boxem a pak najednou dostalo to CT HS, tak je to fakt divný a ne jako náhoda. Víc sem toho zatím neviděla, ale už tu spíše začínají psát, že jsi cheater, tak to nevypadá moc dobře pro tebe.


Rád bych, ale nevím proč mi píše, že nemůžu otevřit video když ho chci pustit v CSku.

Napiš konkrétně co ti to píše, nebo kam dema přidáváš, třeba ti poradíme co děláš špatně. Dema by měla normálně fungovat.

sAturn123
03-06-20, 16:17
Dobrý, už to mám. No, s tím AWP to prostě byla náhoda a u tý scoutky. Scoutka má určitou nepřesnost i když stojím. TO jde krásně vidět na té první ráně, kterou střílím. To by jinak byla hlava hned na poprvé. Nevidím důvod zapínat AB na jailu když je to fun mod.


Jestli reaguješ na to "demo" přes YT, kde je pouze jen ta jedna střela, tak sem tam i psala, že 1 čas by na ban nestačil a upřímně, když tam bylo jasně vidět, že cross mířil na bednu za boxem a pak najednou dostalo to CT HS, tak je to fakt divný a ne jako náhoda. Víc sem toho zatím neviděla, ale už tu spíše začínají psát, že jsi cheater, tak to nevypadá moc dobře pro tebe.


Já jako nevím jak to dokázat, že prostě to byla náhoda. Hraju tu už strašně dlouho a najednou bych prostě jen tak zapnul AB...

Operak
03-06-20, 16:28
Já jako nevím jak to dokázat, že prostě to byla náhoda. Hraju tu už strašně dlouho a najednou bych prostě jen tak zapnul AB...

Saturne za mě AWP náhodně nevystřelí někam jinam, pokud máš zoomnuto a stojíš.

sAturn123
03-06-20, 16:40
Saturne za mě AWP náhodně nevystřelí někam jinam, pokud máš zoomnuto a stojíš.

Já prostě nevím. Tam ta první letí jak mířím. Tu druhou jsem myslel, že tam půjde a prostě střelil. Nevím jakto, že to letělo jinam, ale fakt nic nemám.

Abych se nějak obhájil.

DEMO 2 : Čas 45:24, Mířil jsem mu přesně na hlavu a taky jí dostal. Nevidím v tom nic divného.
Čas 48:30, Úplně to stejné jako v minulém čase... Mířil jsem na hlavu a dostal jí, taky nevidím nic dívnýho...


DEMO 1 : Omlouvám se, ale nevím jaký čas myslíš. Mohl by jsi mi ho prosím vyznačit ?


DEMO 4 : Čas 7:00, naprosto normální děrování. Střílel jsem tam protože jsem věděl, že je tam zrádce, to že ho už trefím o tom já nerozhoduju.
Čas 7:47, Asi nechápu co tam myslíš, normálně do něj střílím. To je vše co v tom vidím.
Čas 8:55, Taky nechápu co tím myslíš, normálně do něj střílím jak v minulém čase.
Čas 10:40, Mířím na hlavu a normálně hituju, nevidím v tom nic divnýho.
Čas 11:00, Mířil jsem mu přesně na hlavu a hitoval jsem ho, tohle vůbec nenaznačuje ABčko.
Čas 11:15, Dostal 1 hlavu, pak jsem ho už ani 1 netrefil. Nechápu co v tom vidíš.
Čas 17:15, Ono aby jsi trefil s awpčkem hlavu, musíš mířit trochu pod hlavu, což jsem dělal. Takže nevidím žádný náznak AB.
Čas 18:00 - 18:20, Normálně jsem čel blíž abych tu hlavu trefil, V tom také nevidím nic divného...

Tohle bude pro mojí obhajobu zatím vše. Koukal jsem na to všechno a rozhodně ty časy co jsi vypsal určitě nejsou na podezření z ABčka. Ale to je jen můj názor, už je to jen na vás jak ty časy vezmete. Pro dokázání mojí nevinny udělám vše. Jak jsem už říkál hraju tu dlouho a nemám za potřebí si stahovat AB nebo jiné nepovolené programy. Tak nechápu, proč bych to měl dělat zrovna teď.

Nakladana Okurka
03-06-20, 17:26
Jak psal Grakon, názor non-aim admina je zbytečnej. :D Za mě to na ban není, počkej na vyjádření aim adminů :D

sAturn123
03-06-20, 17:37
za mě cheater

Mohl by jsi mi prosím vyznačit nějaké časy, které tě překvapili ?
Rád bych se na ně podíval a kdyžtak bych to nějak zkusil vysvětlit. :)

Madrfakr
06-06-20, 11:06
Časy z třetího a poslední dva ze čtvrtého dema jsou nejzajímavější. Na rychlost 1/4 to vypadá na lock HS. Zvláštní mi přijde, že poslední demo kde je asi k dispozici nejvíce materiálu, je zoufale málo časů aspoň s nějakými náznaky. Banovat bych se neodvážil ale clear to taky nevypadá. Žádost by určitě zasloužila více pozornosti.

piratjo
07-06-20, 06:49
AB

d1 clr
d2 48:30
d3 29:54 31:14
d4 clr

Indian0
07-06-20, 12:53
AB

d1 clr
d2 48:30
d3 29:54 31:14
d4 clr

+ d5 (http://leteckaposta.co/file/765489852.1/ac6199f83cf538fc1acac720c45698c42451705c/cs)nedostatočné demo s WH

E: Viac časov čistých ako zapnutých. Tie tri mne neprídu clear a hráča som točil pre podozrenie z cheatov aj dávnejšie, len sa mi nepodarilo dostatočne kvalitný matroš zohnať na ban.

sAturn123
07-06-20, 14:41
Počkám ještě na 2 vyjádření adminů, pokud napíšou cheater tak můžete dát lock. Kdyžtak si koupím VIP. :) Myslím si že dál bych se už snažit nemusel...

piratjo
07-06-20, 14:58
Počkám ještě na 2 vyjádření adminů, pokud napíšou cheater tak můžete dát lock. Kdyžtak si koupím VIP. :) Myslím si že dál bych se už snažit nemusel...

Ahoj,
Napisal som adminovi Offmanovi. Pozrie sa na to a napise Ti tu. Tak ako pisal banujuci admin Operak. Ak stojis tak rana z awp, alebo scoutky ide presne. To, ak mas pocit, ze mieris na hlavu a cross je uplne inde je Tvoja smola a zle poladene abecko.

sAturn123
07-06-20, 15:25
Ahoj,
Napisal som adminovi Offmanovi. Pozrie sa na to a napise Ti tu. Tak ako pisal banujuci admin Operak. Ak stojis tak rana z awp, alebo scoutky ide presne. To, ak mas pocit, ze mieris na hlavu a cross je uplne inde je Tvoja smola a zle poladene abecko.

Ahoj piráte, když střílíš s AWPčka tak to míří na jedno místo. To vím, ale jak bylo na tom demo tak jsem se sotva zastavoval takže jsem teoreticky nestál na místě. Takže to nemohlo střílet přesně na to místo kam jsem mířil,to je první věc. Druhá věc je ta, že i kdybych stál na místě tak jsem tím crossem jel na to CTčko takže to střílí trochu vedle. Ta hlava co jsem mu dal byla už jen náhoda.

Bager258
08-06-20, 09:22
cheated

Britny
08-06-20, 10:25
Ok, tak jsem teda na to mrkla i já.

1. demo - tam hned ze začátku, jak má AKA a mp4 je podezřelé škubání, ale možná má jen tak vytrénovanou pravou ruku ]:)
2. demo - tam se nic nezaznamenala, jen to, že to je Simon k ničemu - dát náhodu 6 lidem a zbytku tu dementní trampolínu může dát fakt jen někdo, kdo nemá co u CT co dělat
3. demo - tam je ta situace, kterou jsem už dávala z toho YT - pro mě jasné AB a stejný styl předvedl v posledním čase se scoutkou, jak psal pirát 31:14
4. demo je asi nejdelší, tam sem to jen projela a nic mě nezaujalo, tak jsem to vzala teda podle časů a první čas, který byl pro mě AB je kolem 10:41 kulomet, ale musela jsem si ho několikrát zpomalit, protože mě zaujal i jako normálně a tam bylo vidět, že jak si začal střílet, tak cross při první ráně mířil úplně jinam, ale hráč dostal hit a další rány šly už přesně na jeho hlavu. Poté další čas 11:00 opět jsme to musela zpomalit, protože normálně je to jakoby pro mě nic a stejný případ je vidět, jak cross jde jinam, hráč k tomu skáče, ale dostává přesné hity z takové dálky pistolkou. No a dál sem se už na to nekoukala, takže za mě ve výsledku má nějaký zajímavý druh AB.

A abys z toho nevyvázl tak snadno, tak Kotel ne všem dává hned UB za peníze, ale asi jen těm, kteří se k tomu přiznají, hrají hlavně na NS a nemusí tak dotovat valve. Doufám, že ti to neusnadní, tak rychle, když se na tebe zaměřilo tolik adminů a ještě sem se musela podívat já :D

sAturn123
08-06-20, 11:04
Dobrý, už to nechte. Můžete to locknout. Víc se tu už snažit nebudu, i tak to nemá smysl... Ale i tak díky všem adminům za to že se na to podívali a udělali si čas :)

Britny
08-06-20, 13:39
Dobrý, už to nechte. Můžete to locknout. Víc se tu už snažit nebudu, i tak to nemá smysl... Ale i tak díky všem adminům za to že se na to podívali a udělali si čas :)

Ještě to zamykat nebudu, byl osloven admin Revan (Off), který se taky vyzná v AB, takže počkáme co na to i napíše on, ale vypadá to s tebou špatně, protože víc jak 90% aim adminů napsalo, že je ban oprávněný.

sAturn123
08-06-20, 13:42
Ještě to zamykat nebudu, byl osloven admin Revan (Off), který se taky vyzná v AB, takže počkáme co na to i napíše on, ale vypadá to s tebou špatně, protože víc jak 90% aim adminů napsalo, že je ban oprávněný.

Má to vůbec smysl ? :D Offa znám dobře a i když řekne clear tak si nemyslím že to něco změní.

Revan
08-06-20, 15:25
3. demo - 29:50 - cuk
31:14 - cuk


Cheater.

Britny
08-06-20, 15:29
Díky, tak je to asi jasné. Nechám to zde do večera, kdyby ještě někdo něco a potom se to může uzavřít, aji Revan, který má dobré oko na AB ho potvrdil, takže není moc co řešit více.

sAturn123
08-06-20, 15:30
3. demo - 29:50 - cuk
31:14 - cuk


Cheater.

Myslím že když už i off řekl že cheater tak to může jít do locku. Myslím že zbytečných 6-7 let jsem tu hrál když mě nakonec obviněj z ABčka :D:D
AWP hraju cca 5 let a nikdy jsem neměl potřebu si tu honit ego s ABčkem nebo jinýma cheatama...

Britny
08-06-20, 15:49
Ještě bych ti chtěla něco dodat, když například dostal ban sef, tak ten se tu hájil co mu síly stačily, i když mu každý psal, že má cheaty, prostě to nechtěl vzdát a měl i dobré argumenty. Ty si po nějakém týdnu napsal hned jak to vzdáváš a že to nemá smysl - tím ses pro mě, tak trošku přiznal, protože si vůbec nebojoval. Měl si pouhý obyčejný argument a ten zněl "prostě náhoda" což se nemůže brát jako ani argument a ani to, že tu hraješ tak dlouho, protože dost lidí tu hrálo dlouho, dokonce i admini a pak zapli, takže opět žádný argument. Já nevím zda opravdu spoléháš na ten UB od Kotla, že si zaplatíš, proto to pro tebe nemá význam, ale on ti ho taky dát nemusí, protože za 1. máš steam a za 2. to tu dost důkladně se řešilo, takže možná ti ho dá, ale třeba néé hned, jak si možná myslíš. Takže to tvoje vzdávání hned je taky divný, když podle tebe si čistý a ještě když jsem tě slyšela, tak mi bylo řečeno, že ti je prej 18, to mi taky s prominutím nepřijde podle dětského hlasu.

sAturn123
08-06-20, 16:49
Ještě bych ti chtěla něco dodat, když například dostal ban sef, tak ten se tu hájil co mu síly stačily, i když mu každý psal, že má cheaty, prostě to nechtěl vzdát a měl i dobré argumenty. Ty si po nějakém týdnu napsal hned jak to vzdáváš a že to nemá smysl - tím ses pro mě, tak trošku přiznal, protože si vůbec nebojoval. Měl si pouhý obyčejný argument a ten zněl "prostě náhoda" což se nemůže brát jako ani argument a ani to, že tu hraješ tak dlouho, protože dost lidí tu hrálo dlouho, dokonce i admini a pak zapli, takže opět žádný argument. Já nevím zda opravdu spoléháš na ten UB od Kotla, že si zaplatíš, proto to pro tebe nemá význam, ale on ti ho taky dát nemusí, protože za 1. máš steam a za 2. to tu dost důkladně se řešilo, takže možná ti ho dá, ale třeba néé hned, jak si možná myslíš. Takže to tvoje vzdávání hned je taky divný, když podle tebe si čistý a ještě když jsem tě slyšela, tak mi bylo řečeno, že ti je prej 18, to mi taky s prominutím nepřijde podle dětského hlasu.

Ahoj, Ano vzdal jsem to po týdnu protože skoro polovina adminů napsala cheater... Mám vůbec nějakou šanci ? 1v8 adminů který se v tom vyznají. A to že mi Kotel dá UB hned, na to jsem vůbec nespolíhal :D. a btw 18 mi opravdu není :D

Britny
08-06-20, 16:58
Ahoj, Ano vzdal jsem to po týdnu protože skoro polovina adminů napsala cheater... Mám vůbec nějakou šanci ? 1v8 adminů který se v tom vyznají. A to že mi Kotel dá UB hned, na to jsem vůbec nespolíhal :D. a btw 18 mi opravdu není :D

No upřímně neměl bys šanci, ale jde o princip, že jsou zde lidi co se tak lehce nevzdávají a jejich žádosti tu leží mnohem déle a řeší se, jak jsem i psala, krásný příklad byl ten sef, kde proti němu bylo více jak 8 adminů. Jako je to tvá věc no, jen mi to přišlo divné. Aha, tak jsem dostala mylné informace, protože podle dema č. 2, kde jsi mluvil, si určitě nezněl na 18 let, ale tak na 14 - 15, mutování tam ještě zaznamenáno nebylo právě :D. Tak to se omlouvám.

sAturn123
08-06-20, 17:36
Kdybych se měl jak obhájit a mít co napsat tak to tak rychle nevzdám jenže já už k tomu prostě nemám co napsat.. :D Jo a 14 ani 15 mi taky ještě nebylo :D

Revan
08-06-20, 20:11
Aj keby som napísal, že dajme tomu, že tie 2 kills sú legit stále je na deme z TTT vidieť lock priamo na enemy.

sAturn123
08-06-20, 20:27
Aj keby som napísal, že dajme tomu, že tie 2 kills sú legit stále je na deme z TTT vidieť lock priamo na enemy.

Na to demo z TTT jsem koukal, a přesně nevím co myslíš. Mně to připadalo jako normální reflexy a né lock.

Revan
08-06-20, 21:25
https://streamable.com/jet8ll All credit to Seeya.

sAturn123
08-06-20, 21:26
https://streamable.com/jet8ll All credit to Seeya.

Asi moc nechápu co je na tom divnýho?

Indian0
08-06-20, 23:05
https://streamable.com/jet8ll All credit to Seeya.

Po čistke nie je čo riešiť. AB. Gj.

sAturn123
08-06-20, 23:44
Já už prostě nevím co tu mám napsat aby jste mi věřili že AB nemám... Jak jsem už psal, s AWPčkem trénuju už cca 4-5 let a nikdy jsem nepotřeboval žádný cheaty... A ti co napsaly že ten čas s tím AWPčkem je cheated, tak s AWP jednoduše neumí (bez urážky :) ) To jak jsem tím wipem střelil byla normální střela kterou dávám skoro každý den. A s tou scoutkou to byli čistě jen hitboxy, protože kdybych měl ABčko ( jak tu píšete ) tak bych mu dal hlavu hned na tu první ránu.

Britny
09-06-20, 00:43
Uzavírám tedy žádost. Vyjádření bylo dost jasné.