PDA

Zobrazit normální verzi : mehehehehe



Cegan z Lesa
09-05-12, 20:38
Čau, chtěl bych vědět váš názor o tomto demu. Patří Menfisovi a údajně má aimbot (dostal za to ban na shifters)..... dle mě je čistý, díky za zkouknutí.
http://csko.cz/dema/upload/dir/aimes.dem

mecky
09-05-12, 21:35
Sice jsem se nedodíval do konce ale AB tam určitě není..

Montty non skill
09-05-12, 22:07
je čistej. Vím jak hraje a tohle to jen potvrzuje.

Amazing-Zajic
09-05-12, 22:15
Clear.

weeds*for*everyone
09-05-12, 22:22
je, byl a bude čistej!! :-) a myslím, že bude nejlepší, když se přesunem na esl, páč shifters klesá :-) halvně ty děti, co tam dělaj adminy..

Montty non skill
09-05-12, 22:28
Souhlas, pokud tam dostal ban, mělo by se jim to oznámit, že udělali chybu. Mena znám už hodně dlouho, je fakt dobrej

Cegan z Lesa
09-05-12, 22:34
Jj je, jenže ono je to těžký když na shifters dělaj hlavní adminy 15 leté děcka.
Jen kdo by chtěl vědět:
http://www.shifters.eu/liga/zapasy/34185.htm - tady byl na něj dán protest a pak byl zabanován
http://www.shifters.eu/forum/sekce/15913.htm - tady uzavřená žádost o ub
Díky, že jste na to koukli, teď jen zkontaktovat někoho ze starších ligových adminů a ne těch 15 letých profi high cheathunterů.
A neberte to jako reklamu, když se to nebude líbit tak to klidně smažte...

MenFis
09-05-12, 23:11
Díky moc, :) snad se to vyřeší a shifters dostanou ponaučení.

Montty non skill
10-05-12, 00:26
snad.... Jak tam můžou rozhodovat děti? Musí tam být nějakej hlavní admin, nebo néé?

Charon35
10-05-12, 00:51
snad.... Jak tam můžou rozhodovat děti? Musí tam být nějakej hlavní admin, nebo néé?

Tak čo som písal s Majkyone, tak ak vybavuje všetko štýlom "odpoveď po mesiaci", tak sa ani nečudujem, že im to tak "funguje".

Jakub '3rlbl4k' Nezval - 15 let
Tomáš 'Chaop' Boček - 15 let
Daniel 'Dancike' Horváth - 15 let
Denys 'dEvi' Tsymbalyuk - 14 let
Patrik 'Dreamz3g' Shamri - 15 let
Lower - 16 let
Jakub 'MloooK' Miňo - 15 let
=> z 19 adminov má 7 pod 16, niekoľko má 17 a 18, pár nemá uvedené a asi 2-3 majú 20+

Marek 'Bava' Drnovský - 15 let
Tomáš 'Chaop' Boček - 15 let
Karel 'JohnyCatusO' Pálek - 11 let
Oliver 'oser' Nepoviem - 6 let - tak týto dvaja to musí byť joke. :D
Jakub 'virten' Hošek - 16 let

Výcuc z ligových adminov. Ale tam je to už o poznanie lepšie. Takže sa netreba čudovať, že sem-tam padne aj nejaký fail ban. :) (p.s. tým nechcem uraziť mladších adminov, ale na takú ligu....)

vedouci venny
10-05-12, 07:19
Dobrá liga když hraješ z nudy ale když chceš střílet moc tak nechápu proč tam někdo chodí když se ví už nějaký pátek že je to l0w~ ono možná kdyby lidi si nechodili zvedat ega na pomalu ns ligy a hráli něco lepšího tak by to bylo jiné

Sanders
10-05-12, 08:29
je, byl a bude čistej!! :-) a myslím, že bude nejlepší, když se přesunem na esl, páč shifters klesá :-) halvně ty děti, co tam dělaj adminy..

S tím musím jen souhlasit. Pár matchů už jsem proti těm tzv. cheathunterům hrál a jediný na co se zmohli, tak po první jedničce hned chcou demo. Pak si říkáš co je to zač a on je to CHH, který mu je 15 let. To je prostě moc tohle, nechápu jak tam můžou mít práva takový děcka, který fakt poznají hovno a když někdo dá protest tak buď na to úplně serou anebo ti dají ban za nic. Nejlowerský portál jaký snad existuje.

Montty non skill
10-05-12, 16:42
Tak čo som písal s Majkyone, tak ak vybavuje všetko štýlom "odpoveď po mesiaci", tak sa ani nečudujem, že im to tak "funguje".

Jakub '3rlbl4k' Nezval - 15 let
Tomáš 'Chaop' Boček - 15 let
Daniel 'Dancike' Horváth - 15 let
Denys 'dEvi' Tsymbalyuk - 14 let
Patrik 'Dreamz3g' Shamri - 15 let
Lower - 16 let
Jakub 'MloooK' Miňo - 15 let
=> z 19 adminov má 7 pod 16, niekoľko má 17 a 18, pár nemá uvedené a asi 2-3 majú 20+

Marek 'Bava' Drnovský - 15 let
Tomáš 'Chaop' Boček - 15 let
Karel 'JohnyCatusO' Pálek - 11 let
Oliver 'oser' Nepoviem - 6 let - tak týto dvaja to musí byť joke. :D
Jakub 'virten' Hošek - 16 let

Výcuc z ligových adminov. Ale tam je to už o poznanie lepšie. Takže sa netreba čudovať, že sem-tam padne aj nejaký fail ban. :) (p.s. tým nechcem uraziť mladších adminov, ale na takú ligu....)

Na takovou ligu by neměli poštět děti!! Jak ti může dítě dát ban na steam? Jo, ns, ok, ale steam???? Twle to je na zabití... Jo, když sem men došel, tak jsem si taky myslel, že něco má, ale jak jsem ho spectil, tak asi po3 tak jsem zjistil, že prostě umí. To chce adminy z mozkem a ne bez mozku a věk... raději už nebudu komentovat. Ještě jeden kometář si dovolím, kdyby tady byly admini 6,9,11, tak ok (jako že by to bylo pochopitelnější, né že tu maj být ), ale tam kde se hraje nějaká liga? koment off

DarkAspecT
10-05-12, 17:36
Ten 6 letej to je zabitý:D

DarkAspecT
10-05-12, 17:36
Ten 6 letej to je zabitý:D
E:Cheat moc nepoznám,ale tento je clear.

urvoNe
11-05-12, 16:57
Zase nějaký no name co rozdává hlavy?:) gg

MenFis
12-05-12, 13:58
Díky všem kotelňákům, a hlavně monttymu. Admin se probral a zamyslel se sám nad sebou, že udělal chybu. Ban už nemám.

Stav: Dobrý den, hráč v zápase nic neměl, po shlédnutí dema po třetí jsem si všiml jedné věci, že hráč měl během hraní lagy což vše ukazuje na dem_frocehltv 1. Tímto se mu omlouvám a dávám UB. S pozdravem Flade.

S pozdravem MenFis ;)

Ryukyza
12-05-12, 14:13
Rovnou mu napis at ti vrati na Aim 100 bodu. :P + Ten co te casoval, dostal Ban. Nehehehe. http://www.shifters.eu/profile/DONTBELIEVINITBUTIHATEYOU

Montty non skill
12-05-12, 14:17
hehe, to asi ne Ryu. Prostě se pletl v rozhodnutí. Je to jen člověk a prostě udělal chybu. Já chtěl kdysi tak mena banovat a jestli mě bude na awp tak drtit, tak to udělám a budu od něj mít klid :D

Cegan z Lesa
12-05-12, 15:37
Super, taky dík všem co se na to podívali a hlavně monttymu, můžete LOCK.