PDA

Zobrazit normální verzi : IP adresy



gaywaiter
04-06-20, 23:11
Zakúpil som si origo cs, a aby som tam mal kotelna servery musel som si kopírovať ip zo stránky dávať connect (ip) potom nájsť server v histórií a odtiaľ skopírovať ip a tak dať do obľúbených serverov.
Nebolo by to možné urobiť tak aby sa na stránke ukazovala normal ip? napr: 88.86.115.150:27019 a nie csko.cz:27019
Myslím si že by to bol dobré zaviesť aby sa hráčom ušetril čas.











-gaywaiter<3cher<3

Noizik
04-06-20, 23:29
Nebolo by to skôr horšie? Takto si len zapamätáš pár čísiel z konca portu a máš vystarané.

E: Ak myslíš to že keď máš normálnu IP a dá sa uložiť server do Favorites hneď tak to sa mi tiež zdá zbytočné keď ich všetky máš v historii.

gaywaiter
04-06-20, 23:37
Bolo by jednoduchšie (rýchlejšie) stlačiť ctrl+c kopírovať ip a dať do favorites než kopirovať ip a potom musieť dať connect do konzole.

Noizik
04-06-20, 23:38
Tak to jo, len neviem či sa tu bude niekomu chcieť s tým hrať.

Enjoy
05-06-20, 00:03
Však na všechny severy kam jsi šel,budeš mít v historii,co řešíš? když si koupíš steam tak se napojíš na servery,kam jsi chodil nebo chodíš a příště si dáš historii a máš to tam pořád

Sewell
05-06-20, 00:14
V historii mám tak 50 serverů, než najdu ten co hledám trvá to jakou dobu, tohle není zlý nápad, ovšem by si na něj Kotel musel udělat čas.

Britny
05-06-20, 00:28
Ty chceš mít naše servery v oblíbených na steamu, já to dělám tak, že když tam něco chci mít, tak jdu jen na stránku www.csko.cz tam si to okopčím, vložím do oblíbených a pokud to nesmažu, mám to tam napořád. Pak si jen zapnu csko na steamu, jdu do oblíbených a na daný server co už tam mám uložený, nikdy jsem neklikala na žádnou historii, nebo neřešila proč tam nejsou čísla, nebo připojování přes konzoli. Tohle ti asi možná Kotel předělávat nebude, protože tady je x milionů tisíc důležitějších věcí co by měl udělat a nějak nestíhá.. A i tak jsem upřímně tohle téma moc nepochopila, cos tím chtěl nejlíp docílit..

Sewell
05-06-20, 00:34
Ty chceš mít naše servery v oblíbených na steamu, já to dělám tak, že když tam něco chci mít, tak jdu jen na stránku www.csko.cz tam si to okopčím, vložím do oblíbených a pokud to nesmažu, mám to tam napořád. Pak si jen zapnu csko na steamu, jdu do oblíbených a na daný server co už tam mám uložený, nikdy jsem neklikala na žádnou historii, nebo neřešila proč tam nejsou čísla, nebo připojování přes konzoli. Tohle ti asi možná Kotel předělávat nebude, protože tady je x milionů tisíc důležitějších věcí co by měl udělat a nějak nestíhá.. A i tak jsem upřímně tohle téma moc nepochopila, cos tím chtěl nejlíp docílit..

Aha, já myslel, že to nefunguje jako klasická IP, ale ono funguje, tak to je zbytečný předělávat.. :yay:

Kaco
05-06-20, 10:53
Normálne môžeš skopírovať pr. csko.cz:27049 túto IP a dať do obľúbených. Netreba sa napojiť na server a z histórie si ho pridávať. csko.cz:27049 = 88.86.115.150:27049, je to to isté.

gaywaiter
05-06-20, 11:47
Normálne môžeš skopírovať pr. csko.cz:27049 túto IP a dať do obľúbených. Netreba sa napojiť na server a z histórie si ho pridávať. csko.cz:27049 = 88.86.115.150:27049, je to to isté.

Nie, csko.cz:27049 takúto IP to nezoberie.

Sewell
05-06-20, 12:10
Nie, csko.cz:27049 takúto IP to nezoberie.

Taky jsem si myslel, že mi to nevezme, ale vzalo. :-)

Kaco
05-06-20, 14:42
Nie, csko.cz:27049 takúto IP to nezoberie.

Zaujímavé, Sewell si tiež myslel že to nejde a ide mu to a aj mne. Neviem prečo tebe to nejde.

Britny
05-06-20, 15:43
Hlavně je hloupost tam dávat čísla, díky tomu že to začíná csko.cz tak už je i zároveň daná reklama (či odkaz) na ten portál, s čísly těžko někdo pozná co to je a má to kde kdo. "Možná" i tohle byl účel Kotla, tam nedávat čísla, ale to je jen domněnka. Hlavně je to mezi oblíbenými a historií přehlednější co je to za daný portál.

dAREALZYX
06-06-20, 18:15
I mě to jde csko.cz je jen dns aby ta číselná ip nebyla tak dlouhá ale funguje to úplně stejně jako číselná takže nevím co vám na tom nejde ale pokud chceš přidat server do oblíbených tak stačí dát do konzole connect csko.cz:portserveru napojit otevřít konzoli a máš tam číselnou ip serveru