PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 9.6. ] NĹŻb --> :_Koprakek_:



NxxB
05-06-20, 11:54
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 280689)
[AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Zneuziti VIP spectu pri schovce'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < NĹŻb >
[AMXBANS] Tvuj nick: NĹŻb
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:129445762
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:129445762
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.163.109.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.163.109.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.





Poznamka:






Aa zdravim opet tu jdu brecet s zadosti o unban. Takze jak bych zacal , vip spect menu je ve hre to vime.[Ban udelen na Jailu] V podstate by me zajimalo na co tam je kdyz se nesmi radit pozice nepritele. Pravidla se o tom nezminuji ,ze by bylo nejake radeni spoluhraci pozici protihrace bylo zakazano. Jsem hadavej typ cloveka , ale ego dnes jde stranou . Tim se teda omlouvam za zneuziti VIP spectmenu. To ale neni konec teto zadosti ,jeste jedna malickost. Chtel bych vedet nejake vysvetleni proc tam je to VIP spectmenu? Kdyz se tu ukaze ,ze pri modach se nema pouzivat , tak to staci nejak vymyslet aby se to pri modu nedalo zapnout , ne ? Ode mne to je vse. Dekuji

Kaco
05-06-20, 13:46
Toto si nezneužil 1x, aj proti mne si to použil. Je to tam pravdepodobne aj nato, ak by mal niekto podozrenie na WH tak si to môže zapnúť a zároveň točiť demo (iný zmysel v tom ani nevidím). Keď som mal aj ja VIP aktivované na serveroch tak počas módu sa mi to nedalo zapnúť takže ide pravdepodobne o nejaký bug že si si to dokázal zapnúť. V pravidlách sa to nezmieňuje lebo keď s tým radíš, máš v podstate legálne WH (tak to vidím ja). Do žiadosti o UB sa nejdem starať len som sa ti pokúsil odpovedať na tvoje otázky.

NxxB
05-06-20, 14:10
Nikdy jsem na to nebyl upozorněn , abych vás uvedl do celého děje ,což jsem měl udělat hned , ale prozradil jsem 2 hráče , žádná reakce od Kopra ,pak jsem prozradil i Kopra , ihned na to padl ban. Ocenil bych nějaké upozornění , klidně v podobě banu , ale o dost kratší jelikož to není nijak zakázané. Kotelna to nabízí za určitou částku , kterou jsem zaplatil nevidím v tom problém , tím pádem legální WH by mělo být povoleno. Ohledně toho spectu . Nonstop mi blbne někdy mi nejde zapnout někdy zas ano , a při modech je to stejný , ale většinou to nezjistím protože neumřu při modu (Schovce). Nechci si hrát na chudáčka , tím pádem pochopím týden jako upozornění. [Když bychom si to vezmeme v realitě , tak víme kdo by vyhrál. Co není psáno to není dáno.] Ale dokážu pochopit i nepsané pravidla za nějakou cenu. Myslím si ,že většina se mnou bude souhlasit , že na 12 týdnů to není natož bez nějakého upozornění. Tak to je můj celkový názor. :)

Britny
05-06-20, 19:20
Je to sice v pravidlech pro vězně, ale v pravidlech to je:

10. Zákaz prozrazovat polohu spoluhráče. (trestáno banem)

Tohle je zase kompletní pravidlo pro radění přes jiné programy:

Pravidla na servrech - 2. Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack.

Tohle co si předvedl, že si šel do spektu a radil, kde jsou tví spoluhráči, se dá klidně brát jako všeobecné pravidlo pro servery, protože se tam píše "apod." tím se i myslí ze spektu například. Spekt na JB funguje ne k radění, ale pokud se tam pohybuje cheater. Toto základní pravidlo bys měl znát, na to tě admin vůbec nemusí upozorňovat. "Neznalost pravidel se neomlouvá" Avšak radění přes ts apod se dává ban na měsíc, tak bych byla u tebe klidně pro zkrácení na tu danou délku, aby to bylo spravedlivé.

Co k tomu dodá banující admin bude na něm + i na ostatních.

Koprakek
05-06-20, 19:49
Že to není zakázané bo to není napsané? Vy tam přemýšlíte hlavou nebo zadkem? Jako tobě příjde normální psát do chatu všechny polohy hráčů kde se kdo schovává aby dostal kill? Ano počkal jsem jestli máš tu drzost pokračovat dál a nabonzovat i mě ( ban bys dostal i tak).

Dále poprosím o vysvětlení věty kterou si zde napsal : [Když bychom si to vezmeme v realitě , tak víme kdo by vyhrál. Co není psáno to není dáno.]

Jsem ochoten ban zkrátit na měsíc

plejerplejer
05-06-20, 21:02
Kdyby tady bylo od NxxB napsáno: Jo udělal jsem blbost, poučil jsem se a žádám o zkrácení banu, tak bych byl pro. Ale bohapustě žvanit o tom, že na cihle není napsáno, že se s ní nemám bouchat do hlavy .. a chtít za to potrestat výrobce... to jsou řeči nevyzrálé osobnosti, která si hraním CS může způsobit vážnou újmu. Já bych ho nezkracoval a klidně prodloužil...

NxxB
05-06-20, 21:04
Nechci se tu nějak hádat , protože budu rád i když dostanu to zkrácení na měsíc. [pro Britny] Jelikož jsem nechápavej člověk , tak spoluhráč a protihráč je snad něco jiného , byl jsem ve spectu pro CTčka , tím pádem jsem neprozrazoval spoluhráče , ale to je fuk přeci admini mají vždy pravdu. Řekněme si ,že bychom si radili přes ts a bralo by se to jako WH v tom případě by byl potrestán ten co by byl podezřelý ,ne ? Furt nechápu proč s tím ty pravidla souvisí . Fakticky mě nebaví se tu hádat o tom.
[Pro Kopra] Tak jak vypadá asi myslím zadkem , protože prozrazování při přestřelce ,kde jsou protihráči se očividně neřeší. Tak jsem to bral "mod jako mod". A teď pro všechny , kdo z vás z AT dal ban hráči když prozrazoval polohu protihráče při přestřelce ? Ani jeden z vás ? V pravidlech je něco napsáno přímo pro mod "Schovka" zatím jsem si nevšiml. Takže se nikde nezmiňuje , že by se nějak mody lišili tím pádem to platí pro všechny mody stejně. Bohužel tu určitě uvidím věc s tím ,že schovka je něco jinýho jak přestřelka je mi to jasný, tak prosím připište si to do pravidel ,že je zakázáno radit přes chat polohu protihráče. Spokojím se s měsícem , ale rád si vyslechnu ostatní adminy a jejich vyjádření :) No a ta věta vlastně měla znamenat něco v podobě , kdybychom byly všichni fér a koukali na to co je jen napsaný podle čeho bychom se měli řídit. Chápu kdyby se tam ty pravidla všechny musely vyspat , tak si myslím ,že jen pár procent hráčů by si je dokázalo přečíst celé. Navíc by to bylo na x dní sepsat všechny ty pravidla. Poprosil bych teda příště nějaké upozornění . Z ničeho nic mi přílítne ban na 2 měsíce ? Prozrazení 3 hráčů za tento ban se mi zdá dost nefér vůči ostatním banům. A teď někdo z vás z AT . Chci slyšet na co je tu ten VIP spect . Jestli jen na natáčení dem , tak proč ho nemají i normální hráči . V podstatě by to dost ulehčilo práci , ne ? Prosím k tomu pravidlu s prozrazováním spoluhráče si připiště teda i protihráče . Díky :)

Toy
05-06-20, 21:20
U tohodle threadu se přesně ukazuje logika a myšlenkový pochody většiny dnešních hráčů na JB.

Před xx lety nám nebylo potřeba 19373737 pravidel, který beztak nikdo nečte. Stačilo nám bohatě když se zapojil obyčejnej selskej rozum a nikdo s ničím neměl problém.

Jenže dneska je přesně opačnej trend, hledáte mezery v systému, vymýšlíte kličky a vesměs úplný hovna. Pak vaše jediný argumenty jsou, že admin má vždy pravdu a bla bla. Kdyby to tak bylo, tak tu ani neexistuje sekce žádostí o unban, ale tohle se všem bohužel vysvětlit nedá.

Pokud ti to, co jsi předvedl příjde úplně normální, tak si poklepej na čelo a jdi na čerstvej vzduch. Vy místo toho aby jste se snažili ten chod už takhle chcípnutýho módu udržet v nějaký normální úrovni, tak se spíš snažíte dojebat i to trochu normální, co tam zbylo.

Neřeknu kdyby ses tam napojil po druhý v životě, ale jelikož tam už nějakej pátek trávíš, tak to absolutně nechápu :slap:

Britny
05-06-20, 21:54
Proč sem jen tušila, že se zmíníš o tom, že tam je uvedeno protihráč a budeš narážet na spoluhráče. To je tam tak napsané, protože se většinou na těch programech schází kamíci a jdou každý do opačného týmu a takhle si radí, tys udělal něco podobného, akorát sis k tomu vybral spekt a radil si CT, kde jsou schovaní vězni, takže si radil TY a byl si potrestán, já upřímně nechápu, co ty na tomto nechápeš.

Další věc. VIP umožňuje na celé kotelně hráčům vidět esp, ne jenom na JB, takhle to funguje i na jiných servrech. Proto ho nemají třeba normální hráči, na JB je udělaný jen trošku jinak a není tam k prozrazování polohy hráčů, to může napsat fakt s prominutím jen neandrtálec. A ještě chce, aby byl na to upozorněn. No začínám možná litovat z tvého vyjadřování toho, že jsem pro zkrácení a spíše bych navrhla ti to tak nechat a téma zavřít. Je asi zbytečné se tu s tebou o tom bavit.

E: Ještě jsem si všimla, že teda ten ban je udělen ze hry, takže si tu v klidu můžeš pobíhat po jiných servrech a dělat to samé, protože si asi nepochopil danou situaci, no tak bych upřímně navrhla ti ten ban vlepit na všechny servery, stejně jak se to dělá u prozrazovaní přes ts atd. Abys už neměl možnost za tu dobu nikomu radit a více přemýšlet o tom, cos udělal.

NxxB
06-06-20, 14:48
Dobrý, teď se tu dívám co jsem splodil :D .Dost jsem nad tím přemýšlel , a docela si uvědomuju ,že jsem porušil pravidla. Když jsem psal tu žádost tak mě velice překvapila ta délka toho banu , proto jsem asi takto vybouchnul se divím ,že mi tu žádný sprostý slovíčko neujelo. Hrávám jen Bhop a Surf speed , takže jsem si nevšiml ,že je ten Vipspect i někde jinde , moje vina za to se omlouvám a vůbec mi nedoplo ,že to může napomoct k točení dem, takže promiňte. Ještě nemám asi dostatek rozumu ,ale věřím ,že jsem se něco malinko přiučil , že obcházet a slovíčkařit je zcela zbytečný. Docela mě koplo to vyjádření od plejera , zapřemýšlel jsem nad tím , no takže tak to dopadlo. Ale furt mě zaráží ta délka tohoto banu , byl bych rád kdyby se to bralo jako radění přes ts , prostě něco na tento styl , pokud se rozhodnete to zkrátit , počítám s banem na všechny servery. No a pokud to necháme ,tak jak to je ,tak si stejně myslím ,že to je dost přínosný ,aspoň kvůli tomu nějak se uvědomit a nehrát si nějakýho tupce. Toť vše ode mne a vlastně děkuju za vyjádření adminů i spešlovi , za vyjasnění této situace.

Grakon2702
08-06-20, 23:17
Zdravím. Vzhledem k tomu, že se jedná o nedorozumění v rámci pravidel a taky to, že se hráč omluvil (ikdyž tomu předcházela ostřejší diskuze ohledně pravidel), klidně bych byl pro zkrácení, či UB.

Operak
08-06-20, 23:28
Tady se neni o čem bavit. Pravidla zní jasně. JB pravidla říkají zákaz radit polohu spoluhráčů, globální pravidla říkají zákaz radit polohu protihráčů. Nehledě na to, že pokud si byl ve spectu("team" spectator), tak tam nemá hráč normálně na JB co dělat. Pokuď se ti zapl VIP spect při klasickém spectování po smrti a využil si toho, tak je to využívání bugů serveru (Další porušení pravidel). V obou případech tě nic neomlouvá. Jak píše Toy. Před 2mi lety by za takovýhle ban lidé i děkovali, protože to není perma. Případně by neměli tolik řečí okolo. Stačili základní pravidla, které já osobně ani neumím v jejich pravém znění, protože to prostě neni potřeba pokud nemá někdo v hlavě vymeteno a trošku u toho myslet co je dobré a co špatné.

Lidé se diví, proč na JB aktivně banuju. Dokonce mi to bylo vyčteno celkem dost hráčema... 80% banů co dávám by nemuseli být, pokud by hráči u hraní mysleli. Hodně lidí je už ve věku, kdy si své chyby mohou uvědomit sami, ale občas jim není pomoci ani pokusem o domluvu.

Ban i délka v pořádku.

Britny
09-06-20, 00:09
Hráč se omluvil, napsal i dokonce delší slohovku než Grakon a i je možný, že to udělal, jen proto, aby neměl tak dlouhý ban, tak mu to dej na ten měsíc. Ale jestli mu to změníš na všechny servery, nebo mu to necháš pouze na JB bude už jen na tobě. Ale hráč radil přes spekt, což by mohl provozovat i na jiných servrech, což je pro mě osobně jako kdyby s nimi byl na Tsku např. - ale jak říkám no, to je zamyšlení už pro tebe, já jsem klidně pro to zkrácení na měsíc, ale pro celkový UB určitě ne.

Fast212
09-06-20, 17:18
Ahoj, som pre skrátenie za ospravedlnenie, ale za úplný UB určite nie, kedže si to robil naschvál (a že to neni v pravidlách... To tam má byť fakt úplne každý detail do podrobna rozpísaný čo je zakázané a čo povolené robiť? šak ked je schovka a ty tam začneš presne hovoriť polohu hráčov, tak celý ten mod stráca úplne zmysel, na to nepotrebuješ pravidlá, to by malo každému docvaknúť).

plejerplejer
09-06-20, 17:22
Nyní jsem pro zkrácení. Hráč uznal chybu. Ač nerad, ale kdo uznává chyby rád...?

Koprakek
09-06-20, 17:29
Zkraceno, ban vyprší za 3 týdny a 2 dny. Příště přemýšlet hlavou a ne konečníkem, díky.