PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva na Only D2 a aim



<3 dnb
05-06-20, 16:00
Ahoj vážený admin teame :)

Po nějaké době zkouším znova žádat o adminské práva na serveru only D2 a Aim

Jmenuji se Tomáš je mi 27 let a jsem z Hradce Králové.
Counter strike s přestávkami hraji cca 16 let
Mimo cska hraji na akustickou kytaru jezdím do přírody a samozřejmě se věnuji rodině a přátelům
Jezdíme na vodu na různé výšlapy a další podobné aktivity..
Můj životní cíl je udržet rodinu za každou cenu v bezpečí a ve zdravé :)

Mám velký zájem se stát součástí admin teamu kotelny.Mám bohaté zkušenosti: 2 roky jsem dělal ligového admina na U2
několik let jsme měli i vlastní server..dále jsem dělal admina i na jiných serverech

Chtěl bych se svými zkušenostmi přispět k chodu serveru a lidem zpříjemnit hru..

Co se týče hlášení cheateru tak jsem hlásil přes ! a občas jsem psal i na steam=> admini kteří vědí mě určitě podpoří
když natočím cheatera a je nahlášený a dostane ban tak dema si stejně nechávám takže mám i nějaké dema

Problém s aktivitou nemám ale určitě pochopíte že u pc nemůžu sedět 24/7 takže jsem nějakou dobu aktivní pak zase ne protože jsem buď v práci nebo se taky musím starat o rodinu.

Steam ID:STEAM_0:0:20494808 ve hře nick <3 dnb

S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne Tomáš <3 dnb

Bager258
08-06-20, 18:19
Ahoj, máš nejakých 16 hlásení a dosť sa opakuje to isté takže by bolo fajn, keby hodíš niečo aj sem na forko alebo napíšeš adminom nech ti potvrdia, že hlásiš. Nepochybujem, že nevieš rozpoznať cheaty ale je tu nejaký štandart ktorý funguje.

Operak
09-06-20, 19:09
ano

Bager258
09-06-20, 19:23
Pekny chatlog :)

https://ctrlv.cz/irwY

<3 dnb
09-06-20, 19:33
Pekny chatlog :)

https://ctrlv.cz/irwY

Urcite veci odpoved na voice :) a co se jinych tyce mela byt jen sranda :) a co se zbytku tyce jen masteni na cheatroj :) vim ze to neni uplne nejlepsi vizitka ale jsou lidi co pisou a urazi furt dokola :) a navic jak nikoho neurazil takze se nemam ani za co omlouvat... Maximalne za toho Ciganskeho geye to zni trosku rasisticky ale rasista vazne nejsem :)

Nakladana Okurka
09-06-20, 22:33
Urcite veci odpoved na voice :) a co se jinych tyce mela byt jen sranda :) a co se zbytku tyce jen masteni na cheatroj :) vim ze to neni uplne nejlepsi vizitka ale jsou lidi co pisou a urazi furt dokola :) a navic jak nikoho neurazil takze se nemam ani za co omlouvat... Maximalne za toho Ciganskeho geye to zni trosku rasisticky ale rasista vazne nejsem :)

Nebo za to “tebe měl fotr vystrikat na plot”...
Za svůj chtlg odpovidas ty, joke ne? Za ty narážky na rodinu by případný nahlášený hráč dostal ban, ty to hraješ ve stylu “já nic já muzikant”. :D zajímavý

E: sem rad za omluvu a ze si se neskrýval za výmluvy. Pro/proti nedávám, moje sekce to není

<3 dnb
09-06-20, 22:37
Nebo za to “tebe měl fotr vystrikat na plot”...
Za svůj chtlg odpovidas ty, joke ne? Za ty narážky na rodinu by případný nahlášený hráč dostal ban, ty to hraješ ve stylu “já nic já muzikant”. :D

Samozrejme ze za svuj chat log odpovidam ja :) takze taky uz nic takoveho nebude a to slibuji... obcas me ulitnou nervy ale to me neomlouva.. takze se omlouvam :)

Britny
09-06-20, 23:18
Hráče <3 dnb znám už dlouho z D2, je to v pohodě hráč. Psal mi, že dřív hlásil dost Martince, ale ta to bohužel teď už nemůže potvrdit. Psala jsem mu, ať zvýší svou aktivitu v tom hlášení aji na webu, když se zadaří, nebo kdyby mu to někdo zde potvrdil. Hráč bez VACu, má pouze jediný ban na 3h z TTT, což se dá tolerovat, jinak za tu dobu co zde hra žádný jiný nedostal, myslím že je to vhodný kandidát na post admina, cheaty taky pozná, takže jen být aktivní, jak zde, tak ve hře a určitě budu PRO :)

Dávám to zase, měla jsem tu 2x stejný post a zase se smazaly oba. Jinak teda se ještě vyjádřím k tomu logu. Jako taky se mi upřímně nelíbí, když se někdo takhle vyjadřuje, ještě třeba používá výrazy ohledně rodiny - i kdyby ze srandy. Takže se pokus krotit a mít chladnou hlavu :) Ty palečky se tu budou muset asi odstranit, jinak se Sewell asi ukliká k smrti :3 přitom má ten samý problém :D

kaufly
10-06-20, 15:57
Pro

Koprakek
14-06-20, 19:19
Pro

hanba mi
26-06-20, 23:20
tento hosik je taky inventar na d2, ten chl je potrebne trochu skludnit, inak problem nevidim...takze PRE

plejerplejer
27-06-20, 23:24
Hráče vůbec neznám (což není žádný div, když neumím hrát dd2), ale věřím, že má skill a že hraje dlouho, i že hraje dlouho tady. Nicméně kdyby to byl kdokoli jiný a měl takový chatlog, neměl by šanci. Tady však hraje určitě velkou roli Kotlovo pro. Takže můžu být klidně v souladu se svým názorem, že toto se mně osobně jeví horší, než reklama na polský portál, proti. To se v tom ostatním pro ztratí... :taunt:

<3 dnb
29-06-20, 18:41
Hráče vůbec neznám (což není žádný div, když neumím hrát dd2), ale věřím, že má skill a že hraje dlouho, i že hraje dlouho tady. Nicméně kdyby to byl kdokoli jiný a měl takový chatlog, neměl by šanci. Tady však hraje určitě velkou roli Kotlovo pro. Takže můžu být klidně v souladu se svým názorem, že toto se mně osobně jeví horší, než reklama na polský portál, proti. To se v tom ostatním pro ztratí... :taunt:

Dekuji za tvuj nazor :) ten chatlog me samozrejme mrzi :) a od te doby uz se kontroluji :)

anakin_pok
03-07-20, 18:26
... a navic jak nikoho neurazil takze se nemam ani za co omlouvat...

Tak to se hluboce mýlíš. Zkus se zamyslet! Pokud by nebylo toho chatlogu, byl bych i PRO. Takto ale ne!

<3 dnb
05-07-20, 14:50
Tak to se hluboce mýlíš. Zkus se zamyslet! Pokud by nebylo toho chatlogu, byl bych i PRO. Takto ale ne!

Sklopil sem uši a výše jsem se za chatlog omluvil.. bohužel mi ujeli nervy což už se nestane :)

Pelargos
12-07-20, 16:47
V poslednom čase sa objavuje na duste ale veľa aktivity bolo a ešte stále je ale aj na JB. Tých hlásení na fóre aj cez ! pár je ale nie je to žiadna sláva. Neviem, či niekomu aktívne hlási na steam, ak áno, kľudne to tu môžu dotyční spomenúť. Aktuálne nebudem riešiť nadávky a ten chatlog, ktorý je tu uvedený ale tiež som si všimol už dávnejšie niektoré situácie v chatlogu, ktoré mi neprišli zrovna adekvátne jeho veku. Nie som tu kategoricky proti ale mňa osobne tento hráč nijak neoslovil/ničím nezaujal a som pri ňom skôr skeptický, takže som skôr proti ako pro.

<3 dnb
12-07-20, 17:24
V poslednom čase sa objavuje na duste ale veľa aktivity bolo a ešte stále je ale aj na JB. Tých hlásení na fóre aj cez ! pár je ale nie je to žiadna sláva. Neviem, či niekomu aktívne hlási na steam, ak áno, kľudne to tu môžu dotyční spomenúť. Aktuálne nebudem riešiť nadávky a ten chatlog, ktorý je tu uvedený ale tiež som si všimol už dávnejšie niektoré situácie v chatlogu, ktoré mi neprišli zrovna adekvátne jeho veku. Nie som tu kategoricky proti ale mňa osobne tento hráč nijak neoslovil/ničím nezaujal a som pri ňom skôr skeptický, takže som skôr proti ako pro.

Děkuji za názor :) hlásil sem hlavně Martince ale ta sem teď taky moc nechodí ale potvrdila by to :) ano chodím hrát i na JB to snad zakázané není :D nicméně největší aktivitu si myslím že mám na D2 a aim a hlásím když něco vidím :) aktivitu teď nemám úplně slavnou ale týdně si myslím že nahrají dost :)

Britny
13-07-20, 21:30
Ona Martinka zde není už dost dlouho, takže to, že si jí kdysi něco hlásil, by asi momentálně bylo k ničemu. Upřímně mi ani nevadí, že si zajde zahrát i jinam, jako chápu, že třeba někoho nebude bavit třeba pouze 1 server a že si zajde zahrát i jinam, jako oddechovku, ale pořád je jeho primární server D2 - jako celkový aim. Sice se provinil v tom chatlogu, ale já bych to s ním ještě nevzdávala a šanci mu dala. Sám se potom omluvil a chybu si uvědomil. Chatlog jsem v rychlosti projela a je vidět, že opravdu si to vzal k srdci a ktivní je taky ve hře. Cheaty pozná, jako žádá hlavně na D2, ale hraje i na jiných aimech, takže by mohl klidně chodit i jinam na hlášení. I když jsem mu zde už jednou PRO dala, tak stále si za tím trvám.

Madrfakr
14-07-20, 22:16
Není přeci problém mu dát šanci, pohlídat a v případě problému práva odebrat. Alespoň by hodnost Trial měla taky nějaký smysl. Pro.

<3 dnb
03-08-20, 06:08
AT
Omlouvám se za neaktivitu ale v práci se nám to teď úplně nahromadilo takže sem rád že přijedu domů a padnu za vlast :) :D od středy - čtvrtka už by to mělo být ok díky za pochopení :)

Samco
07-08-20, 09:46
Obdobný chatlog je v 27 rokoch dosť veľkým sklamaním. Ak prišlo naozaj k úprimnej zmene, tak je to určite dobre a rozhodne v tom pokračuj. Nateraz ale o nahodení práv nemožno uvažovať.