PDA

Zobrazit normální verzi : sedly



Karl0s
10-05-12, 11:29
sedim v sachte, cekam na toho 10ti letyho krypla od CT a sedly jakozto predposledni vezen me presune, aby mel pp, super, palec hore

Charon35
10-05-12, 11:40
Vychcanec :D

Karl0s
10-05-12, 11:49
ahahaHAHAHAHAHAHAHahahahA oGM fUnyyyyyyyyyyy

Charon35
10-05-12, 11:59
Takže sa sťažuješ, že ťa presunul k CT? Si ho mal zabiť ďalšie kolo a boli by ste si kvit. P*čuješ že sa tu decká sťazuju na kazdu kravinu a riesia kazdu pcovnu, ale ty robis to iste. Calm down bro.
It´s just a game.

btw ku každému sa píše, že pokiaľ nemá dôkaz, je to slovo proti slovu.

Takže sťažnosť zaznamenaná a uvidí sa, či sa to bude opakovať.

Nelockujte to. Som zvedavý čo k tomu napíše Sedlák.

Karl0s
10-05-12, 12:02
presunul me do spectu, aby mel pp, jakej dukaz asi na tohle mam mit? uz me ty tvoje chytry reci zacinaj nemalo srat

Charon35
10-05-12, 12:10
presunul me do spectu, aby mel pp, jakej dukaz asi na tohle mam mit? uz me ty tvoje chytry reci zacinaj nemalo srat

Prejdi si ostatné sťažnosti a pod. Pokiaľ si bol admin, nevadilo ti to, že sa to písalo skoro každému. Teraz ti zrazu začína vadiť každá kravina. Beriem to ako zneužitie Spešl, ale čo asi čakáš? Mám ho ísť osobne zabiť či čo.

Len pre príklad: http://csko.cz/forum/showthread.php?6641-Freekill&p=87045#post87045

Citujem klasika:
timhle hovnem tu každýho akorát nasereš

Ak má niekto iný názor, riešte si to sami. Je mi to vcelku jedno čo z tohto threadu vznikne. Prídem až večer.

.slapa-notas
10-05-12, 12:12
sedim v sachte, cekam na toho 10ti letyho krypla od ct a sedly jakozto predposledni vezen me presune, aby mel pp, super, palec hore

looooooooooooooooooooooooool

Karl0s
10-05-12, 12:17
tak sem si to asi vycucal z prstu ze jo, jeste stale nevim, jakej dukaz mam prinyst, to mam natacet demo pokazdy, kdyz muzu ohrozit spesl T nebo CT, kdyby me nahodou presunuli, abych je neohrozoval? kup mi exterak a bude to ok


11:26:25 <STEAM_0:1:47728344><92.62.224.8> FoR BoHeMiA : nemam
11:26:25 <STEAM_0:1:43747121><213.192.55.202> KYLER KYNG : hh
11:26:28 <VALVE_0:0:638842753><78.102.60.102> *DEAD*^[R]O[C]K[S]T[A]R^ :D Maxim : nn nema
11:26:30 <STEAM_0:1:47728344><92.62.224.8> FoR BoHeMiA : kyler
11:26:39 <STEAM_0:1:47728344><92.62.224.8> FoR BoHeMiA : du ho naji
11:26:44 <STEAM_0:1:47728344><92.62.224.8> FoR BoHeMiA : najit
11:26:47 <STEAM_0:1:47728344><92.62.224.8> FoR BoHeMiA : pockek
11:26:52 <STEAM_0:1:43747121><213.192.55.202> KYLER KYNG :
11:27:03 <STEAM_ID_LAN><93.99.198.199> *DEAD*Lord Silvano : delejte kua
11:27:04 <STEAM_0:1:43747121><213.192.55.202> *SPEC*KYLER KYNG : delas si picu?
11:27:05 <VALVE_0:0:638842753><78.102.60.102> *DEAD*(Terrorist) ^[R]O[C]K[S]T[A]R^ :D Maxim :
11:27:06 <VALVE_0:0:638842753><78.102.60.102> *DEAD*^[R]O[C]K[S]T[A]R^ :D Maxim :
11:27:06 <VALVE_0:0:638842753><78.102.60.102> *DEAD*^[R]O[C]K[S]T[A]R^ :D Maxim :
11:27:07 <VALVE_0:0:638842753><78.102.60.102> *DEAD*^[R]O[C]K[S]T[A]R^ :D Maxim :
11:27:07 <STEAM_0:1:47728344><92.62.224.8> FoR BoHeMiA : /pp
11:27:21 <VALVE_0:0:638842753><78.102.60.102> *DEAD*^[R]O[C]K[S]T[A]R^ :D Maxim : bohemia ho presunul
11:27:24 <STEAM_0:1:43747121><213.192.55.202> *SPEC*KYLER KYNG : to vis ze me presunul
11:27:32 <VALVE_0:0:1287214606><62.197.198.38> *DEAD*!^SnoOopy^! Smajlo =D : daj ho kubjastr a dame si moda
11:28:03 <VALVE_0:0:1287214606><62.197.198.38> *DEAD*!^SnoOopy^! Smajlo =D : 2 hp
11:28:04 <VALVE_0:0:357873629><88.81.84.78> *DEAD*^kubajstr : xD

verim ze sedly ma v sobe tolik cti, aby se priznal a taky doufam, ze se k tomu vyjadri nekdo nezaujatej

BUBEN
10-05-12, 12:35
A co jako po nás chceš? Dát mu den, týden, měsíc? To si opravdu dovolil moc.

Karl0s
10-05-12, 13:07
vzdyz je to stejny pripad, jako kdyby admin kickl hrace proto, ze ho dal, jenze vy to nechcete videt, ste tak zaslepeny svym egem a nenavisti ke mne, ze to radsi jeste prekroutite a ten spatnej budu ja

znedlob
10-05-12, 13:12
Uz jsem myslel, ze nenapises.
Napisu ti to do nekolika bodu:
1) Zdrzoval si hru
2) Ctko nevedelo kde si a prej ses bugnul
3) Nemam povinnost zjistovat zda je to pravda, mam zajistit plynulost hry
4) Umrel bys tak i tak, protoze si neuposlechl simona
5) Po zabiti "posledniho" vezne, si tam sedel a smal ses do chatu.

Nevim jestli jsem udelal neco spatne, takze me kdyztak upozornete.

Karl0s
10-05-12, 13:22
1) ct me mohlo jit zabit, sachta neni uzavrena
2) zadny bug tam neni
3) plynulost hry je tvoje pp
4) neumrel, protoze se asi logicky chystam napadnout CT
5) ty nevis kde jsem, ale vis, ze jsem nekde sedel, good, a do tohle ti prijde jako vysmivani? "11:26:25 <STEAM_0:1:43747121><213.192.55.202> KYLER KYNG : hh"

znedlob
10-05-12, 13:30
OK. Jen koupim vesteckou kouli a budu chytrejsi.

Simon mi rekl, ze si buglej a ze si nechces napsat kill do konzole. Navic byl konec mapy.

Ja to chtel urychlit, tak jsem te zabil a dal si duel s CTckem.

11:27:03 <STEAM_ID_LAN><93.99.198.199> *DEAD*Lord Silvano : delejte kua

Karl0s
10-05-12, 14:20
proc bych si psal kill, kdyz jdu do sachty? a jakej bug tam proboha je? byl proste linej jak prase a nasranej, takze lhal, protoze jsem mu oplatil kill, kterej mi soupl dvakrat

znedlob
10-05-12, 14:28
proc bych si psal kill, kdyz jdu do sachty? a jakej bug tam proboha je? byl proste linej jak prase a nasranej, takze lhal, protoze jsem mu oplatil kill, kterej mi soupl dvakrat

Wtf?.... Neumis cist?

Simon mi rekl, ze si buglej a ze si nechces napsat kill do konzole. Navic byl konec mapy.

Vyber si: 5 mrtvych T, co rvou at nezdrzujem, 2 ziva T, jedno melo mit pp a druhe T zakempene zelou mapu buh vi kde.
Pak tu mame simona co mi povi, ze si buglej. No clovece vyber si. Ja chtel vyhovet vetsine.

Prio
10-05-12, 15:36
http://xaxor.com/images/other/111195/moar_23.jpg

Né vážne, keď som otváral tento thread čakal som sťažnosť od každého od P!!!!nera po Rastafariana, ale od teba, ktorý proti takýmto threadom bojuje v každom druhom poste vážne ne. Úprimne som si myslel, že len zas trolluješ, ale vidím že nie. Áno, JB je neférová hra, kde si každý rieši svoje komplexy a práve preto tam nechodím a nemal by si ani ty. Pretože presne toto je definícia tvojho citátu "kdyz nebudem resit sracky, budem resit jeste vecsi sracky"....


Tušíl som že tu budeš písať sračky ako vždy.Priložiš svoju fotku a zase sa sťažuješ.Chod už do prdele preč z tohto fora pretože tu sa len na každého stažujes,vyhováraš sa a zapáraš do každého.Si premudrety jak keby si mal 45 rokov.Ked tu asi že napíše niekto nejaku sračku tak to nečítam

Prilož nejakú fotku ešte nech sa zasmejem.Nechcem počuť vyhovorky že mám 600 perma banov alebo že plačem.Lebo toto su tvoje slová.

Facened
10-05-12, 15:45
Tušíl som že tu budeš písať sračky ako vždy.Priložiš svoju fotku a zase sa sťažuješ.Chod už do prdele preč z tohto fora pretože tu sa len na každého stažujes,vyhováraš sa a zapáraš do každého.Si premudrety jak keby si mal 45 rokov.Ked tu asi že napíše niekto nejaku sračku tak to nečítam

Prilož nejakú fotku ešte nech sa zasmejem.Nechcem počuť vyhovorky že mám 600 perma banov alebo že plačem.Lebo toto su tvoje slová.

Ak to hovoríš bad boysovi tak máš velku pravdu :-)) mislý si že bude mat co najviac like na prispevku.

Leryx
10-05-12, 15:54
Nazdar. Je sice pravda, že kdyby to založil někdo jiný, sám by si ho poslal do pr. to všichni moc dobře víme, ale ok no. Ke tvému problému: Já to neviděl ale pokud oba říkáte pravdu, tak tě měl nechat na živu, ale na druhou stranu nemohl vědět, jestli si tam bugnutý a nebo ne. (Ale nvm jak to ten simon zjistil, že si buglý, když sotva věděl kde jsi a navíc kdyby viděl že si buglý tak by tě zabil). Tohle se nemůže brát jako zdržování, nikdy nevíte co se stane. (CT jsou neschopné a karlos je mohl klidně všechny zabít, a dopadlo by to úplně jinak). Já bych si asi taky nedovolil někoho vyhodit pokud si nejsem 100% jistý že je bugnutý, a tím jestli nějak nezdržuje hru. Bereme tvoji stížnost na vědomí a pokud budou další problémy, vyvodíme z nich důsledky.

BUBEN
10-05-12, 15:56
Né vážne, keď som otváral tento thread čakal som sťažnosť od každého od P!!!!nera po Rastafariana, ale od teba, ktorý proti takýmto threadom bojuje v každom druhom poste vážne ne. Úprimne som si myslel, že len zas trolluješ, ale vidím že nie. Áno, JB je neférová hra, kde si každý rieši svoje komplexy a práve preto tam nechodím a nemal by si ani ty. Pretože presne toto je definícia tvojho citátu "kdyz nebudem resit sracky, budem resit jeste vecsi sracky"....


Napsal svatou pravdu. Všude Karlos ponižuje JB, že tam hrajou tardi a je zajímávé, že to sám hraje. Celej tenhle thread je výsměch. Jak se dřív navážel do lidí co zakládali podobné ubrečené thready a ted patří mezi ně. Kotel jasně řekl, že thready o JB se budou hned lockovat. Navíc Sedly to udělal dobře. Zdržoval hru.

Facened
10-05-12, 16:01
Napsal svatou pravdu. Všude Karlos ponižuje JB, že tam hrajou tardi a je zajímávé, že to sám hraje. Celej tenhle thread je výsměch. Jak se dřív navážel do lidí co zakládali podobné ubrečené thready a ted patří mezi ně. Kotel jasně řekl, že thready o JB se budou hned lockovat. Navíc Sedly to udělal dobře. Zdržoval hru.

Ale prosim ta teraz si nezastavajte bad boysa vsade pise sracky ako hovori Prio karl0sa väcsina nemate radi lebo hovori cistu pravdu a vie povedat svoj nazor priamo

E: aj ty hovoris preto ze karlos hovori somariny a bad boys ma pravdu lebo si tu admin a niekto si nevie priznat urazku na tento portal!!

BUBEN
10-05-12, 16:11
Co to tady plácáš? Vyjadřuji se k tomuto threadu. Souhlasím s tím postem co dal bad boys. Nikde se ho nezastávám, jen souhlasím s tímto postem. Kde jsi zase vzal urážení portálu? Najdi tady něco. To, že si Karlos dělal prdel z podobných cry threadu je fakt. To samé platí o zesměšňování JB jako takového. A ted píše stejné hovadiny.

AnnoyingGreg
10-05-12, 16:13
Už jsem se chystal citovat karl0sákovo výrok o JB a sračkách. To by mi to ale bed boj nesměl vyžrat. Jak se řiká..dokud nepoznáš na vlastní kůži, neuvěříš. Takže tady to máme..tohle jsou ty sračky který nechtěl dřív řešit. Ted je ma na vlastní kůži, protože on sám proti nim může udělat maximálně stížnost. Bubne, je to smutný ale v týmu jsou pořád lidi co jail uráží jak je to špatnej mod ale potom tam řvou po dětech, protože je to jediný místo kde je někdo bere vážně. :-) Ale to mu nemějte za zlý.. tak to chodí a až ted to poznal. Ted k problému, nechat někomu jako sedly moznost vubec napsat /whatever je solidní fail. CITUJI: It´s just a game. .. A právě proto si tam může kdejakej pazgřivec dělat holubník? Vim, že je těžký zrovna u karlose objektivně rozhodnout kdo to posral..ale zkuste se nad tim pozvnést a řešit to jako s každym druhym.

PS: Doufám, že za citaci ředitele zemegule Charona se na me zase seběhne jeho tdown tým.

peace

Prio
10-05-12, 16:14
Predpokladám, že si plant. Ak aj odhliadnem od toho že si zasraný cheater, ktorý by tu mal šúpať nohami a byť rád že nedostal ďalší ban, tak stále nechápem, čo sa ozývaš. Máš stále komplexy, že ti došli na tvojho nov3ho a 250 ďalších účtov? Sám si v headmakerovom threade písal, ako sú všetci admini na hovno a pod, takže si len ďalší ego-up, ktorý robí všetko preto aby ho nebodaj zase nezabanovali. Aha a s tou fotkou si ma taaaaaaaaaakto zotrel.

E: A jj, nemám vlastný názor, píšem len aby som sa dostal do ďalších modrých prdelí (nevyhnutné pre môj plán na získanie global práv).


PLANT niesom :) celý tvoj text je uplny fail.

O plantovi neviš nič.. a nevieš ani ako to bolo nechápem prečo to tu zaťahuješ
Som tvoj Kamarád s ktorým si hrával pomerne 3 mesiace Jail.. stále si ma zdravíl.Prišiel si na toto forum a už si totalne pridrbaný,komentuješ vsetko len preto aby si získal nejaký rešpekt pred admínmi.

Nebudem ti odpisovať už pretože nechcem aby tu bol bordel.. Admini nemusite ma upozornovať ja sa viem kontrolovať dakujem za pochopenie.

Prio
10-05-12, 16:23
Tak potom sa pripomeň, na JB som stretol viac ľudí, ale zo Slovákov, ktorí majú ban ma potom napadá už len mrkva, ale na neho mi nesedí štýl písania (druhá možnosť je, že si fakt plant a zase len nechutne osieraš)

E: OK, už som si to overil podľa skypu, si mrkva: http://matlaku.wbl.sk/
Ale v tom prípade, milá mrkva, už vôbec nemáš právo otvárať si tú tvoju špinavú hubu, keďže každý tretí deň na fóre pribudol jeden z tvojich emo-cry threadov-....


Kamo teraz si ma dal dole! Pan bukvatyr mi zakazal sa vyjadrovať na tomto forum! :D

Na tomto som sa zasmial :D :D Prekonal si Piíííínera!

znedlob
10-05-12, 16:48
Už jsem se chystal citovat karl0sákovo výrok o JB a sračkách. To by mi to ale bed boj nesměl vyžrat. Jak se řiká..dokud nepoznáš na vlastní kůži, neuvěříš. Takže tady to máme..tohle jsou ty sračky který nechtěl dřív řešit. Ted je ma na vlastní kůži, protože on sám proti nim může udělat maximálně stížnost. Bubne, je to smutný ale v týmu jsou pořád lidi co jail uráží jak je to špatnej mod ale potom tam řvou po dětech, protože je to jediný místo kde je někdo bere vážně. :-) Ale to mu nemějte za zlý.. tak to chodí a až ted to poznal. Ted k problému, nechat někomu jako sedly moznost vubec napsat /whatever je solidní fail. CITUJI: It´s just a game. .. A právě proto si tam může kdejakej pazgřivec dělat holubník? Vim, že je těžký zrovna u karlose objektivně rozhodnout kdo to posral..ale zkuste se nad tim pozvnést a řešit to jako s každym druhym.

PS: Doufám, že za citaci ředitele zemegule Charona se na me zase seběhne jeho tdown tým.

peace
Mám pár otázek. Ty tam chodíš? Ty víš jak to tam chodí? Já se tam o to starám a starám se o to rád.
Zato ty tu jenom plítváš slovy, jak je nevhodný, abych se o JB staral.
Vždycky se snažim vyhovět většině a daný problém vyřešit nejlíp, co to jde.

Jinak je lepší zabít předposledního vězně, kterej tam čeká někde bůh ví kde v šachtě, když končí kolo a ještě k tomu končí mapa. Simon neví kde je (nejspíš něvděl ani kde je šachta) a ještě mi řekne, že se bugnul a nechce si dát kill. No fakt super výběr možností.
Většina co tam byla, už určitě chtěla další mapu a ne čekat až nějaký CTčko proleze šachtu a zabije dutohlava, kterej by tam stejně umřel, protože CTčko nebyl lama.

Facened
10-05-12, 16:55
Mám pár otázek. Ty tam chodíš? Ty víš jak to tam chodí? Já se tam o to starám a starám se o to rád.
Zato ty tu jenom plítváš slovy, jak je nevhodný, abych se o JB staral.
Vždycky se snažim vyhovět většině a daný problém vyřešit nejlíp, co to jde.

Jinak je lepší zabít předposledního vězně, kterej tam čeká někde bůh ví kde v šachtě, když končí kolo a ještě k tomu končí mapa. Simon neví kde je (nejspíš něvděl ani kde je šachta) a ještě mi řekne, že se bugnul a nechce si dát kill. No fakt super výběr možností.
Většina co tam byla, už určitě chtěla další mapu a ne čekat až nějaký CTčko proleze šachtu a zabije dutohlava, kterej by tam stejně umřel, protože CTčko nebyl lama.

Ty si strašni PÁN :D ty sa oto staraš ?? :D :D :D :D keby sa oto staráš tak si tam denne min.3hod. a to niesi.!! a btw.ty máš spesl?? tak to naozaj dosrali...

AnnoyingGreg
10-05-12, 16:57
Prosimtě sedly už dost nebo se pochčiju smíchy. :D
Kdy proběhla ta přeměna od sudsedlyho na sedlyho intouše?
Jedna pani povidala, že se bugnul. Tož sem ho zabil. /applause.

znedlob
10-05-12, 17:03
Ty si strašni PÁN :D ty sa oto staraš ?? :D :D :D :D keby sa oto staráš tak si tam denne min.3hod. a to niesi.!! a btw.ty máš spesl?? tak to naozaj dosrali...

Když ani nevíš, že mám spešl, tak to je opravdu fail. Když mám čas, tak tam kouknu, jestli je vše OK.
A já tam mám být každý den, tři hodiny v kuse? Já nemám právo na osobní volno? Chceš, aby mi jeblo?
To je jako když řekneš, že admin neni nonstop na serveru a nechytá cheatery.

Karl0s
10-05-12, 17:19
cracku, já ale neřešim freekilly či podobný věci, řešim zneužití práv ve svůj prospěch, což mi jako prkotina nepřijde, tamten simon mě zabil, tak jsem si vlez k CT a oplatil mu to, v klidu, sice mi to pak, když jsem byl u teráků, 2x vrátil, ale nedělám z toho vědu na forum, imo je tohle docela oprávněný, protože to je jako dostat kick od admina, protože prostě jsi mu vystřílel team, proti tomu ve hře moc nezmůžu



Nazdar. Je sice pravda, že kdyby to založil někdo jiný, sám by si ho poslal do pr. to všichni moc dobře víme, ale ok no. Ke tvému problému: Já to neviděl ale pokud oba říkáte pravdu, tak tě měl nechat na živu, ale na druhou stranu nemohl vědět, jestli si tam bugnutý a nebo ne. (Ale nvm jak to ten simon zjistil, že si buglý, když sotva věděl kde jsi a navíc kdyby viděl že si buglý tak by tě zabil). Tohle se nemůže brát jako zdržování, nikdy nevíte co se stane. (CT jsou neschopné a karlos je mohl klidně všechny zabít, a dopadlo by to úplně jinak). Já bych si asi taky nedovolil někoho vyhodit pokud si nejsem 100% jistý že je bugnutý, a tím jestli nějak nezdržuje hru. Bereme tvoji stížnost na vědomí a pokud budou další problémy, vyvodíme z nich důsledky.

sice bych to asi nečekal od tebe, ale klobouk dolů, konečně normální vyjádření od někoho, jen s tim posíláním do prdele, tam posílám lidi, co si přijdou stěžovat na freekilly, teamkill a zajdadejvBLACKSH00TEŘiny, ještě jednou pro tučnohlavy, BUBNovlavy, hxXxLavy a ostatni blbce, je to jako dostat kick, protože se ti daří

DarkAspecT
10-05-12, 17:50
Na hl.stránce kotelny-server jailbreak je v sekci ,,Fun´´.už to ale moc fun není.Takovéto thready tu byli,jsou a budou zvykněte si..

vedouci venny
10-05-12, 18:14
Na hl.stránce kotelny-server jailbreak je v sekci ,,Fun´´.už to ale moc fun není.Takovéto thready tu byli,jsou a budou zvykněte si..

Členem od 03-09-11 ako pán pet sto let tu je stará známá legenda retard piner

sedly je pán on to u někoho viděl něco ukradl a pak to použil myslím si že je to oprávněný každý ví že nic z jeho hlavy není takže bych mu spíš dal práva a karlosovi ban protože toto řešit je blbost a bacha na modrý kabátek!
Nebo že dobré skutky ne(nevím co říkal) nepředči ty špatné? Správně tři bludišťáky

Charon35
10-05-12, 22:36
Už jsem se chystal citovat karl0sákovo výrok o JB a sračkách. To by mi to ale bed boj nesměl vyžrat. Jak se řiká..dokud nepoznáš na vlastní kůži, neuvěříš. Takže tady to máme..tohle jsou ty sračky který nechtěl dřív řešit. Ted je ma na vlastní kůži, protože on sám proti nim může udělat maximálně stížnost. Bubne, je to smutný ale v týmu jsou pořád lidi co jail uráží jak je to špatnej mod ale potom tam řvou po dětech, protože je to jediný místo kde je někdo bere vážně. :-) Ale to mu nemějte za zlý.. tak to chodí a až ted to poznal. Ted k problému, nechat někomu jako sedly moznost vubec napsat /whatever je solidní fail. CITUJI: It´s just a game. .. A právě proto si tam může kdejakej pazgřivec dělat holubník? Vim, že je těžký zrovna u karlose objektivně rozhodnout kdo to posral..ale zkuste se nad tim pozvnést a řešit to jako s každym druhym.

PS: Doufám, že za citaci ředitele zemegule Charona se na me zase seběhne jeho tdown tým.

peace

Neviem čím som si zaslúžil to oslovenie, ale v poho. V podstate s tebou súhlasím až na:

To, že má spešl (zatiaľ) vás nemusí trápiť. Nikdy vám nič nebude vyhovovať na 100% (nemyslím grega). Zatiaľ je to jediná "vážna" vec, ktorá sa rieši so Sedlym. Neriešim jeho históriu na fóre, ale to, čo robí na serveri. (Ciper sa tiež trochen preberal v admin sekcií a odvtedy sa nejak rozhýbal, tak mi nepíšte, že som zaujatý alebo podobné sračky:excl:)

Ešte by som niečo dodal, ale to si radšej nechám pre seba, lebo by sa spustila War of the Worlds.


Takže sťažnosť zaznamenaná a uvidí sa, či sa to bude opakovať.
4. post v tejto 3 stranovej, nervy drásajúcej, života ohrozujúcej debate. Ale keby sa to locklo, to by zas bolo ďalších 10 sťažností. Dúfam, že už to KarlOs môžme locknúť, nech sa tu nevytvorí ďalších 5 strán flamu medzi xXx a mrkvou.

Karl0s
10-05-12, 22:54
az si uvedomis, ze to je stejny princip jako dostat kick na classu a ze to neni jb cypovina, muzes to locknout

a ted uz musim jit, ma vlast me potrebuje!


http://www.youtube.com/watch?v=khYbNECGidU

Charon35
10-05-12, 23:52
az si uvedomis, ze to je stejny princip jako dostat kick na classu a ze to neni jb cypovina, muzes to locknout

a ted uz musim jit, ma vlast me potrebuje!


Beriem to ako zneužitie Spešl, ale čo asi čakáš? Mám ho ísť osobne zabiť či čo.
6. post. Za kick na classe sa tiež hneď neodoberajú práva. Zbytočné 3 strany.

Karl0s
10-05-12, 23:59
odmysli si bed boizovy, stampovy a ostatni takove posty a mas z toho polovicu, o odebrani jakychkoli prav jsem nepsal

ZombieBot
12-05-12, 13:31
lol, si rovnako hlúpy ako si bol pred pár rokmi na starom fóre, akurát teraz si špeciálny dozorca.

Ty taky jurobe, neboj.