PDA

Zobrazit normální verzi : Změnení nicku smouk --> OPERAK



Aesthetic
08-06-20, 22:04
Dobrý večer admin Operak mi změnil nick smouk i když to mám povolené od Smooka co asi adminu moc neví, takže prosím aby s Smooke potvrdil že ho mám povolený mít. Děkuji Smooku.

Operak
08-06-20, 23:14
Kde je problém, že ti zmením nick, který se celkem dost podobá nicku admina? Opravdu se nikde nebudu vyptávat nebo řešit jestli máš nick povolený.

Grakon2702
08-06-20, 23:21
Zdravím. Řešilo se to už několikrát. Hráč se může domluvit s adminem na tom, že si dá jeho nick nebo jemu podobný. Je pak nesmysl, aby za to pak byl potrestán. Ať už se to někomu líbí, či nikoliv, je potřeba, aby se jiný admin, který chce tuhle situaci řešit, zeptal konkrétního admina, jemuž je nick kopírován / napodobován, zda o tom ví a zda k tomu dává svolení. Není to věc, která narušuje průběh hry, a tak není nutné to řešit okamžitě a bezmyšlenkovitě. Za stejnou věc byl kdysi například zlynčován Fropo.

Britny
09-06-20, 00:37
Hele co sem si všimla, aji dost hráčů i adminů co ho banovali, nebo ji, že po dustech běhá někdo kdo má nick britnispirs - no už má permu, ale taky mě to nějak nevadilo a dokonce jsem i viděla někoho s nickem Britney a bylo mi to jedno. Tak jednou je to třeba známá osobnost, tak jí tam chtějí mít třeba více lidí a mohla bych to brát jako napodobování nicku admina. Navíc Smouk a Smooke je i trošku taky odlišné + ještě když to má povolené, tak bych si toho nevšímala.

Koprakek
09-06-20, 06:09
Takové jméno bych neresil a netřeba být s adminem domluven, nesmysl.

Operak
09-06-20, 09:02
Takové jméno bych neresil a netřeba být s adminem domluven, nesmysl.

Tak nedostal za to ani ban, ani kick. Jen jsem mu ten nick změnil. Což nechápu důvod stížnosti.

Grakon2702
09-06-20, 09:22
I ta změna nicku je už zásah admina do hry. Stížnost je oprávněná. Každopádně si myslím, že není třeba to nějak hrotit, nic vážného se nestalo.

Koprakek
09-06-20, 10:10
Tak nedostal za to ani ban, ani kick. Jen jsem mu ten nick změnil. Což nechápu důvod stížnosti.

Si stěžuje na změnu, nikdo nic o banu či kicku nenapsal ani slovo... A jak říká Grakon, je to zásah admina do hry, tudíž stížnost opravněná. Důvod jsem ti vypsal, nechápu co nechápeš

Aesthetic
09-06-20, 10:12
Já jsem to napsal at se to už neopakuje at ví admini že to mám povoléné.

hofy
09-06-20, 15:28
Admin byl poučen, že ke změně nicku nebyl důvod, protože o kopírování nicku admina se nejednalo. Proto se za nepříjemnost omlouváme a stížnost uzavírám jako vyřešenou.