PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz na STEAM :D



Spyware
10-05-12, 15:23
Zdarec idem si kupovať STEAM tak sa vás chcem spýtať že keď budem mať steam tak ? :
Vymažú sa mi BANs ktoré som dostal na NS.
EXP na War3 Ultimate sa mi bude ukladať na steam a nie na meno.
A chcem si kúpiť originálnu hru v nákupnom centre takže bude tam pribalený aj steam ?
Ešte som sa chcel niečo spýtať ale zabudol som čo keby niečo pripíšem :D tak prosím odpovedzte do predu díkes :D :thumbup:

Amazing-Zajic
10-05-12, 15:27
Na vše odpověď nevím, ale jestli se to smažou bany? Nesmažou, bany zůstanou v historii i nadále. Ale tvůj steam bude bez banu.
Když si koupíš orig. hru někde v nákupním centru tak tam asi steam nebude. Doporučuji koupit přes net, stáhni steam a počkej si, přijde ti KEY jen aktivuješ hru a máš to.. :)

E: Steam se nekupuje, ten se stahuje zdarma.

Giussepe
10-05-12, 15:42
1. Historie banů na NS tu stále samozřejmě bude, ale na steamu budeš mít "čistý štít"
2. s W3U teda zkušenosti nemám, ale předpokládám, že to bude nastavené stejně jako na WAR3FT, tedy: Pokud jsi NS, XP jsou na nick. Pokud máš steam, ukládají se na Steam ID.
3. Steam sám o sobě je pouze klient, který se dá stáhnout na webu Steamu. Pokud si koupíš Counter-stike v nákupním centru, měl by nejspíš být v krabičce aktivační kód který zadáš po instalaci steamu. Nejčastěji bývá na manuálu přiloženém v krabičce, nebo malá samolepka pod diskem.

Spyware
10-05-12, 15:43
Tak ale veď keď si kúpim tu originálnu hru tak tam hádam KEY bude nie ? A ten steam to už by som len stiahnul :D

Spyware
10-05-12, 15:44
Dobre ďakujem vám :)

Spyware
11-05-12, 13:45
Keď si budem inštalovať originálnu hru musím si zmazať starú od vás z Kotelni ? :D
Či by som raz nemohol hrať STEAM a raz NONSTEAM :)

*NPSM*P!!!!n3r
11-05-12, 13:46
Nemusíš, je to propojené takže budeš moct hrát jen buď steam nebo NS

DarkAspecT
11-05-12, 14:08
Keď si budem inštalovať originálnu hru musím si zmazať starú od vás z Kotelni ? :D
Či by som raz nemohol hrať STEAM a raz NONSTEAM :)
To už je jen na tobě,já hraju only na steamu a ono přes ten net nvm nvm...Lepší koupit přímo v obchodě podle mě.

Spyware
11-05-12, 16:01
To už je jen na tobě,já hraju only na steamu a ono přes ten net nvm nvm...Lepší koupit přímo v obchodě podle mě.

Práve idem do obchodu :)

Kotel
11-05-12, 16:07
Můžeš si klidně nechat ns cs. Jediný problém je, že když máš zapnutý steam a spustíš ns, tak pak musíš vypnout a zapnout steam, jinak steam cs nespustíš.

kashpi
11-05-12, 16:16
A z netu si za cenu z obchodu koupíš steam CS 2x :D

Spyware
11-05-12, 19:51
A z netu si za cenu z obchodu koupíš steam CS 2x :D
kashpi dnes som bol v obchode a CS som nenašiel ale ja ho chcem kúpiť preto lebo sa bojím že kúpim si CS original z netu ako tu máte na príklad tú reklamu ale čo sa stane keď mi padne PC ? všetko sa mi vymaže ? a jako potom znova stiahnem originálne csko ? 10 € v prdeli ?

mecky
11-05-12, 20:24
Normálně zase stáhneš steam a zadáš přihlašovací údaje a stáhneš cs.

ZombieBot
11-05-12, 20:26
kashpi dnes som bol v obchode a CS som nenašiel ale ja ho chcem kúpiť preto lebo sa bojím že kúpim si CS original z netu ako tu máte na príklad tú reklamu ale čo sa stane keď mi padne PC ? všetko sa mi vymaže ? a jako potom znova stiahnem originálne csko ? 10 € v prdeli ?

Ne, pokud si budeš pamatovat nick a heslo od tvého steam účtu, tak na něm je hra již aktivovaná, takže kdyby se ti rozbil PC a měl by jsi nový, tak jen stáhneš steam, přihlásíš se na svůj účet a znova stáhneš CS. Pokud to máš koupené, tak si to můžeš stáhnout kolikrát jen chceš (original).

kashpi
11-05-12, 20:31
já už sem CS stahoval ze steamu snad 100x :D vždycky když formátuji PC, tak ho stahuji znovu ( což je cca 1x za měsíc :))
To že máš CD je ti k ničemu, stejně se ti po nainstalování stáhne nová verze CSka :)

Spyware
11-05-12, 20:37
Ne, pokud si budeš pamatovat nick a heslo od tvého steam účtu, tak na něm je hra již aktivovaná, takže kdyby se ti rozbil PC a měl by jsi nový, tak jen stáhneš steam, přihlásíš se na svůj účet a znova stáhneš CS. Pokud to máš koupené, tak si to můžeš stáhnout kolikrát jen chceš (original).
aha, dobre ďakujem naozaj ste mi pomohli :)
kashpi aj tebe díkes :)
Vyriešené môžete LOCK please :)