PDA

Zobrazit normální verzi : Demencia CT



Katoteki
09-06-20, 15:59
Ono je to vlastne moja chyba... Išlo o to, že u CT bol hrac Dream Team Mechanics a bola vzhoda na napisanie slova, nejkulikatejsi... Vyhodu vyhral
hráč "ubal mi brko". Simon (Teda DreamTeamMechanics), povedal, nech si vyberie atrakciu. Zo srandy som napisal barvicky. Ten človek si neuvedomil, že som to napisal zo srandy a neuvedomil si so svojou DEMENCIOU (prepačte ale som rozhorceny), že to nenapisal hrac s vyhodou a nakoniec bol ubal mi brko ybaveny teda neferovo svojej vyhopdy. Začal som simonovi pisať aby si uvedomil, že vyhodu ma ubal mi brko... Nenechal si to vysvetliť a ešte aj mierna demencia CT, že miesto označenia farbami nam dal BOX... PROSTE SI TO NENECHAL VYSVETLIT, ŽE KDE UROBIL CHYBU... nechcel som sem ist ale dohnalo ma sem to, že si nenecha vysvetlit chybu a pise nieco typu, že on chybu nespravil atd. NECHCEM ABY DOSTAL BAN (MOŽNO LEN ZAKAZ K CT), CHCEM LEN ABY TEN ČLOVEK POCHOPIL ČO UROBIL ZLE... DEMO K POSUDENIU NEMAM... PLS VYSVETLITE MU TO NIEKTO LEBO ODOMŇA SI TO VYSVETLIŤ NENECHA... NABUDUCE BY SA MAL POZREŤ LEPŠIE DO CHATU ČO KDO PÍŠE

P.S. hrač morpheuss bol pri tom... môže sa zapojiť... (aj keď ono to nejde pretože sem môžete pisať iba vy a ja -_-)

ďakuejm!

Katoteki
09-06-20, 16:01
BTW, že som spomenul hráča "morpheuss" neznamená, že proti nemu niečo mám, len, že to videl a môže dokázať čo sa dialo spolu s hráčom "ubal mi brko"

ČIŽE SŤAŽNOSŤ JE PÍSANÁ NA HRÁČA "Dream Team Mechanics" NIE na hráča "morpheuss"

Fast212
09-06-20, 17:07
Ahoj, toto ťahať na forko je ale úplné zbytočné, kedže bez dema sa aj tak nič nevyrieši, a aj keby bolo demo tak toto je len malá chybička za ktorú by nedostal ani presun na servery max. by ho admin upozornil in-game. Ked čakáš že hráč bude potrestaný tak bohužial lebo toto je vážne prkotina ktorá sa može stať hocikomu, a že simon v tú chvílu nevnímal chat, tak to je celkom bežné, hlavne hráči ktorí sú ešte v tom neni dobrý sa plno sústredia na simonovanie a chat ignorujú.

Nebanovatelné, v žiadnom prípade.

Britny
09-06-20, 18:45
Nedávej prosím celou konzoli výpisu do stížností, už se to jednou psalo, abys to nedělal a vypsal jen to co je potřebné. Zahlcuješ tím potom celé téma a toto je stejně jak se psalo nebanovatelné. Uzavírám.