PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na JB



Greatest
16-06-20, 01:35
Zdravím, chtěl bych požádat o práva na server JB. Dovolil bych se trochu rozepsat.

Historie

Csko hrávám už od roku 2013. V dřívější době jsem hrával na Non-Steamu. Někteří mě můžou znát i jako ^K.r.T.e.C.e.K^. Aktuální nick Greatest
Prakticky od začátku, co jsem si poprvé zapnul csko, tak hrávám pouze na portálu kotelny, takže pravidla znám. A jsem všeobecně seznámen s tím, jak to všechno chodí.
Na tomto módu jsem prakticky vyrostl.
Originální hru vlastním ke konci roku 2019. STEAM_0:0:420421909 (http://steamcommunity.com/id/Greatest7/)
Moje historie banů je prakticky čistá až na jednu vyjímku - zákaz k CT. Údajná demence. Z důvodu svítění baterkou.
Vždy, když byl nějaký občasný menší konflikt, tak jsem to s adminem v pohodě rozumně vyřešil a hrálo se dál.

O mně:

Nebudu tu vypisovat, svoje jméno, ani nějak osobní věci. Pokud by to někoho opravdu zajímalo. Je možná soukromá zpráva.
Ale řekl bych, že někteří už něco málo o mně ví.
Nemám žádný problém vyřešit věci vždy rozumně a lidsky.
Pokud si někdo neví rady s něčím, rád pomůžu a poradím.
Je tedy pravda, že občas mi ujedou nervy. Abych se tu jen pouze nechválil.
Moje chování na serverech je občasně sprosté. Možná by měl někdo nějakou výtku na moje chovaní, ale je to pouze v rámci zábavy, aby na serveru nebyla nuda.
Nikoliv by to nemělo vliv na rozhodování a řešení situacích. Jak už jsem zmiňoval.. řeším věci rozumně a lidsky.
Moje aktivita je řekl bych nadprůměrná. Na csku trávím několik hodin denně. Občas se stane, že úplně čas nemám, ale nestává se to nijak často.
Hlášení podávám převážně ve formě "!" a nebo osobním napsáním adminům. Např. Lukos, Koprakek, DeadJoy, Operak, ČernáSmrt..

Závěr

O pravá žádám z důvodu, že ačkoliv hlásím, tak se převážně stane, že nikdo nepříjde. Samozřejmě není to automatika. Ale tím se dostáváme k mému důvodu, že hraju poměrně často a jsem efektivní.
A často se dostávám k situacím např. Ct nemá mik, Ct dává FKs, No mik, a porušování pravidel, speedhack atd..
Tím bych rád pomohl A-teamu a byl jeho součástí.
Na jiné dotazy odpovím dodatečně. :-)

Tímto bych ukončil Slohovou práci. :D

Britny
16-06-20, 01:49
Byl nalezen starý nick a celé se to dalo teda na ten starý nick, nový byl smazán - jen pro informaci. K hráčovi bych se když tak vyjádřila později v editaci.

Operak
16-06-20, 11:05
Okey, našel se starý účet. Možná se po tom účtu radši ani nemělo pátrat. Nemáš žádné hlášení na foru. Mě si na steam co jsem koukal taky moc nehlásil. Občas nějaké ! hlášení od tebe vidím, ale taky mi to přijde nic moc. Stále bych ale chtěl tvé vyjádření k tomu banu. Co byl pravý důvod toho, aby ti dal zákaz. Je to zákaz dost čerstvý a chtěl bych vědět, jestli jsi si vědom toho co si dělal špatně a proč. Pokud si pamatuju správně, tak jsem ti nedávno dovysvětloval nějaké věci co se týče modu.

PRO/PROTI až po odpovědi Greatesta (třeba to něco změní)
E:
Pro.

Nakladana Okurka
18-06-20, 16:32
Ahoj, dva měsíce zpět mi hlavou proběhla myšlenka, že by ses mi hodil na spešla, otevřený nábor na JB teď ale bohužel neumožňuje samostatný návrhy adminů.
Hráč je nekonfliktní a je s ním neskutečná sranda. JB komunitu zná, aktivita je super, jako simon dokáže zabavit/pobavit.
Nechápu moc, co se momentálně řeší se starým účtem, každopádně si myslím, že seš vhodný kandidát. Hlášení na steamu můžu potvrdit.
Asi to úzce možná souvisí se starým náborem, kdy admini na JB navrhovali hráče na spešl dozorce a ty si mě zaujal v podstatě prvním simonovaním a to sem ani nevěděl, kdo seš :D
+aktivita
+brain
+hlášení
+smysl pro humor
+simonovaní

Kdo se na těch JB serverech pohybuje musí mít stejný názor.. Pokud nemáš bad minulost ("starý účet" furt nechápu), tak sem určitě PRO

Greatest
20-06-20, 03:03
Co se týče toho hlášení, tak jsem převážně hlásil koprovi, a pak podle aktivity ostatních adminů. Na fórku nějak hlášení nemám z důvodu, že jsem chtěl danou situaci vyřešit hned. Například. "No mik". Přišlo mi v takových případech zbytečné natáčet například demo. Protože v takové situace chce hráč vyřešit hned, aby mu ten druhý hráč nekazil hru. Něco jiného je samozřejmě nějaký hack. Kde se to demo určitě hodí. Hodně krát se mi ale stávalo, že nikdo po mém hlášení nepřišel a já včetně ostatních hráčů jsme museli čekat, až například skončí mapa nebo se daný hráč odpojí. Co se týče toho mého nedávného banu.. Bylo to konkrétně za baterku, jak už jsem vypisoval výše. A specificky se jednalo o svícení baterkou, při čemž jednomu hráči se to údajně sekalo, až se z toho odpojil. Následně po odpojení hráče jsme toho ihned nechali. A dále v činu nepokračovali. Nicméně došel admin a bez varování a bez domluvy nás zabanoval na 24H k CT. Jen tak okolo se to potom řešilo i zde na fórku, kde Britny nám potom snížila trest na 12H. Když došel ban, tak jsem trochu nechápal, proč se to ihned muselo řešit banem a ne třeba pouze přesunem k T. Ale své chyby jsem si uvědomil a následně už nikdy nedělal. Hráčům se snažím pomáhat a radit, než škodit. A co se týče toho "dovysvětlení módu", tak se jednalo o "párty mód" kde jsem jakožto simon dal párty mód, ale někteří hráči si ho nepřáli, jednalo se cca o 2 kola, kde jsem dal párty mód. A pak jsi následně tedy na jejich žádost musel dojít na server a domluvit to se mnou. Za mě si myslím, že jsme to spolu vyřešili během minutky a bez problému a bez žádných dohadů. A následně se v klidu simonovalo. Pokud by jsi ještě něco chtěl vědět, stačí napsat.

Okurka:
Ke starému účtu jsem se přesunul, protože se řešila moje nedávná registrace, která byla cca druhý měsíc v tomto roce, což je málo. Tak jsem společně s Britny vymazal ten nový a začal znova používat tento starý. (Založil jsem si nový, protože jsem si nepamatoval jméno ani heslo, ale po několika pokusech a hledaní jsem opět svůj starý účet našel a Britny mi pomohla resetovat heslo a převést jméno na tento starý). Jinak děkuju za velmi kladné hodnocení :).

Britny
13-07-20, 22:40
Zatím zde nevidím nějaké aktivní vyjádření JB adminů, ale co vidím, tak ses trochu zlepšil ohledně hlášení na webu a dokážeš rozpoznat co by se mělo a nemělo hlásit / trestat. Sice žádost zde nemáš ještě ani měsíc, ale klidně bych ti spešla dala. Dan (Okurka) to shrnul vše dobře, jaké máš + ve hře, takže tě už musel zažít a z pohledu hlášení je vidět, že pravidla znáš. Takže jsem klidně PRO. Spešlem se nedá nic pokazit, jen se doopravdy ukáže, zda na to máš stát se později vyšším členem AT, nebo ne.

Koprakek
13-07-20, 22:43
Mě se jen nelibí to, jakým stylem se vyjádřuješ do mikrofonu, jak máš zapotřebí vše komentovat, mluvit mluvit a mluvit, nevím, nesedí mi to nějak ohledně tohodle.

Greatest
14-07-20, 13:32
Britny, Díkec :) s hlášeními určitě budu pokračovat nadále.

Kopr, Přiznávám, že se někdy nechávám unést stálým mluvením. Dám si na to pozor a budu se krotit. :)

Latins, Děkuji za tvé ano :)

Folowed, Díky, budu se dál snažit :)

Latins
19-07-20, 23:05
Zdravím,
vše podstatné shrnul Dan. Dal jsem si chvíli čas, abych se seznámil, kdo vlastně je ten Greatest. Nemohu mu nic vyčíst.

Klady:

Aktivita
Simonování
Skill

Co se týče mluvení do mikrofonu a komentování všeho, jak zde píše Koprakek, je dle mě v pořádku. Samotní admini taky komentují kde co.
V mých očích určitě vhodný kandidát.

Dávám své ANO.

Folowed
21-07-20, 22:19
Po dlouhý době obstojnej adept. Požehnání ti ještě nedám, ale seš na dobry cestě. Editnu

E: OK :thumsup4:

Greatest
01-08-20, 22:57
Folowed, díky moc

Fast, díkyy, vůbec nevím o čem mluvíš :D

Fast212
06-08-20, 01:56
Pro nech mám od neho pokoj.

Bager258
06-08-20, 11:42
Pohoda typek, kľudne Pro.

Greatest
27-09-20, 19:44
Děkuju všem za velice kladné odpovědi. Nicméně na dobu neurčitou chci locknout žádost, neboť na csko není teď čas. - Důvod práce, real life, nedostatek času. Díky :)

Tak jsem znova ve hře.

Koprakek
28-09-20, 01:09
Lck. Na vl.zd.

Koprakek
14-03-21, 15:47
Re-open

Nakladana Okurka
16-03-21, 00:12
Plusy za mě nadále stejný.
Rozhodne Pro

Fast212
20-03-21, 22:55
Znova PRO, z menšou váhou...

Greatest
21-03-21, 03:46
Okurka, fast.- Díkec za důvěru chlapcí. :wub:

Vďaka spáso.:vava:

Joy- už jsem se strachoval, kde jsi celou tu dobu. Děkuju. :in_love:

Latins- Děkuju pán ředitel. :rolleyes:

Spasitel222
21-03-21, 13:32
Má hlásenie skúsil by som dávam PRO

DeadJoy
28-03-21, 14:18
Tak už se ti tu vyjádřim i já.
+ Miliony hlášení na steamu
+ Znalost celkově jb modu
+ Vtipný člověk, co dokáže zachovat chladnou hlavu a nerozsype se

Už předtím ses mi zdál jako vhodný adept, tak uvidíme, jak to dopadne.
Máš moje PRO, zkusit to můžeme. :)

Latins
28-03-21, 14:43
Mé rozhodnutí zůstává stejné.

ANO.

Samco
30-03-21, 11:48
Ak sa ešte niekto z adminov nevyjadril (z tých, ktorí komentovali žiadosť minulý rok), prosím aby tak učinil. Samozrejme aj ďalšie nové vyjadrenia sú vítané.

Bager258
30-03-21, 18:53
Stále Pro ako aj predtým.

Chemo
30-03-21, 20:13
Neviem, čoho sa týkalo to rozprávanie do mikrofónu, ale momentálne si myslím, že je to ok. Meno ^K.r.T.e.C.e.K^ sa mi vybavuje, no nikdy si nespomínam, žeby boli nejaké konflikty.

Nevidím dôvod, prečo by sa mu práva nemali dať. Ja som ZA.

Greatest
30-03-21, 23:07
Díkyy bagr :happy:

Děkuju chemo :hypocrite:

mirecc
13-04-21, 13:35
neviem si vysvetliť prečo si mi písal správy aké si písal či na fórko, či v hre a teraz sa mi na serveri nevieš ani pozdraviť (nieže by som o to nejak stál) len paradox že vtedy si bol "extra" kamik a teraz ani pozdrav, či to nebolo tak len kvôli právam a na moje vyjadrenie a či to nebolo tak u všetkých s ktorými si sa skamarátil a dali ti pro bohvie

niektoré výlevy v chl či v miku sa mi prídu dosť blbé, žeby si mal byť nejaký spešl v simonovaní no neviem, ale pokiaľ niekomu stačia hlásenia, chl, aktivita why not, máš dosť pro ešte aj z predošlého locku žiadosti takže si myslím že to aj tak dostaneš, niesom pro ani proti možno neskôr editnem

UNHCZ
14-04-21, 22:39
Podle starýho nicku si tě vybavuju z dob, kdy jsem ještě aktivně chodil na JB. Nemám s tebou žádný problém, hlásíš, aktivní jsi a danému módu rozumíš, máš mé bezvýznamné PRO.

Greatest
15-04-21, 00:38
Ahoj mirecc, především děkuji za vyjádření. Vrhnul bych se napřed ohledně těch zpráv. Neumím si vysvětlit, proč sis to hned převzal, že jsem ti začal psát jen z důvodu žádosti..? Absolutně to nemělo žádné spojení. Bohužel jsem se ti pouze netrefil do humoru. Moje chyba. A to, že jsem tě přestal zdravit na serveru atd, atd. Bylo jen z důvodu, že jsi jevil nezájem, tak se přeci nebudu doprošovat no ne..? Však jsi sám nakonec napsal, že o to nestojíš, tak je celkem zbytečné to tu i zmiňovat, ale okey. Teď k ostatním.. Další věc, kterou nechápu je, proč si zrovna myslíš, že vypisuji každému, aby mi dal pro do žádosti..? Půlka z těch kluků, co mi dali pro. Tak jsem se s nimi ani nebavil nějak extra. Např. "Latins" sám psal, že se se mnou snad dokonce musel seznámit a udělal si na mě obrázek sám. S "Operákem" jsem se také nijak extra nebavil. "Followed" Další admin, s kterým byla maximálně známost. "Bager" Snad dokonce ani jedna osobní zpráva. "Joya" jsem se tak maximálně ptal, zda-li by se mi sem vyjádřil. Až nakonec sám od sebe přišel. "Chemo" upřímně.. absolutně jsem o něm neměl šajna. Přišel jak blesk z nebes.. :hypocrite:. A i kdyby cokoliv.. Mají snad přece vlastní hlavu a rozhodli se tak, jak chtěli ne..? Kdyby chtěli dát proti, tak ho dají. Nikdo jim nedržel pistoli u hlavy, aby mi dali pro. Nevěděl jsem, že když se kamarádíš jako normální hráč s adminama, tak je to trestné. Bavím se zkrátka se všemi, kteří jsou prostě fajn a je s nima sranda. Tím navazuji na další téma "moje výlevy" Jb beru jako funny mod. tudíž je úplně jiná atmosféra s lidmi, který znáš a rozumíš si s nimi a celkově to žije legrací a zábavou. Kolikrát jsme se na serveru nasmáli různým věcem. (Pro některé hráče možná nevhodné), Ale pro většinu serveru vždy zábavné. Takže na tom nevidím nic špatného, když se do dané situace použijou nějaké ty drobnosti. Jak nazýváš "blbými" A jaký jsem simon..? To je věc názoru každého člověka :) Nikomu jeho názor neberu. Přeju hezký zbytek večera.

Unihoc: Děkuju moc, vážím si toho. :)

Happy Sugar Life
16-04-21, 21:00
Za mňa NIE , Máš nevhodné správanie.

Greatest
17-04-21, 17:35
Děkuju moc, každý máme zřejmě jiný pohled na "vhodné chování". Buď jsi suchý bez humoru nebo viditelný s humorem. Důkazem jsou i admini. Přeju krásný sobotní den.

Samco
02-05-21, 22:35
Disponujeme viacerými záznamami, na ktorých je preukázané vulgárne vystupovanie v mikrofóne. Priznám sa, že mňa osobne to nemilo prekvapilo. Pomerne ma sklamalo, že sa nájdu aj ľudia z AT, ktorý sa na takýchto momentoch vehementne zabávajú a stále majú problém uvedomiť si rozdiel medzi srandou a aspoň čiastočnou serióznou a rozumnou zodpovednosťou (hlavne pri tomto móde) v určitých momentoch. Aj takto sa kazí vizitka módu, ktorý by v konečnom dôsledku nemusel byť mnohými až tak zatracovaný, možno aj kvôli takýmto "malichernostiam".

Nie