PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 20.6. ] G (jiny hrac) --> Koprakek



predalien1337
19-06-20, 12:59
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 281248)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < G >
[AMXBANS] Tvuj nick: G
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:43057930
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:43057930
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.253.136.28
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.253.136.28
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Pindit hondoura killed No Vodka No Skill with awp
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






poprosim si o unban hram to od roku 2006 a davam strasne pecky mam uz nieco odohrate tak poprosim tento amaterizmus eliminovat dakujem. [/indent]

Koprakek
19-06-20, 13:06
Ahoj, tady jsi byl nahlášený, počkej na vyjádření ostatních adminů, pokud budeš čistý, dostaneš UB a omluvu.
https://csko.cz/forum/showthread.php?71682-demo-k-posouzen%ED-Aim-Podez%26%23345%3Ben%ED-na-AB

predalien1337
19-06-20, 13:52
no šup šup žiadne ab tam neni

a poprosim aby si to pozreli admini ktori to hraju aspon 5 rokov dik

Operak
19-06-20, 22:24
Na dema jsem koukal a stále jsem nezměnil názor. Něco tam bude, ale na ban časů, kde bych si byl 100% jistý je málo.

piratjo
20-06-20, 09:12
clear

Samco
20-06-20, 10:20
Za mňa clear. Trochu pokory zo strany žiadateľa by ale nezaškodilo.

hanba mi
20-06-20, 10:37
Za mňa clear. Trochu pokory zo strany žiadateľa by ale nezaškodilo.

Suhlasim, hlavne s druhou vetou...

Koprakek
20-06-20, 11:55
Okey ban jsem zrušil, adminům děkují za čas, tobě se samozřejmě omlouvám za neprávem udělený trest.

predalien1337
20-06-20, 14:28
keby cheathunteri na tomto portali mali aj nieco odohrane a nebanovali za ludi za priemerny aim (co ma moj stryko, pretoze v tu dobu som ja nehral, ja publiky hram malokedy) tak by som aj to "pokoru" zvazil, ale co uz, amaterizmus a nemat nic odohrane co sa tyka clan warov alebo aspon mixov/gatherov tu mate pozehnane. a to vobec teraz na vas neutocim. len by ste to mali asi viacej hrat, aby ste nabuduce nezabanovali ovela lepsich hracov za cheating, ktori su clear ;) sewas a diky za unban

Seeya
20-06-20, 14:46
Ga-th-er, M-ix ?... Neznámá to slova. :-)

Nakladana Okurka
20-06-20, 16:37
keby cheathunteri na tomto portali mali aj nieco odohrane a nebanovali za ludi za priemerny aim (co ma moj stryko, pretoze v tu dobu som ja nehral, ja publiky hram malokedy) tak by som aj to "pokoru" zvazil, ale co uz, amaterizmus a nemat nic odohrane co sa tyka clan warov alebo aspon mixov/gatherov tu mate pozehnane. a to vobec teraz na vas neutocim. len by ste to mali asi viacej hrat, aby ste nabuduce nezabanovali ovela lepsich hracov za cheating, ktori su clear ;) sewas a diky za unban

Denně se tu zabanují desítky cheaterů a ta mylnost je prakticky minimální. Aim admini kvalitu mají, stejně jako přistupovali k tobě s respektem, mohl si ty přistupovat stejně k nám. Co už, fail ban to byl, obrázek na žadatele si udělal zřejmě každý sám :) Požádej o práva a ukaž nám tu pravou neamatérskou kvalitu, dík :)