PDA

Zobrazit normální verzi : JB - "Hra na schovku"



SergejWuTang
21-06-20, 18:21
Zdravím, dnes som zavítal na server JailBreak kde, som sa po zapojeni dopočul vetu : "Tak koho najdem zabijem" V tom momente, som začal točiť demo.
Simon a jeho kumpán hrali na schovávačku. Tčka sa museli schovať po mape a oni keď ich našli, dali kill. Problém je ale ten že, Mod "Schovka" nebol spustený. Čiže
sa dopustili porušovania pravidla. Ako som sa už opýtal, prečo rozdávajú FKs, chalan mi s kľudným hlasom odpovedal "My hráme na schovku, koho najdem zabijem a posledný ma PP a všichni s tim souhlasi"

IP adresa oboch hráčov : ----->Plebik<---- VALVE_0:0:549650796 CZ , Satanos007 VALVE_0:0:876375413 CZ


Demo : http://csko.cz/dema?UPD=YNt0ThJT

Všetko k tomu urobte si vlastný názor.
Prajem príjemný zvyšok dňa.

Kaco
22-06-20, 09:40
Ak s tým všetci súhlasili, nevidím v tom problém. Defakto to môžme prirovnať s párty módom, párty mód si vymysleli samotný hráči a nieje to oficiálny mód. Ak chce Simon dať nejakú atrakciu/aktivitu, musí ju riadne vysvetliť aby všetci chápali pravidlám. Párty mód sa môže spustiť ak všetci súhlasia (samozrejme aj pre ten platia pravidla (https://csko.cz/forum/showthread.php?63115-P%E1rty-m%F3d) ). Minule to iný hráči tiež spravili a všetci súhlasili a aj ja a nikto s tým nemal problém. V chate sa nikto nesťažoval a myslím že boli aj radi že dali ako takú schovku, lebo oficiálna schovka sa spúšťa len na JB6 pri väčšom počte ľudí a na JB1 sa skoro nikdy nezapne. Ak k tomu majú iný Admini iný názor, nech ho sem napíšu a poučia nás.

SergejWuTang
22-06-20, 12:24
Nebol by problém samozrejme. Ale aj pri párty móde ak jeden nesuhlasí mod sa nesmie spustiť :). Na dalšej mape ktorá už ale nie je na deme, CT chcelo spustiť zase tento mód viac než polovica napísala v sekundach že "niee". Tak potom ako ?

Kaco
22-06-20, 12:35
Ale aj pri párty móde ak jeden nesuhlasí mod sa nesmie spustiť :).
Všetci tam súhlasili a keď sa už odohrával tak ty si bol mŕtvy. (na deme sa nikto nesťažoval v chate takže podla toho usudzujem)


Na dalšej mape ktorá už ale nie je na deme, CT chcelo spustiť zase tento mód viac než polovica napísala v sekundach že "niee". Tak potom ako ?
V tom prípade už mali začať normálne simonovať alebo dať oficiálny mód. Ale keďže to už na deme nemáš tak to je neriešiteľné.

Grakon2702
22-06-20, 12:44
Zdravím, ta jejich schovka byla defakto normální hra, kterou si vymyslel Simon. Když řekl, že se hraje na schovku a že se Tčka mají schovat a že ty, co najde, tak zabije, tak pravidla hry byla snad jasná pro všechny. Ikdyž uznávám, že je to trošku nešťastné řešení, protože mohli spustit schovku normálně přes módy, asi bych v tom tak velký problém neviděl. Tčka měla možnost se bránit, utéct do zbrojky a vyvolat vzpouru, což je asi zábavnější forma schovky pro hráče, než když vzpouru blokuje přímo mód. Je to hra jako každá jiná stejně, jak když dá Simon nějakou atrakci nebo např. jánošíka nebo stavění pyramidy. Tady bych to asi i toleroval samozřejmě za podmínek, že hra netrvá příliš dlouho. Kolegové však na to mohou mít jiný názor, tak si na ně můžeme počkat.

SergejWuTang
22-06-20, 14:12
S touto formou zábavy, som sa stretol prvý krát. Ak si myslíte že je to normálne tak, pripustím to že je chyba na mojej strane. Ak je to neriešitelné a ľudia súhlasili (silno pochybujem) tak sa to môže uzavrieť.

Fast212
22-06-20, 14:22
Ked všetci súhlasili a nikto sa nestažoval, tak prečo nie? JB je fun mod raz sme na jb6tke z asi 20 hráčmi a 4 adminmi nechávali u CT týpka ktorí dával snád každé kolo MFK. Ale proste bola sranda a všetci sa bavili, nikomu nevadilo že nedostal ban. Na konci mapy dostal ban na den:twisted: Netreba banovať.

Britny
22-06-20, 18:07
Tohle bych už nejspíš uzavřela. Jak psali kolegové - pokud s tím souhlasí všichni, je to asi něco jako party mod. Vzhledem k tomu, že k dalšímu porušení, kde s tím už všichni nesouhlasili demo nemáš, tak se to dále nemůže řešit.

Takže uzavírám.