PDA

Zobrazit normální verzi : Logitech G11



scott
11-05-12, 17:33
Nazdar,
zajímá mě nastavení popř. mám dost otázek k týhle věci. Po pár letech jsem se rozhodl ji přeprogramovat, jenže jsem se v tom ztrochu zamotal.

kashpi
11-05-12, 17:35
nějakou dobu jsem ji měl doma, co na tom nechápeš? vždyť je k tomu dobrej prográmek na naprogramování tech kláves :)
I když pravda, že někdy je to o nervy :D

scott
11-05-12, 20:46
Cd jsem právě asi někde ztratil...takže jsem si stáhl celoverzi og Logitechu. No, a mám problém s nastavením G-kláves. Resp. „dávám“ klávesy z klávesnice na myšku. No a teď mi chybí klávesy ( už mám všechny obsazené). Tak jsem myslel, že využiju G-kláves, ale na ně zase musím odkázat některé z písmen QWERTY. Tak jsem myslel, že tlačítky v levém horním rohu (M1, M2, M3) zapnu další pameť klávesnice. Ale nejde mi to. Ať je to M2 nebo M3 , stále tam mám stejnej bind. Moc srozumitelné to není :D, kyžtak se ještě zeptej.

kashpi
11-05-12, 21:41
no ten stejnej problém sem měl taky a neřešil sem to nějak, spíš sem to nevyřešil. Ale prej jsou nový ovladače na to, tak třeba to tam půjde už:)

D!!!!n3r [MaMLas] :x
11-05-12, 22:54
Je to dosť dobrá klávesnica mal som ju doma asi tak 2- roky a po 2 rokoch sa mi pokazili Kabliky na nej ale je celkom Dobra

scott
12-05-12, 12:15
No, právě je smutné nevyužít jejího potenciálu...