PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 27.6. ] ax1 --> pidda



ax1
23-06-20, 20:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 281440)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 57 minut a 9 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'od deti se urazet nenecham'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ax1 >
[AMXBANS] Tvuj nick: ax1
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:11842224
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:11842224
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.111.126.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.111.126.42
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < pidda >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_mini_dust2_winter)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum





Poznamka:






Ahoj,
Opet dite kterymu jste dali prava.
Na serveru se zvoli mapa a panackovi se nelibi, tak proste zmeni mapu na takovou jaka mu vyhovuje. Je tohle normalni?
Pak se nemate divit, ze hraci jsou vulgarni, kdyz si nekteri admini delaji co chteji a zneuzivaji sva prava.
Pak mi da jeste BAN na 7 dni.
Když už jsme u toho urážení, tak myslím, že Ty jsi byl první kdo s tím začal.
Mohl bych být Tvůj fotr, takže ty kecy o dětech si nech pro náctiletý hráče !!!
Než to začneš kamuflovat, tak sem hod výpis z chatu at je vidět kdy kdo a co napsal.

pidda
23-06-20, 20:53
Nevím na co si tu hrajes, ale dokud se neomluvis, tak necekej unban.
Nejsem pro tebe zadnej hej nebo pockej. Jedinej kdo se choval jako vulgarni dite, jsi byl ty.
A pokud tam jde mapa na kterou vetsina hracu odchazi, tak ano, zmenim ji. Narozdil od tebe, tam mam odehrano dost hodim a vim, jake mapy jsou oblibene a ktere ne.
A ano, pletes se, hraju to vic let, nezli tu ma vetsina hracu let, takze si reci o detech nech od cesty.
Az se omluvis, bude unban, vic se k tomu vyjadrovat nebudu.

ax1
23-06-20, 21:23
Na omluvu rozhodně nečekej !!
Jsi další z řady adminů co si práva vykládají podle svého.
Byl bych rád, kdyby jsi sem dal ten výpis z chatu, nebo z logu serveru.
Nevím na co si tu hraješ Ty, myslíš si, že když rozdáš bany, tak se Ti tu lidi budou klanět ??
To je další Tvoje vlastnost, kterou používáš, zneužívat právo admina a ješte se veřejně povyšovat a čekat, že snad tady před Tebou budu klečet ?
Kámo, na to nemáš věk ani muskulatůru !!!
Zamysli se nad sebou, jakým způsobem bereš toto adminování.
Co se týče toho kolik toho máš odehráno a jak moc znáš mapy, tak kdyby to tak opravdu bylo, tak mapy ktere se nehrajou jednoduše odstraníte ze seznamu.
Nehraj na mě tohle divadlo.

Grakon2702
23-06-20, 21:45
Pro pořádek nejdříve sem dejme odkaz na chatlog od zabanovaného hráče: https://csko.cz/chatlog/show?from=25-05-2020&to=23-06-2020&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A0%3A11842224&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Ať mají šanci i ostatní admini posoudit, zda je ban oprávněný, či nikoliv, vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o slovní potyčku na serveru.

ax1
23-06-20, 22:16
Takže asi se nedočkám od admina toho logu.
Napíšu to tedy sám.
Na konci kola je automatické votování, byla zvolena mapa, kterou zvolili hráči !
Adminovi se však nelíbí tato mapa a zmenil ji, aniž by se zeptal treba hračů zda chtějí jinou a vybral mapu dle své libosti.
Na nové mape jsem do chatu napsal ( přesně už si nepamatuji): 1.další dítě co má práva
2. Proč měníš tu mapu
Odpověd Admin: nepiš nic dítě
moje nasrana odpoved : vy,,mrdej..........odešel jsem ze serveru

Ale rozhodně se omlouvat nebudu, takovéhle jednání ( jedince) admina by asi nemělo být.

Je smutné, že někteří admini řeší takové věci jen protože můžou.
Já mam v v přátelích několik adminů, kteří jsou opravdu ADMINI.
Když vim, že je na serveru problém ( cheater), napíšu a ty admini hned přijdou a řeší to a tak by to melo být.
Né se povyšovat jen protože má práva.

Fellow
23-06-20, 22:59
Nevím na co si tu hrajes, ale dokud se neomluvis, tak necekej unban.
Nejsem pro tebe zadnej hej nebo pockej. Jedinej kdo se choval jako vulgarni dite, jsi byl ty.
A pokud tam jde mapa na kterou vetsina hracu odchazi, tak ano, zmenim ji. Narozdil od tebe, tam mam odehrano dost hodim a vim, jake mapy jsou oblibene a ktere ne.
A ano, pletes se, hraju to vic let, nezli tu ma vetsina hracu let, takze si reci o detech nech od cesty.
Az se omluvis, bude unban, vic se k tomu vyjadrovat nebudu.

Vieš čo ma prekvapuje najviac že si ju vždy meníš kvôli sebe a nie kvôli ostatným ale to už vie väčšina hračov z GG.

E. Nezmyselný ban, určite za zrušenie banu.

Fast212
23-06-20, 23:25
Pozrel som CHL... čo presne je tam hodné banu?

ax1
24-06-20, 11:24
Díky za podporu.

http://stats.csko.cz/statsx/sig.php?player_id=6296624&background=random (http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6296624)

Grakon2702
24-06-20, 12:16
Taky v tom chatlogu nevidím nic moc extra na ban. Ikdyž admina nazval dítětem, tak to vzniklo na popud nerespektování hlasování a následné změny mapy, což je samozřejmě zakázáno. Mohl by prosím banující admin dovysvětlit, za co teda žadatel dostal ban na týden?

ax1
24-06-20, 13:33
To ma tolik práce, že se nemá ani čas vyjádřit ?
Koukám, že další nerespektování povinností admina.




http://stats.csko.cz/statsx/sig.php?player_id=6296624&background=random (http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6296624)

anakin_pok
24-06-20, 17:41
Ban na týden bych nedal, tohle bych možná ani neřešil, a to jsem ve svém věku na urážky své osoby docela citlivý. Problém vidím v té změně mapy. To dovede občas naštvat.

ax1
24-06-20, 20:47
Jak je vidět admin asi nemá cas se k něčemu vyjadřovat ikdyž je evidentní, že přestřelil, ale i to se v životě stává.
Kdo mě tedy odbanuje, když on sám neumí uznat svou chybu ?

Koprakek
24-06-20, 21:30
Bohužel v chatlogu skoro nic není... až na to dítě, ale to není banovatelné... počkáme co ještě napíše admin, případně se ti ban zruší.

Bager258
24-06-20, 22:33
Toto na ban vobec nie je, nechapem teda zmysel banu


Jak je vidět admin asi nemá cas se k něčemu vyjadřovat ikdyž je evidentní, že přestřelil, ale i to se v životě stává.
Kdo mě tedy odbanuje, když on sám neumí uznat svou chybu ?

Temu videl tak neviem preco sa nevyjadril

ax1
24-06-20, 22:34
Ted už je to jen kvuli tomu, že se jiní admini vyjádřili jinak než on sám, proto se vyjadřovat nebude a bude jen protahovat mé zabanování, to je vše.
Je to smutný.

Fast212
24-06-20, 23:03
Tak mu dajte UB, CHL sme videli, cez voice sa nič neudialo, to by pida spomenul. Nech by sa vyjadrial akokolvek tak by sa mu dal UB, ked chcete počkat na jeho vyjadrenie tak nechajte tému otvorenú a jeho odbanujte.

Britny
25-06-20, 00:23
Ještě počkáme, zda se dnes pidda vyjádří a pokud ne, tak se hráčovi udělí UB. Více adminů se nad tím shodlo. Příště je lepší dát o mapu vote, než ji kompletně změnit, i když je můžeš znát lépe, tak se třeba předejde těmto zbytečným sporům.

ax1
25-06-20, 00:45
To mam cekat dalších 24 hod. ?
Ja myslím, že dost adminu se vyjadrilo a banujici admin prostě mirně přestřelil.
Prostě se s tím musí smířit, je on-line a stejně se nevyjadřuje, to je prostě arogantní přístup.

Britny
25-06-20, 01:05
Nebude to 24h, to zase ne, to bys asi čekal do ted. Dáme mu čas max 12-13h to je nějak kolem jedné - druhé hodiny odpoledne. Pak ti ten UB dám klidně já, každý má možnost si najít i chvilku času a vyjádřit se k tomu, když v chatlogu se nic nenašlo a ban byl udělen až příliš dlouhý. Den už sis za to odpykal. To si myslím stačí. Jen bych mu chtěla dát ještě nějakou šanci napsat proč měnil mapu, bez řádného vote, když se to nesmí, no pokud nebude mít zájem, tak UB dostaneš, bud ode mě, nebo by ti ho dal i Kopr.

ax1
25-06-20, 09:47
Děkuji

ax1
25-06-20, 12:06
12hodin ......

Koprakek
25-06-20, 12:08
Už jsem ti to smazal

ax1
25-06-20, 12:19
Děkuji