PDA

Zobrazit normální verzi : Vypnuti modelu (skinu)



tulipkapy
29-06-20, 23:11
Ahoj,

prosím vás, nevím si rady. Chci vypnout modely hraču na jailu, nevíte jakým příkazem toho mám docílit ? Zkoušel jsem dát do konzole příkaz ,,cl_himodels 0", ale nic se nestalo. Používám klient od kotelny.

Děkuji za odpoveď.

Grakon2702
29-06-20, 23:54
Ahoj, ten příkaz je cl_minmodels 1, avšak na JB je ti to nepůjde, je to zakázané.

Cinan
30-06-20, 07:22
Ahoj, ten příkaz je cl_minmodels 1, avšak na JB je ti to nepůjde, je to zakázané.

Tvůj názor, vím že při modu "chicken" jdou vypnout slepice.

Deyik
30-06-20, 12:27
Tvůj názor, vím že při modu "chicken" jdou vypnout slepice.
True
Nevím či to jde pořád,ale šlo to a pro dozorce to bylo mnohem lehčí :)
To bych zakázal aby se to nemohlo zneužívát při modu potom by se ten mod měl jmenovat RUN a né chicken :)

N1HiL
30-06-20, 12:33
Ahoj,

prosím vás, nevím si rady. Chci vypnout modely hraču na jailu, nevíte jakým příkazem toho mám docílit ? Zkoušel jsem dát do konzole příkaz ,,cl_himodels 0", ale nic se nestalo. Používám klient od kotelny.

Děkuji za odpoveď.

Čo píše grakon je správne, otázka znie, prečo si ich chceš vypnúť? Fps ti to toľko neberie, to bude mapou

WhiteWolf
26-07-20, 02:01
True
Nevím či to jde pořád,ale šlo to a pro dozorce to bylo mnohem lehčí :)
To bych zakázal aby se to nemohlo zneužívát při modu potom by se ten mod měl jmenovat RUN a né chicken :)

Omlouvám se, že dávám boost starému threadu, ale když změníš skin slepic na skiny třeba vězňů v cstrike_downloads -> models, tak to vyjde úplně na stejno jako cl_minmodels 1.
https://ctrlv.cz/shots/2020/07/26/KL37.png