PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak --> Neschopnost



Janci
30-06-20, 21:12
Hráč: wedix STEAM_0:1:440686998
dovod: neschopnosť, nebranie si simona
Server: Jailbreak 6
Demo: http://leteckaposta.cz/560056157
Došiel som k ct, bol som simon a dalšie kolo už nebol nikto ako vidieť na deme, lebo hráč menom wedix, si nepíše NIKDY simona, ked chodí k CT. preto si ho musel znova napísať hráč 45.ACP aby bol znova simon. trošku aj nefér voči iným, čo musia simonovať a niektorí si tam chodia válať len šunky...

Nakladana Okurka
01-07-20, 01:25
Ahoj, za mě nebanovatelný. Simona si sice za dvě nebo tři kola nevzal na začátku ani jednou, nicméně simonoval po umrtí CTček, simona hlídal, navíc byl na serveru admin Smooke. Doporučuju kontaktovat příště přímo jeho (např. přes "!"), vyřešil by to určitě lépe přímo na serveru.

Fast212
01-07-20, 09:39
Zdar, ked to je ako píše okurka tak za to by som nedal ani presun. 2 3 kolá bez simona neni žiadne nebratie, každému sa sem tam nechce+ povinnosti CT vykonával.

Janci
01-07-20, 09:51
ono to bolo celú hru bez simona práveže, tu nejde o tie 2-3 kolá... a Smooke mu len povedal a wedix to mal v piči a dokonca som dával hlásenia cez "!" ale to je tiež len márna snaha...


E: ale dobre Okurko, aspon teda do budúcna budem vedieť, že ked budem u ct, nemusím si brať simona ale budem ho len chrániť. to može teda vynahradiť moje simonovanie. a aj si všímam, že tu na nikoho neplatí rovnaký meter :happy:

Nakladana Okurka
01-07-20, 09:57
ono to bolo celú hru bez simona práveže, tu nejde o tie 2-3 kolá... a Smooke mu len povedal a wedix to mal v piči a dokonca som dával hlásenia cez "!" ale to je tiež len márna snaha...


E: ale dobre Okurko, aspon teda do budúcna budem vedieť, že ked budem u ct, nemusím si brať simona ale budem ho len chrániť. to može teda vynahradiť moje simonovanie. a aj si všímam, že tu na nikoho neplatí rovnaký meter :happy:

Nebuď jak malej, na demu si nám dokázal, že si dvakrát nevzal simona na začátku kola, co s tím tady my máme udělat? Banovat na základě toho, že ty chceš? Vždyť je to směšný, žádný dvojí metr není, za tohle demo by nebanoval nikdo nikoho.

Janci
01-07-20, 10:09
Nebuď jak malej, na demu si nám dokázal, že si dvakrát nevzal simona na začátku kola, co s tím tady my máme udělat? Banovat na základě toho, že ty chceš? Vždyť je to směšný, žádný dvojí metr není, za tohle demo by nebanoval nikdo nikoho.

ved šak dobre, nemusíš to banovať, mne to je tak jedno predsa.. len už veľa banov sa rozdalo za to, že si dotyčný hráč nebral simona. V poriadku teda, možete to LOCK.

Grakon2702
01-07-20, 13:29
Zdravím. Za mne je demo nedostatečné k zabanování. Kolegové přede mnou už taky napsali svůj názor. Beru to tedy jako vyřešené.