PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 15.7. ] Veduci --> SuperMario



Veduci
06-07-20, 01:18
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 277040)
[AMXBANS] Mas 8 tydnu, 6 dnu, 13 hodin, 59 minut a 11 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270726)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Veduci >
[AMXBANS] Tvuj nick: Veduci
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:48357338
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:48357338
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 178.40.44.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.118.106
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SuperMario >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
SaintsMartins killed Murmeltier with ak47
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!







Poznamka:






Ahoj dostal som ban pred niekolko mesiacmi. Za tu dobu som si uvedomil ze porusenie pravidiel je zle a preto by som chcel poziadat o (UNBAN alebo skratenie trestu) Uz sa to viackrat opakovat nebude. Dakujem za precitanie spravy.

Fast212
06-07-20, 12:08
Ahoj, v minulej žiadosti si klamal (neúspešne), ale páči sa mi táto žiadosť, nejaké decko si neni, tak snád si sa uvedomil. Osobne som za skrátenie dokým neskončí povodní ban za cheating cca o mesiac. úplný UB nepripadá do úvahy pre cheatovanie, klamanie, obchádzanie.

Operak
06-07-20, 16:27
V tomto případě jsem proti všem úpravám banu. Zkus to třeba koncem Srpna.

Madrfakr
07-07-20, 00:03
Pro zkrácení banu za obcházení, ten za cheating nechat.

Grakon2702
07-07-20, 05:13
Zdravím. Původní ban byl udělen 3.8.2019 a následný ban za obcházení byl udělen 22.3.2020. Zatímco ostatní si musí klasicky počkat jeden rok, hráč si mohl vesele hrát na serveru skoro další půl rok. Nepřijde mi vůči ostatním fér, aby se trest ještě navíc zkrátil, gord v případě, když se nás snažil obalamutit v předchozí žádosti, přičemž přímo během jejího řešení obcházel na ns. V tomhle případě jsem proti jakémukoliv zkrácení ať už jakéhokoliv banu.

plejerplejer
07-07-20, 14:28
Je dobře, že jsi zpytoval svědomí. Ale kdyby ti byl ban zkrácen, bylo by to mohlo být čistě účelové. Když bude až do konce, bude tvé poznání pravdy skutečné.... taky se to dá říct krátce: proti.

Britny
08-07-20, 16:43
Ještě by se k tomu měl vyjádřit správně Mario. Každopádně banů máš více, pokud žádáš UB pouze na tento steam, tak tam ti za chvilku vyprší. Jako osobně jsem taky proti UB, nebo zkrácení, už jen skrze tvé minulé žádosti, ALE máš ještě alternativu v podobě, že se vykoupíš pomocí ročního VIP s tím, že se nejdřív domluvíš s Kotlem přes PM (https://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1) zda bude pro. Hodil bys mu odkaz na tuto žádost, aby věděl o co se jedná a buď s tím bude souhlasit a nebo ne. Jestli bude souhlasit, tak by mohl odbanovat i druhý steam https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270726 kde ti to vyprší za necelý měsíc.

SuperMario
10-07-20, 13:05
vypada to, ze si budes muset pockat

Britny
13-07-20, 20:16
Banující admin rozhodnul, že si budeš muset počkat, pokud však čekat nechceš, tak další postup máš hned v předchozím příspěvku č. 7.

Koprakek
14-07-20, 23:15
Lck.