PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 15.7. ] kubik1234 --> Fast212



kubik1234
07-07-20, 17:21
Vypis z konzole:



Detaily banu


Hráč
soudruh (cokolada)


Typ banu
nové cs


SteamID
VALVE_0:0:1638271498


IP adresa
89.176.235.42


Udělen
07-07-2020 - 12:47


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Aimbot


BAN dal Admin
Cas hulit (Fast212)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 7 mini (jb_snow)


Screenshot
07-07-2020-12-47-59-xtr10432.jpg (http://fd.csko.cz/upload/07-07-2020-12-47-59-xtr10432.jpg)







Poznamka:






ban mi byl udelen nepravem admin cas hulit mi dal nepravem ban konkretne za aimbot pritom jsem zadny AB nemel

anakin_pok
07-07-20, 17:30
Je to tento ban, počkej na banujícího admina, až dodá demo.

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=281812

Fast212
07-07-20, 17:53
http://fd.csko.cz/upload/07-07-2020-12-47-46-xtr10389.jpg
http://fd.csko.cz/upload/07-07-2020-12-47-40-xtr10370.jpg

Dvojitý cross, snád vám to bude na ban stačiť, mne jo... Pre tých ktorí to neberú ako dokaz nemám čo povedať, nieje to žiadny skin ani podobné blbosti je to proste AB ako aj vo všetkých ostatných prípadoch.

Ešte screeny po bane kedy sa snažil napojiť na server kde už má cross OK. http://fd.csko.cz/upload/07-07-2020-12-49-17-xtr10686.jpg http://fd.csko.cz/upload/07-07-2020-12-49-05-xtr10650.jpg

Koprakek
07-07-20, 17:56
Cross není aimbot

Grakon2702
07-07-20, 18:00
Na screench je celkem vysoká svítivost postav hráčů. To dokáže udělat jedině cheat.

Fast212
07-07-20, 18:12
Cross není aimbot

A čo to je? to si ako stiahol skin dvojiteho crossu na default skine deagla? A zázračne to po vyhodení zo servera a následnom napojení nemal?

Koprakek
07-07-20, 18:18
Samotný cross se nebanuje permou, mrkni se na historii v banlistu, jsou za to maximalně 3 dny. Aimbot za tebe míří nebo něco v tom smyslu, tohle nemá žádnou učinnost, tedy jen při awp či scout, at víš, kde máš střed. Bez screenu bys to stejně ani nepoznal.
Ano, grakon má pravdu, tento cross bude v souboru opengl, tedy soubor co má v sobě jak WH tak Aimbot a ten cross, ale byl použit jen samotný cross, nebo snad střílel nepřirozeně?

anakin_pok
07-07-20, 18:39
Ani mě by nestačil screen. Pro mě není ban řádně podložen, pokud není k dispozici demo.

E:

Podívej se prosím na ty hráče, jak na screench svítí. To je klasická vlastnost multicheatů. Toho není možnost dosáhnout nastavením hry nebo stáhnutím skinů.

Souhlasím, jen mě by tyhle screeny jako důkaz nestačily. Ale nikoho neovlivňuji. Pokud mají ostatní jistotu prohřešku, pak je vše v pořádku.

E2:
Ban je v pořádku.

Grakon2702
07-07-20, 18:46
Ani mě by nestačil screen. Pro mě není ban řádně podložen, pokud není k dispozici demo.

Podívej se prosím na ty hráče, jak na screench svítí. To je klasická vlastnost multicheatů. Toho není možnost dosáhnout nastavením hry nebo stáhnutím skinů.

Pelargos
07-07-20, 19:25
Tu je v hláseniach (http://csko.cz/XZ5P)demo, kde je úplne na konci kúsok jeho hry, kde mu to hádže crossom.

Fast212
07-07-20, 19:37
Dakujem pela že si dal aj dáke demíčko...

K tebe kopr, videl som ho včera okolo šiestej ked som hral na 10 minút csko u kamaráta na NS a všimol som si jednu hlavu kedy mu cross úplne vystrelil na hlavu CTčka, tak som si povedal že ked ho uvidím v hre ked budem doma tak ho prubnem. Dneska som si ho všimol u CT tak som mu spravil screen a toto je výsledok. Ked tak pozrite ešte ten kúsok toho dema, viac k tomu nemám čo dodať.

E: teeckovi posielam pusu :wub:

Britny
07-07-20, 20:38
Demo jsem nahrála na kotelnu, zde je pro všechny ještě jednou, ať je přímo v žádosti http://csko.cz/dema?UPD=q5TMIRUH

I když je to velmi krátký okamžik, tak mně to na AB stačí.

Operak
08-07-20, 11:42
Nějak netuším, kde v tom demu je to vaše AB. 99% času hraje natáčenící hráč. Buď mám špatné demo, nebo špatně koukám. Nicméně bych ten ban klidně nechal. Tohle je klasická součást opengl cheatu, který býval hodně používaný.

Britny
08-07-20, 16:25
Nějak netuším, kde v tom demu je to vaše AB. 99% času hraje natáčenící hráč. Buď mám špatné demo, nebo špatně koukám. Nicméně bych ten ban klidně nechal. Tohle je klasická součást opengl cheatu, který býval hodně používaný.

Jestli si koukal až do konce, tak tam. Zapomněla jsem k tomu dát ten čas - 47:47 - co vypsal Teecko, ale je to ten poslední duel, kde se Simon zabil, aby mohl něco natočit z pohledu toho soudruha. Je to sice krátké, ale ten cross mu tam dost divně skáče a jestli má k tomu stáhnuté skiny, které jsou součástí cheatu, tak to AB k tomu může mít nastavené, jen to nebude takové, že co kill to hlava. Ale je vidět, že spíš co střela to zaklepání crossu. A rukou to určitě nedělá. Nejsou to zkrátka typické výstřely z dgl.

Revan
09-07-20, 08:43
Len podľa screenu môžem povedať, že tam je AB ajkeď "expertom" to na ban nestačí. Ale z toho si nič nerob. Oni raz v živote research na aimbot určite urobia.

anakin_pok
09-07-20, 17:56
Len podľa screenu môžem povedať, že tam je AB ajkeď "expertom" to na ban nestačí.

Zbytečné...

Fast212
09-07-20, 21:37
Zbytečné...

Neni to zbytočné... Ja by som to kludne banoval ako AB, doteraz všetky prípady ktoré som videl z dvojitím crossom dopadli úplne rovnako=BAN. Neviem prečo sa to nebanuje automaticky nemá to v PC čo robiť,je to proste AB nie žiadny cross na awp pri deagli viz kopr... Možno 1 z 1000 prípadov by skutočne to AB nemal, ale to by som bol ochotný risknuť

Ked vidím jeden podozrivý čas, a aj na screene vidím AB tak sa mi proste nechce hráča natáčať a huntit, ešte aj volákeho bota.

Malo by sa to normálne banovať nech máme klud a nestrácame čas natáčaním dém ked je výsledok jasný.

Ale už som tu videl aj screen obrazovky hráča kde vidí enemy cez stenu, aj bol odbanovaný, čiže mna tu už nič neprekvapí.

Koprakek
09-07-20, 21:49
Nevím jestli to chceš napsat ještě čínsky nebo co... když ti říkám že samotnej cross není na permu tak na permu není, dokážeš to prosím pochopit? Nebo to tu píšu do vzduchu? demo jsem neviděl - zatím.

Britny
09-07-20, 23:01
Na jednu stranu je pravda, že na tom screenu s dgl, má jiný cross a je dvojitý, když se podíváte na další screeny, tak kde nemá zbraň už má obyčejný cross a právě tam, kde má ten dgl s tím divným crossem, tím právě střílel při pp na konci toho dema a docela mu to tam škubalo. Takže bych řekla, že to má nastavené na dgl. A jinak má obyčejný. Taky to samé může mít i na sniperkách, ale ty tam vidět nejsou. No rozhodně je i dobré se podívat na to demo a opravdu stačí jen ten poslední duel, je to krátké, nezabere to moc času.

Jinak je to už druhá strana a zatím nevidím žádnou obhajobu hráče, max, že zakládá zbytečně další žádosti o UB.

anakin_pok
10-07-20, 18:27
Toto flame, které tu vzniká je zbytečné. Samozřejmě máš pravdu, že dvojitý cross bývá na screenu znakem použití AB. Ale řešily se tu i případy, kdy byl tento zaměřovač se ukazoval, i když hráč cheaty neměl (bylo to například v souvislosti se servery painballu).


Možno 1 z 1000 prípadov by skutočne to AB nemal, ale to by som bol ochotný risknuť
K tomuto mám námitku. My tu nejsme proto, abychom riskovali, že zabanujeme čistého hráče. Trestat by se mělo s absolutní jistotou a ani jedno promile není dostatečně nízké číslo k banu hráče, který se neprovinil. Na tomto si trvám.

A díky Koprovi za reálný přístup.

DiEAcE
10-07-20, 19:30
Zdravím..

Možná se to někomu nebude líbit, ale double cross vytváří primárně legit cheaty, které mají spousta podskupin jednotlivých druhů.

Každá druh cheatu má své podskupiny s vlastním nastavením, ať už je to AB, WH, Radar, ESP.. pokud však nemáte pouze a jen klasické ESP.

Osobně si z 1.6 nevybavuju žádný legální příkaz na double cross a pokud nějaký existuje, rád bych o něm věděl, nebo spíše měl vědět.

Z toho důvodu jsem pro Banned, ale rád bych kouknul i na demo. Proto se editnu v průběhu večera. Snad nám to společně pomůže docílit k objektivnímu verdiktu.

piratjo
10-07-20, 21:03
Demo som nevidel. Fotky mi stacia.
2x cross, svietiaca postava.
Som proti UB. Neodporucam cakam kym si hrac naozaj zapne. Verim, ze od toho tu tie fotky su.
Posudenie a rozhodnutie nechavam na banujuceho admina.

Indian0
10-07-20, 21:43
Klasický multicheat s viacerými lakocinkami ako ab/wh/sh a ďalšími "vylepšeniami" ako svietivosť hráčov, cross, nosmoke, noflash, radar zobrazujúci aj protihráčov... Cheaty v kompe má, či ich aj použil u nás je vec druhá. Podľa týchto screenov sa to zistiť nedá a ani by sa nemalo banovať, za mňa to je nerelevantný dôkaz sám o sebe. Zachránil to Pelargos s demom, tam vidno na konci že tie cheaty aj použil. Boli tu naši hráči čo lozili po iných portáloch cheatovali tam a ban na Kotelni nedostali aj keď sa o nich vedelo. Ak banujem AB, treba mať dôkaz kde je vidno používanie AB a nie cross, keďže ten poukazuje že cheaty má stiahnuté, ale nedokazuje ich používanie.

Záver screeny s demom stačia na ban.

Grakon2702
10-07-20, 22:37
A ten lambert (svítivost hráčů) je samo o sobě už přímo zapnutý cheat, který může razantně dotyčnému ulehčit hru, protože, světla v okolí nemají na lambert žádný efekt. Když je někdo schovaný někde ve tmě, tak ho uvidí svítit na míle daleko, přičemž bez něj by si ho možná ani nevšiml. Takže ano, na screenech je přímo vidět, jak ten cheat používá a že mu dává značně velkou výhodu.

Madrfakr
12-07-20, 17:26
Cheating.

Britny
13-07-20, 20:12
Už dost adminů potvrdilo, že se jedná o cheaty, ať jsou třeba součástí screenu - modely, nebo kdo se díval na demo, tak musel to AB poznat. Samotný hráč nějak nereaguje, ani se neobhajuje, takže bych to uzavřela s tím, že:


Ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.

Pokud si pořídíte originální hru (https://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/), ihned se připojíte a můžete opět hrát.

Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Jestliže Vám však nevyhovuje koupě originální hry přes službu steam, je tu ještě další možná alternativa a to je zakoupení VIP. Kontakujte prosím přes PM Kotla (https://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1), kde se dohodnete na podmínkách a budete moci nadále hrát přes NS.