PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



DUKe_CZ
12-07-20, 15:08
Ahojky lidi, i když jsem žádal o práva už 2x a nevyšlo to :/ Tak zkouším ještě jednou.Snad mě pár adminů zná a podpoří kterým hlásím pravidelně :) A touhle cestou jsem chtěl poprosit o práva. Zkuste mi dát šanci a pokud zklamu tak jasnačka :pinch:Zdraví DUKe_CZ

Madrfakr
28-07-20, 12:00
Pohodovej klidnej týpek co už má tady něco nahráno. Nějaký hlášení si vybavuji a proto jsem alespoň pro to, aby dostal šanci ukázat jestli na to má. Není přeci nic těžkého v případě problému práva jedním kliknutím odebrat.

Operak
28-07-20, 12:05
žádost odfláknutá. Jestli opravdu chces práva, tak by to chtělo tam dát trošku toho zájmu. Človek zaujmout může, ale žádost je taková tvoje vizitka k tomu, abych třeba já osobně zjistil jak moc chceš být součástí admin teamu. Chybí mi v žádosti základní informace. SteamID...

PROTI

Bager258
28-07-20, 18:11
Súhlas s Operakom, toto je ako zlý joke... proti

anakin_pok
28-07-20, 19:50
Bohužel musím souhlasit s kolegy výše. Žádost na mě působí "pokud to nevyjde, tak nic". S tímto přístupem nelze stát se adminem, musíš mít zájem a ten projevit. Na druhou stranu tě na serverech potkávám často, nikdy jsem si nevšimnul žádného excesu. Zatím budu PROTI, ale mohu své stanovisko změnit.

Revan
17-08-20, 00:24
Ehm. Proti.

DUKe_CZ
30-08-20, 12:20
Ahojte, pravda je že jsem tu žádost odflákl.Zkusim požádat později ještě jednou ale to asi stejně nemá cenu.Jinak diky madrfakr

hanba mi
30-08-20, 22:00
Bratm, ja by som nad tym palicu uplne nelamal, ale daj tomu este nejaky cas...

Koprakek
19-09-20, 11:15
Souhlasím s klukama, lck.