PDA

Zobrazit normální verzi : JB Anarchy - Diskuze o pravidlech



Latins
15-07-20, 20:55
Zdravím,
jelikož se blíží spuštění JB Anarchy serveru, tak bych rád věděl Váš názor na pravidla, které by byli na tomto zkušebním serveru.

-

Cílem hry za vězně je vyvolat ve vhodném okamžiku vzpouru a zabít všechny dozorce. Za neplnění pokynů Simona můžete být zabiti. Existuje několik pravidel, za jejichž porušení můžete dostat ban (viz. Tresty vězňům).
Hra za dozorce je určena pouze pro hráče mající potřebné zkušenosti a funkční mikrofon. Podstatou jejich hry je zábavnou formou zabavit a současně pohlídat vězně, aby se zabránilo případné vzpouře (to však neznamená co nejrychleji se jich zbavit). Porušení pravidel u dozorců se trestá zákazem k CT (viz. Tresty dozorců).

NEAKTUÁLNÍ

Pravidla pro vězně:


Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy.
Vězeň nemůže napadnout jednotlivé dozorce, pokud tak učiní (střelí nebo boxne), automaticky se stává hledaným a dozorci mají právo hráče zabít.
Zákaz zdržování hry při posledním přání.


Pravidla pro dozorce:


Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Simon má právo zabít dozorce, který narušuje hru Simona.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat příkazy na myš.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
Simon nesmí dávat reakce s výhodou, aby daný hráč vybral vězně, kteří zemřou (tzv. reakce na smrt).
Při poslední reakci s nevýhodou Simon nesmí zabít posledního hráče (smrt není nevýhoda).
Zabíjet hráče na reakce má povoleno pouze Simon, nestanoví-li Simon jinak.
Zákaz přehazovat zbraně.
Zákaz brát zbraně v bednách, které jsou určené pro vězně (tzv. zabraňování vzpouře).
Zákaz spolupracovat s vězni (např. házení zbraní - výjimkou je však ověření, zda vězeň nemá zbraň).
Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečně hráče (Příklad: běžte k bočním stěnám boxu). Tím se myslí i to, když má vězeň příkaz "puštěná klávesnice", Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek.
Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD (při 3 nebo více FK se následující kolo uděluje HVD).
Náhodu je možno spustit pouze jednou za kolo.


Výše sepsaná pravidla jsou pouze základní pravidla, vymezující mód Jailbreak. Veškerá ostatní iniciativa je ponechána na Simonovi a je jen a pouze na něm, popřípadě na dohodě s ostatními hráči, jak si bude průběh kola režírovat.

Zásahy adminů do hry budou minimální. To jest, pouze v případě hrubého porušení pravidel Kotelny. Na porušování pravidel JB jsou k dispozici výše zmíněné prostředky votekick/voteban, popřípadě jiné kreativní tresty vymyšlené simonem nebo kýmkoli jiným.
Stížnosti na fóru z tohoto serveru nebudou řešeny. Server je pro hráče, a hráči si budou sami tvořit hru k obrazu svému.

-

Případné dotazy, návrhy, připomínky a stížnosti piště.
Garantem tohoto serveru by byl Giussepe jakožto autor této myšlenky. Pravidla, které jsou v tomto příspěvku napsané jsou původní od Giussepeho jenom updatenuta.

-
AKTUÁLNĚ

Pravidla pro vězně:

Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.
Vězeň může vyvolat vzpouru a zabít dozorce, ale vystavuje se nebezpečí pravidla č. 1.

Pravidla pro dozorce

Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD.
Dozorce nesmí zabít vězně, aniž by k tomu neměl objektivní důvod (tzv. Freekill).

Grakon2702
15-07-20, 21:19
Já myslel, že je anarchy o tom, že tam nejsou vůbec žádná pravidla. Jinak to nemůže nést název anarchy. Jinak řečeno o tom, kdo může být na serveru, či může být u CT, či co je přesně zakázené a co povolené, nerozhodují pravidla, ani admini, ale celý server a to real-time, tedy všechno se mění ze dne na den a je to dynamické.

Latins
15-07-20, 21:21
Ty, jakožto moderátor a zároveň primárně zaměřený admin na JB by si měl vědět, jak se situace má.

E//: Na server JB Anarchy se čeká už 4 roky. Myslím si, že hráči si tam vytvoří své pravidla, které budou dodržovat. My jsme teď tady od toho, abychom jim vytyčili základní mantinely, ve kterých se budou pohybovat.

E2// k příspěvku č.5: Grakone, zde (https://csko.cz/forum/showthread.php?45541-Jailbreak-ANARCHY&p=411430&viewfull=1#post411430) byl první nástřel pravidel a tady (https://csko.cz/forum/showthread.php?70947-JB-Anarchy-official&highlight=anarchy) máme novou verzi od Giussepeho. Jestli hráčům bude vyhovovat druhá část, tak prosím.

N1HiL
15-07-20, 21:24
Ty, jakožto moderátor a zároveň primárně zaměřený admin na JB by si měl vědět, jak se situace má.
Též jsem to tak pochopil, že už grakon neni to co bejvaval.
_____________
Pár pravidiel u CT by som dal preč, keďže to je anarchy
16
14
13
Simon nesmí dávat příkazy na myš.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
Simon nesmí dávat reakce s výhodou, aby daný hráč vybral vězně, kteří zemřou (tzv. reakce na smrt).
Při poslední reakci s nevýhodou Simon nesmí zabít posledního hráče (smrt není nevýhoda).
Zabíjet hráče na reakce má povoleno pouze Simon, nestanoví-li Simon jinak.

Grakon2702
15-07-20, 21:28
No nevím, asi jsem to fakt nepochopil. Samozřejmě vím, že o anarchy server se snažíme už roky. Tak teď když k jeho založení máme opravdu blízko, tak se najednou objevují první zmíňky o pravidlech. V tom případě to ale pak nebude odpovídat názvu anarchy.

Folowed
15-07-20, 21:30
Napíšu to co sem napsal Latinsovi, myslím si že to bude pořádnej pruser, ale když už vám jebe... tak alespon pořádně.

CT- 8,10,11,12 pryč

T- zakaz bugovaní cel a jedničku upřesnit(pro nováčky)
jo a u 2 ,,(střelí nebo boxne), automaticky se stává hledaným a" smazat

Folowed
15-07-20, 21:32
Jo a za tryk 10+ "bych dal" medaili na forku, nebo alespon Kotlovu osobní gratulaci. :doge:

Folowed
15-07-20, 21:36
Pár pravidiel u CT by som dal preč, keďže to je anarchy
16
14
13
Simon nesmí dávat příkazy na myš.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
Simon nesmí dávat reakce s výhodou, aby daný hráč vybral vězně, kteří zemřou (tzv. reakce na smrt).


větší píčovinu sem nečet, predstav si jak ti 10 letej kluk v boxu řekne : pustte klavesnici a myš, čumte do země a zapne 10x náhodu. Jo a kdyby se hrál fotbálek, tak než daj zelený gol zruší atrakci.. protože kamarád pepa hrál za mordý....


E: a 13,14 ani nemluvim... to sis dobře odletěl

E2: Poslední dobou mi připadá, že půlka kotelny lítá pravidelně do mexika kouřit žáby.

Latins
15-07-20, 21:42
Osobně bych smazal nebo upravil z těchto pravidel -

Pravidla pro vězně:

č.2 - Smazat
č.3 - Smazat

Pravidla pro dozorce:

č.5 - Upravil bych znění tohoto pravidla kvůli potenciálním atrakcím.
č.10 - Smazat
č.14 - Upravit znění - "CT musí tolerovat drobné pohyby a jednotlivé porušení příkazů" případně celé smazat
č.15 - Smazat dodatek ohledně HVD
č.16 - Smazat

Vachyas
15-07-20, 21:47
Jakože však je to JB Anarchy.. tak ať si tu hru řídí sám simon, podle vlastních pravidel. Samozřejmě by tam měli být nějaký základní pravidla, ale prostě pravidlo "Náhodu je možno spustit pouze jednou za kolo." jakože whaaaaaat?

Pro všechny: Zákaz urážení, zesměšňování, atd..

Pro T:
Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, ct má právo ho zabít.


Pro CT:

Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.


Takhle by to z mýho pohledu úplně stačilo.

Grakon2702
15-07-20, 21:47
No já si taky myslím, že to bude pořádnej průser a že to dopadne tak, že měsíc to bude letět jako nová trendy věc, ale pak to bude prázdný server víceméně. Každopádne se nebráním novým věcem a jsem pro to, ať se to klidně vyzkouší. To už je ale trošičku OT. Bavíme se o pravidlech na serveru, kde má vládnout naprostá anarchie (tedy má být bez pravidel). Nedokážu si úplně představit smysl těch pravidel. Když například vezmu ty příkazy na myš. Uvedu to praktického příkladu. Tak já třeba přijdu na server a budu chtít Simonovat a budu dodržovat pravidlo na zákaz příkazů na myš. Vzhledem k tomu, že tam bude ten votekick / voteban, tak si prostě můžou hráči odhlasovat, že mě tam nechcou a místo mne tam nastoupí člověk, co ty příkazy na myš bude dávat a ten tam na základě rozhodnutí většiny zůstane. A už to bude prostě proti předem stanovených pravidlům. A pak to nikdo řešit nebude, protože je to prostě anarchy. Žádné žádosti o UB, ani hlášení nebudou platné, protože je to prostě anarchy, kde si lidi mohou sami zabanovat / kicknout hráče. Jako klidně si s tím serverem dělejte, co chcete, já tam chodit nebudu, jen jsem vytknul jednu námitku, protože ten systém pak prostě absolutně nebude dávat smysl podle mne.

N1HiL
15-07-20, 21:56
větší píčovinu sem nečet, predstav si jak ti 10 letej kluk v boxu řekne : pustte klavesnici a myš, čumte do země a zapne 10x náhodu. Jo a kdyby se hrál fotbálek, tak než daj zelený gol zruší atrakci.. protože kamarád pepa hrál za mordý....


E: a 13,14 ani nemluvim... to sis dobře odletěl

E2: Poslední dobou mi připadá, že půlka kotelny lítá pravidelně do mexika kouřit žáby.

Stači si názov prečítať, nemôžeš dať do podrobna pravidlá, ktoré sa nachádzajú na pôvodnom JB, už ako z názvu sa dá vydedukovať anarchy
dam sem mensi vyznam:

anarchista → stúpenec anarchizmu
anarchistický → týkajúci sa anarchizmu; neuznávajúci disciplínu, zákonnosť a poriadok
anarchizmus → hnutie požadujúce odstránenie štátnej a spoločenskej organizácie, odmietajúce právny poriadok, disciplínu

Anarchia (zo starogr. αναρχία anarchía – bezvládie, neposlušnosť, od ἀν- an- – bez + ἀρχή arché – autorita, velenie)[1] môže byť:

všeobecne (hovorovo): zmätok, chaos, neporiadok
v anarchizme: želaná forma medziľudských vzťahov založená na dobrovoľnej spolupráci bez toho, aby bola vynucovaná alebo riadená inými, odstránenie obmedzení slobody jednotlivca opierajúce sa o odmietanie akejkoľvek moci, pozri anarchizmus
v politológii bezvládie spôsobené nejestvovaním verejnej autority, schopnej spojiť spoločnosť na základe všeobecne platných pravidiel, pozri anarchia (politológia)
v sociológii: ľudové synonymum pre anómia
v medzinárodných vzťahoch: teoretický pohľad na medzinárodné vzťahy, ktorý postuluje, že svetový systém je v podstate bez vodcu a bez jedinej, vynucujúcej, hierarchicky nadradenej sily, pozri anarchia v medzinárodných vzťahoch

Cinan
15-07-20, 22:01
ok, vyjadřím se i já. Nezapínejte vůbec Anarchy, když tam chcete dávat takový pravidla dík

Latins
15-07-20, 22:27
Ještě bych tam viděl tedy variantu, že bychom odstranili většinu pravidel úplně:

Pravidla pro vězně:

Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.


Pravidla pro dozorce

Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.


Tohle jsou podle mě minimální pravidla, abychom to ohraničili.

Folowed
15-07-20, 22:48
Dík za menší význam, pro mě za mě si to dejte třeba bez pravidel..přeju GL s pepíčkama

WhiteWolf
15-07-20, 22:50
Ještě bych tam viděl tedy variantu, že bychom odstranili většinu pravidel úplně:

Pravidla pro vězně:

Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.


Pravidla pro dozorce

Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.


Tohle jsou podle mě minimální pravidla, abychom to ohraničili.

Takhle by to bylo skvělý

Fast212
15-07-20, 22:54
Ještě bych tam viděl tedy variantu, že bychom odstranili většinu pravidel úplně:

Pravidla pro vězně:

Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.


Pravidla pro dozorce

Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.


Tohle jsou podle mě minimální pravidla, abychom to ohraničili.

Takto si myslím že by to bolo najlepšie.

E: ešte pravidlo č.15, to aj keby mal chápať každý automaticky ale aby sa nenašli jedinci typu, není to v pravidlách Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD (při 3 nebo více FK se následující kolo uděluje HVD).

N1HiL
15-07-20, 23:10
Ještě bych tam viděl tedy variantu, že bychom odstranili většinu pravidel úplně:

Pravidla pro vězně:

Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.


Pravidla pro dozorce

Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.


Tohle jsou podle mě minimální pravidla, abychom to ohraničili.

súhlasím momentálne, lenže ako som písal v tom2k16 threade,stále to je somarina a zároveň veľké riziko:D

Latins
15-07-20, 23:16
Je pravda, že i tohle pravidlo by se tam mělo objevit aspoň v nějakém znění: "Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD"

Greatest
16-07-20, 00:06
Už jen ta myšlenka mě mrazí v zádech. Jen pouhá představa.. Co za "občasné" hráče hraje na serverech mě děsí. Dle mého názoru jakožto demokratické řešení serveru tzv. "banování podle hráčů" je podle mě nepřístupné. A ještě k tomu bez většinu pravidel. Myslím, že to bude nehratelné. Jestli to tedy dobře chápu, tak teoreticky přijdu například na server.. Ostatní hráči si mě všimnou, nebudou mě mít v lásce, tak si z ničeho nic odhlasují a dostanu ban bez nějakého prohřešku. Ti, kteří hrají na serverech sami dobře ví, jaké to je i s těmi pravidly, natož jaké to bude na tomto serveru. Už jen z mého osobního pohledu z toho nemám vůbec dobrý pocit a řekl bych, že to bude akorát zbytečná práce navíc.. Já osobně bych tam ani nehrál. Ale jestliže je o to takový zájem, tak proč ne. Ale podle mě to skončí tak, že během týdne se tam hráči navzájem vybanují a skončí všichni opět na normálních serverech s pravidly. (Je to čistě můj názor)

Nakladana Okurka
16-07-20, 08:02
Serte na pravidla :D :D ty poslední, co Aleš napsal, jsou Ok. Zbytek proste necháme v rukách osudu :D :D

JustDoItNigga
16-07-20, 11:38
Už se těším až tam naběhne nějaké děcko se svojí kid crew a začnou tam všechny bezdůvodně banovat :--D

Cinan
16-07-20, 12:18
Třeba ty nigga

JustDoItNigga
16-07-20, 12:25
Přesně, už pomalu svolávám své vazaly a ty budeš první na řadě. :twisted:

Cinan
16-07-20, 12:27
Ještě že tam hrát nikdo nebude

IKEA
16-07-20, 13:01
Já se naopak těším, nechápu proč se tu rozjíždí hate když to ještě ani není zapnutý. Ono i v čistě chaotickém prostředí sama komunita vytváří nepsaná pravidla a je fajn že do toho nikdo z adminů nebude moc zasahovat - bude to přesně takovej server jakej si ho my všichni uděláme.

E: Doufám že budou mikráky pro všechny defaultně zapnutý a nebude možnost je vypnout dozorcem. Taky by se mohlo rozšířit buymenu třeba o možnost koupit si VD za 16k, nějaký guny s pár nábojema, možností je spousta.
Taky by nebylo od věci přidat bloky z basebuilderu, časem, chápu, že kotel má i jiný starosti, ale o to se tu taky žádá pár let a ty bloky nabízejí spoustu možností, taky bych rád viděl možnost změny gravity pro hráče.

To co jsem napsal v editu ale není téma k diskusi v tomto topicu, tak se toho prosím moc nechytejte.

Greatest
16-07-20, 13:12
V tom je ten problém. Když bude u ct někdo schopný a s rozumem, tak nevidím problém, ale když se sejdou nějací hráči, kteří.. jak to napsat slušně.. :D Mají "na háku" a řeknou si, že je to víceméně bez pravidel, tak tam bude takový bordel a nehratelná hra, že to každého nebude bavit a radši se stejně přemístí na normální JB. Na druhou stranu ano.. Ještě to ani není a my tu "hejtíme". Ale každý, kdo hraje na JB serverech moc dobře ví, jak to tam vypadá a málo kdo si to dokáže představit optimisticky :D Třeba se pletu a bude to fajn, ale jak říkám.. s těmi hráči, co jsou v té druhé polovině.. kteří neznají hranice to bude strašné.

IKEA
16-07-20, 13:17
Dřív se tu hodně řešily děcka u CT a fakt tím ta komunita žila. Dnes mi to nepřijde už tak hrozný. Mě třeba na současným JB daleko víc sere to, že se úzkostlivě dodržují pravidla a vše co byla zábava je dnes za ban. Dnes už jsou pravidla fakt na všechno, je to směšný.

Greatest
16-07-20, 13:36
Tak vem si, že kdysi byly zase hrubší tresty za něco jiného, za co teď není. Časy si se mění a s tím i všechno. V tom případě bych navrhoval pouze server s mírnějšími pravidly a ne je v podstatě skoro všechny vymazat. Protože bez těch pravidel to bude bordel strašnej. V dřívější době také lidi u CT vymýšleli svoje atrakce a byla celkově jiná komunita. Já když byl kiddo, tak jsem držel hubu a cepoval jsem podle simona a učil se postupně od Tček. v Dnešní době ti přijde hráč pod 12y.o. k CT a začne tě tam "jebat" za všechno pomalu. Pravidla se musí přizpůsobovat podle komunity prostě. S tím nic neuděláš.. Tím to nemyslím nějak zle nebo jako hejt. Ale je to tak prostě no.

Giussepe
18-07-20, 18:53
Ahoj,
předem chci říct, že název JB Anarchy byl čistě technickej. Nic lepšího mě v době, když jsem to vymejšlel nenapadlo a tohle znělo cool a v kontrastu se současnými JB servery to alespon trochu vystihovalo podstatu mého návrhu.

Přesně jak píše IKEA v příspěvku o něco výš, má vize je, že to bude komunitní server a bude takovej jakej si ho udělají hráči sami.

Těch původních asi 20 pravidel, co Latins vyhrabal z nějakyho původního příspěvku je asi dost přestrelenejch. Nicméně TADY (https://csko.cz/forum/showthread.php?70947-JB-Anarchy-official) jsem sepsal něco aktualnějšího, kde je to výrazně zredukováno. Možná zas až příliš.

Tak jak vypadá aktuální návrh (1. příspěvek ve vlákně pod slovem AKTUALNE ) tj:



Pravidla pro vězně:

Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít.


Pravidla pro dozorce

Povinnost mít funkční mikrofon.
Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
+
(?) Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD


S tím v zásadě souhlasím. S těmi příkazy na myš by se dejme tomu dalo polemizovat, ale budiž. Nechme to tak. Možná aby to bylo úplně kompletní, tak bych ještě přidal pravidla, která definují samotný JB mod. tj:


Pravidla pro vězně:

1. Povinností vězně je plnit Simonovy příkazy a zákazy. Neučiní-li tak, dozorci mají právo ho zabít
2. Vězeň může vyvolat vzpouru a zabít dozorce, ale vystavuje se nebezpečí pravidla č. 1


Pravidla pro dozorce

1. Povinnost mít funkční mikrofon.
2. Simon má povinnost řídit hru, ostatní dozorci musí poslouchat jeho pokyny.
3. Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není.
4. Simon nesmí dávat příkazy na myš. Výjimkou jsou atrakce.
5. Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.
6. Simon nesmí měnit pravidla během atrakce/hry.
7. Pokud byl hráči udělený FK, povinností Simona je udělit danému hráči při začátku následujícího kola VD
8. Dozorce nesmí zabít vězně, aniž by k tomu neměl objektivní důvod (tzv. freekill (FK) )


Ještě co se týče technické stranky modu, byl bych moc rád, kdyby šel zrušit hledaný vězeň. (Pro více kacířských myšlenek KLIK ZDE (https://csko.cz/forum/showthread.php?45621-Jb-anarchy&p=555599&viewfull=1#post555599). Imho by to mohlo být hezký. Ale chápu, že by to bylo spousta dalšího sraní s tím, takže pochopím, když se to hodí do koše.


Díky za pozornost.

Baxlyy
19-07-20, 14:25
Jak už tu pár lidí psalo, pravidla na Anarchy by měly být ve smyslu definování JB modu jako takového, aby z toho nebyl Deathmatch, tj. základní povinnosti Simona a dozorců + Vězni musí poslouchat Simona. Hodně lidí o tom přemýšlí dost pesimisticky, jako že to tam bude vypadat jako v pekle, ale podle mě se tam dost často budou scházet normální lidi a budou dávat netradiční a pro normálním jb "nelegální" kola. Ale je jasný, že se najdou partičky s úmyslem vyloženě dělat bordel. Pokud to fakt nebude vůbec fungovat, pravidla se můžou přidat, upravit nebo odebrat po spuštění celého serveru, prostě se uvidí jak se to vyvine. Zrušení hledaného vězně od Giussepeho je taky bomba. A nejlepší nakonec, bloky z BB jak psal IKEA, to je snad sen každýho aktivního hráče na jb, ale je mi jasný, že srát se s tim není žádná sranda.

Any
19-07-20, 16:48
Dejte jen uplně základní pravidla, který budou sloužit jako mantinely a zbytek nechte osudu. Netřeba to zbytečně hrotit si myslim. Pokud tam budu chtít hrát, tak tam půjdu. Pokud mě tam něco bude vytáčet, seberu si svých 56 koček a půjdu do prdele. Pochybuju že dojde nějakej Jarda s partou z družiny a vybanuje vás. :-)

Greatest
20-07-20, 10:45
Já to právě asi zřejmě vidím dost černě.. protože víme všichni jak to chodí na serverech. "Pochybuju že dojde nějakej Jarda s partou z družiny a vybanuje vás." Sama víš, jak to je i na normálních serverech a já bych řekl, že se to klidně může stát bez problému :D Zase na druhou stranu, pokud se sejde dobrá parta. (Víme o které lidi jde) A mají v hlavě brain, tak to může být super a sranda zaručená, nicméně když se podíváme na tu stranu, kde by opravdu mohl dojít Jardis s kumpány, tak toho se právě obávám.
Mě by spíše zajímalo, jako to bude tedy s těmi bany. Jak se to bude řešit například, pokud bych dostal ban opravdu za nic..? Nikde jsem se nějak extra nedočetl, jak to bude. Max. že to bude ban jenom na pár hodin nebo co. To nebude žádná možnost nikde zažádat například o UB..? To budu prostě muset počkat několik hodin až mi vyprší, ačkoliv to bude ban, jen že se parta dohodla, že mi dají ban..?

Sewell
20-07-20, 11:04
Tak když tam bude hltv, tak nebude problém dohledat, zda toho někdo zneužil a zpětně je potrestat, každopádně to je pro experty tu další práce navíc, takže dřív, než se někdo koukne na tu žádost o ub, ti ten ban vyprší a řešit se to ani nebude. Spíš jsem ale zvědav, za jak dlouho to umre, docela waste time

Hunted
20-07-20, 11:38
A ten banlist bude oddělený? Pokud ano tak si myslim, že i ty "party" vám nebudou moc škodit, když pak mužete jit hned na klasickej JB. Taky jde o to jak dlouhe ty bany budou :D Kolik lidi bude potreba na zabanovaní atd.
Si myslim, že když ten ban bude hodinka, nebude to žádná tragédie. Ten server má potenciál jen jde o to jak začne :D

Latins
20-07-20, 14:44
Pokud se Kotlovi bude chtít a nahodí tam plugin na vote ban / kick, tak banlist z tohoto serveru bude oddělený.
Bany by měli být v řádu 30-45 minut.

Latins
16-08-20, 12:03
Připomínám, že jsou stále v řešení pravidla JB Anarchy.
Dle mě už by to takhle mohlo fungovat. Bude to server, kde se o chod starají hráči a ne admini. Admini by zde měli řešit jenom cheaty.

IKEA
22-11-20, 11:03
bude to, nebude to? @kotel

Cinan
23-11-20, 13:07
příští rok

B3N
14-01-21, 16:44
Však keď sú tam pravidlá tak to hádam ani nieje anarchia, nie? Podľa mňa by stačilo to dať zo začiatku len s jedným pravidlom - zákaz zhadzovať mapu + votekick.

E: ešte som zabudol na anticheat

Nakladana Okurka
15-01-21, 12:55
Však keď sú tam pravidlá tak to hádam ani nieje anarchia, nie? Podľa mňa by stačilo to dať zo začiatku len s jedným pravidlom - zákaz zhadzovať mapu + votekick.

E: ešte som zabudol na anticheat

A jak tam budeš chtít hrát, když nebude v pravidlech třeba mik u CT?

Grakon2702
15-01-21, 13:00
A jak tam budeš chtít hrát, když nebude v pravidlech třeba mik u CT?

Proto tam bude ten votekick. Hráčům se nebude líbit CT bez miku, tak ho sami odhlasují pryč. Prostě totální anarchie. :)

B3N
16-01-21, 09:55
Proto tam bude ten votekick. Hráčům se nebude líbit CT bez miku, tak ho sami odhlasují pryč. Prostě totální anarchie. :)

Moja reč :)

Vajda123
22-01-21, 11:36
Dúfam že to nejak urobíte aby nemohli chodiť cheatri na tie servery..
Samozrejme taktiež hráči ako ja by chceli možno aj viac mám, ak by sa dalo určite by tam bolo v hod votekick pre cheatrov alebo postihnuté CT
Inak nápad sa mi dosť páči.

Latins
19-07-21, 19:26
Mírná aktualizace a možná obnovení naděje. Kotel se vyjádřil ohledně Jailbreak Anarchy, že by si na to mohl udělat čas v září.

Latins
25-09-21, 11:33
Lock, vzdávám to.