PDA

Zobrazit normální verzi : Rezervovany nick



dejwinho
16-07-20, 08:00
Zdravím pěkne mam problem preinstaloval jsem si pc a kdyz jsem si stahl a dal svou puvodni prezdivku pise mi to rezervovany nick je mozne odrezervovat nick predem diky
nechce se mi hrat od zacatku ... :-)

Sewell
16-07-20, 08:19
Napiš Kotlovi PM https://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1

Britny
16-07-20, 08:56
Hlavně mu tam nepiš jen to cos napsal sem, on bude potřebovat veškeré údaje, aby tě mohl najít. Takže jaký to byl přesný nick, jaké máš momentálně ID (NS ID, nebo steam ID) - tak se mu bude vše lépe dohledávat a přehodí ti to. O tyto věci, co se týče přehazování VIP a nicku se stará pouze on, nikdo jiný na to bohužel nemá práva, takže pokud to déle potrvá, než si přečte PM, tak se nediv. Kdyby to náhodou déle trvalo, tak napiš PM mně https://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=16898 a já mu to vyřídím, aby zkontroloval PMky.

Cinan
16-07-20, 09:01
Jestli máš vip kod, tak dej /vip - obnovit vip (myslím, že to tak je) zadej tam kod, rezervuj si novej nick, změn si nick na starej a ten si znova rezervuj.

Britny
16-07-20, 09:10
Jestli máš vip kod, tak dej /vip - obnovit vip (myslím, že to tak je) zadej tam kod, rezervuj si novej nick, změn si nick na starej a ten si znova rezervuj.

Tohle asi fungovat nebude, on má starý nick rezervovaný na jiným ID pokud jsem to dobře pochopila, jinak by mu na nynějším ID kdyby bylo stejné šlo.

Cinan
16-07-20, 09:21
Já jsem to tky tak dělál dřív a šlo mi to.

Britny
16-07-20, 09:38
Psal mi, že ty kody z VIP má ještě na emailu, ale nejde mu to. Tak bud jsou kody už nefunkční, nebo to prostě momentálně nejde tímto způsobem přehodit. Já mu psala pokud je kod funkční, ať si ho zkusí dát sem na web a uvidí se, zda bude mít zelený nick, nebo ne.

Cinan
16-07-20, 10:34
Zelený nick má :D Ale je to divný že mu to nejde teda použít ve hře xd

Britny
16-07-20, 10:52
Ted si nejsem jistá zda si koupil nové VIP, nebo použil to co měl :D To mi v PM nenapsal, ale já mu to tam napsala ještě víc, něco cos mu napsal. Tam se hlavně bude jednat o to, zda používá úplně nové VIP, nebo to co měl a pokud je to vůbec propojené, tak jak si to psal ty s tím VIP. Pokud ano, tak by se mu to mělo podařit, pokud ne, tak mu to bude muset přehodit jen kotel a taky jestli má úplně nové VIP, tak by mu to nefungovalo. Ale já mu to vše vysvětlila ve zprávě, tak se uvidí, zda se mu to podaří.

Cinan
16-07-20, 10:53
Uvidíme :D

dejwinho
16-07-20, 13:29
pouzil jsem to stare :D to slo zde ale ve hre to neslo to je divny ne ?

Britny
22-07-20, 19:02
Kotlovi jsem už dnes vše vyřídila, takže by to měl mít hráč už vše v pořádku. Poslala jsem mu jako info vše v PM.

Uzavírám tedy.