PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 19.7. ] Benzinova Pumpa --> piratjo



Lotwitch
17-07-20, 12:25
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 279567)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '331946'
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Benzinova Pumpa >
[AMXBANS] Tvuj nick: Benzinova Pumpa
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:461541149
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.198
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.198
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < piratjo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobry den. Chtel bych zazadat o UNBAN protoze si myslim ze Pan piratjo mi ho dal nepravem... Pochopil bych ban na tyden, dva, nebo tri ale PERMA BAN za WH! Mohl bych dostat prosim UNBAN protoze bych si chtel zahrat konecne jailbreak atd.... (s lidma). Dekuji za pochopeni.

Koprakek
17-07-20, 12:49
Za cheaty se perma dáva. - 1 rok. Můžeš si koupit orig. cs a připojit se hned, nebo po dohodě s Kotlem koupit si VIP na rok ( 180kč ) a hrát dal.

piratjo
17-07-20, 18:15
http://csko.cz/dema?UPD=P20G1W8W

Britny
17-07-20, 18:36
http://csko.cz/dema?UPD=P20G1W8W

Jestli se hráč sám přiznal, tak není demo potřeba a ještě k tomu 58MG, to je nějaké hltv, nebo co? :D Sem chtěla i tak kouknout, ale na tak dlouhé se mi nechce, když se přiznal, kdyby ne, tak bych čekla.

Lotwitch
18-07-20, 17:16
Ano hackoval jsem a ano měl jsem WH cca 3-4 dny. Pak jsem dostal permu.... Chtěl bych dodat že: Hráli jsme s kamarádem a on i já jsme si davali 1v1 (ještě sem si WH nezapnul). potom jsme přešli z 1v1 na capture the flag a tam jsme blbly (jenomže zde už jsem WH měl zaplý)..... Ale já si to nejak moc neuvedomoval. (to 1v1 tak pak jsme si tam dali boty(pro vysvětlení)).

Grakon2702
18-07-20, 20:07
Ano hackoval jsem a ano měl jsem WH cca 3-4 dny. Pak jsem dostal permu.... Chtěl bych dodat že: Hráli jsme s kamarádem a on i já jsme si davali 1v1 (ještě sem si WH nezapnul). potom jsme přešli z 1v1 na capture the flag a tam jsme blbly (jenomže zde už jsem WH měl zaplý)..... Ale já si to nejak moc neuvedomoval. (to 1v1 tak pak jsme si tam dali boty(pro vysvětlení)).

Cheating je striktně zakázaný na všech hrách. Jak na dvacet let staré cs 1.6, tak na nejnovějších MP hrách (COD, Battlefield, apod.) a neustále jsou vyvíjeny ochrany proti cheatům. Většinou dostane člověk permanentní ban (tedy vyloženě na furt). U nás se všechny petnamentní bany ruší po jednom roce od udělení plus máš nové možnost vyměnit roční VIP za 180 Kč za unban. Takže můžeš být ještě rád, že máš u nás možnost hrát za určitých splněných podmínek.