PDA

Zobrazit normální verzi : vip



753vojta
21-07-20, 20:06
Zdravíčko, Vip mi opět nefunguje Zaslat pomoci SMS, Nešlo to Ani Přes GoPay Ani pře Sms s Textem Csko, Neporadil by mi někdo'?
:cray::cray::cray:

mato323
21-07-20, 20:18
Ja som mal podobný problém cez Sms mi to nešlo nakoniec som to kúpil cez kartu

753vojta
21-07-20, 21:04
No jo ale já kartu nemám

Pelargos
21-07-20, 22:10
Podľa mňa veľmi vhodnou metódou a aj jednou z najlacnejších je kúpa VIP cez PSC (paysafecard), ktorú kúpiš dnes už skoro všade, napr. v niektorých potravinách na pokladni (BILLA, JEDNOTA, ...), na benzínových pumpách, v trafikách a pod.

Iluminato
21-07-20, 23:49
Mne to cez sms tiež nejde už dlhšie...

Britny
24-07-20, 22:30
Asi máte nějaký problém s operátorem, nebo to děláte špatně. Já to zkoušela ve středu a šlo mi to normálně, jak vždy jsem si to dobíjela ještě přes premium sms za 29 Kč a vše bylo ok. Kod sem měla, jak na emailu, tak normálně v sekci VIP. Jen mi došla sms, že je platba v pořádku, tam už jsem kod neměla, jak kdysi. Takže VIP normálně funguje. Nevím, jestli Kotlovi fungují všechny platby, ale ta premium 100%. Takže musí být spíš chyba někde u vás. Hlavně ještě nikdo nenapsal konkrétně jaký je problém. Jestli se vám nic nezobrazí, nebo nejde dál pokračovat, atd.

N1HiL
25-07-20, 00:00
Zdá sa mi, že sk platobná brána nejde

Iluminato
25-07-20, 09:23
No konkrétne na go pay som platby nedávno robil, ibaže nie v spojení s kotelnou, čiže v operátorovi problém určo nieje, celé sa to zasekne pri komunikácii gopay-kotelna pri platbe, tá neprebehne a ukazuje len "čekám na sms"

Britny
25-07-20, 14:40
Já ted nevím jestli Kotel něco nepsal o tom Gopay, že to vypnul? Já mu hodím odkaz, jak ho potkám, aby se sem mrknul a napsal když tak o co jde a kde to třeba funguje, nebo nefunguje. Ale nevím zda bude chyba jen u SK, první hráč co psal, je Čech :D Ono to teď nedávno bylo nějaké pokažené, ale jak jsem to ten den zkoušela, tak mi ještě psal, že by to už mělo fungovat. Jako právě mně to fungovalo, takže na to se bude muset mrknout jen on, v čem je problém.

Kotel
25-07-20, 15:09
Častý problém na gopay je, že neberou telefonní číslo. S tím se nedá nic dělat.

Iluminato
26-07-20, 17:25
Takže vyše niekoľko rokov brali moje číslo, ale už neberú? Nice xd

Britny
26-07-20, 18:08
A tobě někdo dal či koupil ted VIP? Že už ho máš :D Jako je to divný, ale moje číslo to vezme, nic jinýho, než GoPay tam ani není, když to platím přes premium sms, tak jen napíšu dolů moje tel. číslo a dám "Přejít na GoPay k zaplacení" - pak mě to přesměruje na tu jejich bránu, tam jen dám uhradit, ukáže se mi ten kod, který mám zaslat přes mobil a je to hotové. Ještě se mi nestalo, že bych s tím měla nějaký problém. Takže bud oni mají problém s SK číslem, nebo mají často poruchu. Jinak si to nedokážu vysvětlit, proč vám to nejde, pokud jste zkoušeli i platbu jako "premium sms". Bankovním převodem mi to taky funguje. Zbytek plateb jsem nezkoušela, ty jsou mi na nic. PayPal ted nějak změnili, tam se skoro nevyznám, GoPay - to nevím jestli si myslel tohle, SuperCash taky nevím co je, Psay to je blbost používat, to už si raději koupím na steam peněženku :D Premium funguje 100% u mě a poslední sem taky nezkoušela.

Iluminato
01-08-20, 22:42
Vip som dostal xd kedže kúpiť nejde.
Paypal a podobné platby nepoužívam čiže som ich ani neskúšal, konkrétne premium sms je dodrbané. Kúpiť mi to nejde cez viacero čísel čiže problém musí byť v systéme.