PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak --> Porušování pravidel



Vilisko
24-07-20, 15:19
Ahojte nechcel som to hlásiť, ale nakoľko ma ďalšie vyjadrenia hráča nahnevali tak ho proste nahlásim.

Počas módu PRESTRELKA pri zvolenej zbrani TMP hráč Vietnamec, ktorý bol vtedy CT vošiel do aimboxu a vzal si AK47 a s touto zbraňou následne zabíjal.
Mám výpis z konzoly ako dôkaz, kde ešte sám napísal citujem "ja som bol vntry" tým myslel, že v Aimboxe, čo ho za 1. neospravedlňuje a za ďalšie TMP neprederaví sklo na aimboxe (narozdiel od Ak47) takže v podstate zneužil mapu.
Nakoľko ho následne zabil zabijak je jasné, že opustil Aimbox, inak by ho nebolo možné v rámci pravidiel (nezobrať v Aimboxe inú zbraň aká bola zvolená pre mód) zabiť so zbraňou TMP.
Žiadal som aspoň VD ako ospravedlnenie, nakoľko sa mi to nechcelo riešiť, no nato mi odpovedal, že jeho to netrápi, že mi VD nedá, keď som mu povedal čo vlastne spravil, tak sa snažil tváriť, že si to neuvedomil a že neporušil žiadne pravidlá.

pripájam odkaz na screen výpisu z konzoly.

https://ulozto.sk/file/9sGvwcNceXuG/bot-jpg

hráč: Vietnamec STEAM_0:1:501090453 SK

Nehovorím aby ste ho banovali, ale aspoň mu zoberte možnosť byť CT aby sa uvedomil a nerobil blbosti.
ďakujem.

Nakladana Okurka
24-07-20, 15:30
Ahoj, důkazově mi stačí i ten screen konzole, avšak zabil jen jednoho hráče a zpětně přes web bych to banem neřešil. Každopádně si na něj dáme pozor. Možná bude mít jiný admin odlišný názor.

Britny
24-07-20, 23:11
Tento přestupek by se bral jako "bugování" - což není zákaz k CT, to mohl udělat i jakýkoliv vězeň, takže je zbytečné mu dávat zákaz. Omluvit se ti asi těžko může, to mohl max. ve hře, ne tady - bugování je sice zakázáno, ale pokud zbraní nezabije nikoho, nebo pouze jednoho, tak se to přes web nebanuje, jak psal Dan. Musel by udělat nějaký MFKs, aby byl řádně potrestán v rozmezí 1-3 dny. Tohle je momentálně nebanovatelné.

Ještě chvilku to zde ponechám, pokud k tomu bude mít i někdo jiný názor.

Grakon2702
25-07-20, 10:58
Souhlasím s kolegy.